Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

RPM Service nabízí profesionalitu a komplexnost

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
Skupina RPM Service se svými dceřinými firmami patří mezi největší úklidové společnosti na českém a slovenském trhu. Zabezpečuje pravidelné úklidy interiérů, exteriérů, zimní údržbu, údržbu zeleně i jednorázové a speciální úklidy (stavební, výškové, údržba kamene apod.).

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost klade velký důraz na komunikaci se zákazníkem a snaží se o co největší transparentnost vztahů mezi oběma stranami. | foto: unu

Společnosti v současné době zaměstnává přes 2 000 stálých pracovníků v hlavních nebo vedlejších pracovních poměrech. Zaměstnanci na všech úrovních prochází pečlivým výběrem s ohledem na jejich zařazení v organizačním systému společnosti.

Hlavním rysem organizační struktury je existence samostatných provozních celků - regionálních poboček, které svou působností pokrývají celé území České a Slovenské republiky.

Restaurace

V současné době poskytuje úklidové služby více než 500 spokojeným klientům (ČR 460, SR 50).

  • Konkurenční výhody
    Vysoká kvalita úklidových služeb v souladu se standardy ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001, prověrka NBÚ na stupeň "vyhrazené"
  • Kvalitní vícestupňový kontrolní systém prováděných činností
  • Pokrytí celého území ČR a SR - operativní síť regionálních poboček a zastoupení zaručuje, že ať je Váš objekt kdekoli, my jsme schopni pružně reagovat na Vaše potřeby
  • Garance 24 - v případě poruchy úklidového stroje bude stroj nejpozději do 24 hodin opraven nebo společnost RPM Service do 24 hodin dopraví na zakázku záložní stroj, který parametrově odpovídá standardně používanému stroji, aby nebyla ohrožena kvalita poskytovaných služeb.
  • Vlastní servisní oddělení úklidových strojů, které operativně řeší poruchy mycích automatů a další úklidové techniky
  • On-line ekonomický a informační systém společnosti propojující všechny pobočky umožňující okamžité efektivní rozhodování
  • Kvalitní aplikace pro tvorbu nabídek a kalkulací s možností simulace provozu. Umožňující variantní návrh zajištění zakázky s maximálním ohledem na potřeby zákazníka.
  • CRM systém pro on–line řízení zakázek a komunikaci mezi zákazníkem a naší společností

úklidové práce

CRM systém

Společnost klade velký důraz na komunikaci se zákazníkem a snaží se o co největší transparentnost vztahů mezi oběma stranami.

V rámci zlepšení služeb přichází společnost jako první úklidová firma v České republice s elektronickým systémem pro řízení vztahu se zákazníkem (e-CRM Customer Relationship Management). Svým klientům nabízí kromě stávajících forem komunikace (osobní, telefonická, faxová, emailová) komunikaci prostřednictvím internetové aplikace.

Tento způsob komunikace je velmi pružný, moderní a internetová aplikace nabízí obrovské množství informací. Tento způsob komunikace otvírá dříve netušené možnosti a navíc bez zbytečného papírování a okamžitě, bez čekání. Přitom funguje nonstop 24hodin denně 365 dní v roce a to z kteréhokoli místa v internetu na světě.

Celou aplikaci si můžete prohlédnout zde, jako přihlašovací jméno použijte slovo demo a jako heslo slovo demodemo.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.