Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Rychlé bezdrátové připojení pro firmy i domácnosti do sítě UNET

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost COMA, která je na trhu již 20 let, se dnes specializuje na optické a bezdrátové připojení k internetu. Díky tomu nabízí zákazníkům kvalitní a levné služby s vyloučením plateb telekomunikačním monopolům. Síť je prezentována pod obchodní značkou UNET.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rychlé bezdrátové připojení pro firmy i domácnosti do sítě UNET | foto: Coma, s.r.o.

Rychlé, spolehlivé a levné připojení k internetu. Naprosto základní požadavek nejen pro každého, kdo internetové připojení využívá pracovně. Vždyť dnes se internet stal součástí života mnohých jako zdroj informací, relaxu, komunikace, poznání.

Proč tedy nesáhnout po prověřené jistotě? Tou je síť UNET, kterou provozuje firma COMA Polička. Ta se úspěšně rozkročila ve východních Čechách a na jižní Moravě. Na svém kontě má vybudovanou vlastní síť s více než tisícovkou vysílačů a připojuje více než 30 000 zákazníků. O servis jejich klientů se stará 25 regionálních servisních firem.

UNET bezdrátové i optické připojení boduje

Důvodů je hned několik. Služba UNET nabízí časově neomezený, plný přístup do sítě Internet prostřednictvím bezdrátového připojení, v případě měst a bytových domů i optickým kabelem. Poskytuje se od rychlosti 2 do 100 Mb/s.

Získáte připojení nezávislé na telefonní síti a možnost rozšíření kapacity linky v budoucnu bez dalších nákladů. Můžete tak bezproblémově využívat multimediálních služeb, přenos zvuku, obrazu i internetové telefonie.

UNET bezdrátové připojení v praxi

obr 1

Zřízení služby pro zájemce představuje návštěvu firemního technika, při které je zdarma přeměřen signál pro zajištění dostupnosti služby. Následuje instalace přijímací antény na vhodném místě objektu (včetně konzoly či výložníku), anténního svodu k PC. Technik připojení oživí a služba je pro klienta k dispozici.

Služba zahrnuje statickou veřejnou IP adresu, 50 e-mailových schránek velikosti 100 MB s možností správy uživatelem a umístění a provoz www stránek velikosti 10 MB, což ocení zejména firmy.

Samozřejmostí je bezplatný servis a pronájem potřebného zařízení po celou dobu využívání služby i hot-line telefonní linka 24 hodin denně.

Výhody hlasového spojení přenášeného přes internet

Pro firmy, ale nejen pro ně, je i zajímavá nabídka UNET VoIP. Tedy možnost pevné telefonní linky bez paušálního poplatku a nezávisle na telefonní síti. K již realizovanému připojení na internet potřebujete jen IP telefon, nebo si můžete pořídit adaptér (VoIP bránu), na který připojíte váš běžný analogový telefon. A stačí volat. Navíc nic neplatíte, jen provolané minuty. Pokud voláte v síti UNET, voláte úplně zadarmo.

Pro firemní zákazníky to představuje i další výhodu a tou je úspora prostředků na dvojí infrastrukturu. VoIP telefonie využívá pouze počítačovou síť, není nutné budovat telefonní rozvody. UNET VoIP je možno doplnit o služby virtuální ústředny, což umožňuje využívat pokročilé funkce moderní telefonie, aniž by bylo nutno pořizovat telefonní ústřednu v řádu desítek či stovek tisíc.

Podrobné informace o firmě COMA s.r.o., jejích službách bezdrátového a optického připojení, službě UNET VoIP, tarifech, mapě pokrytí i kontaktech a referencích najdete na internetové adrese www.unet.cz.

Logo Unet
Autor:
Témata: Como, Monopol, VoIP

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Najdete na iDNES.cz