Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rozpočtový program pro získání ideální optimalizace nákladů

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud používáte jako rozpočtový program excelovou tabulku, pak narážíte na mnohá úskalí, nejvíce v oblasti optimalizace nákladů. Řešením může být jedinečný Rozpočtový program FiMIS.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rozpočtový program pro získání ideální optimalizace nákladů | foto: ahr

Optimalizace nákladů vám pomůže ušetřit

Dobrý rozpočtový program dokáže mnohem víc než Excel, který je pro tak zásadní operace příliš obecný. Přesto je s podivem, kolik středních a velkých podniků řídí své milionové rozpočty právě touto pracnou cestou.

Společnost je vybavená například systémem SAP, ovšem rozpočtování svých nákladových středisek řeší zpracováním a rozesíláním excelových tabulek.

K zajištění optimalizace nákladů a optimalizaci celého procesu rozpočtování je nezbytný adekvátní rozpočtový program, který zpevní finanční páteř společnosti, to znamená, že dokáže vnést pevný systém do procesu rozpočtování a zmenšit skuliny, kudy mohou finance unikat.

Rozpočtový program FiMIS umožní rovnoměrné rozložení zodpovědnosti

Technologie FiMIS také umožňuje přenesení zodpovědnosti za rozpočtování a forecastování až na nejnižší články firemní hierarchie. Velice jednoduše a efektivně zpřístupňuje všechny potřebné informace pro samostatné sestavování střediskových rozpočtů.

Dále díky propojení tohoto rozpočtového programu s centrálním ekonomickým systémem (SAP, Exact, atd..) mají vedoucí středisek k dispozici reálné finanční údaje z účetně uzavřených období (např. formou střediskové výsledovky), a to dokonce až do úrovně rozpadu na jednotlivé účetní doklady.

Ekonomický systém

Zkrácení doby pro optimalizování nákladů a sestavení rozpočtu

Velkým přínosem FiMIS rozpočtového programu je zkrácení doby sestavení rozpočtu pro nadcházející fiskální období. Toto zkrácení je tím větší, čím je větší počet středisek, na které podnik rozpočtuje. V případě tradičních technik může trvat příprava celoročního rozpočtu i měsíce.

Z toho vyplývá, že sestavování musí začít několik měsíců před ukončením aktuálního fiskálního období. Jelikož základní metodou pro sestavování nových rozpočtů je aproximace výsledků z minulého období, trpí tímto dlouhým postupem kvalita nového rozpočtu - nevíme totiž, jaké budou konečné letošní výsledky, a tak nemůžeme adekvátně optimalizovat náklady společnosti.

Návratnost tohoto rozpočtového programu

Návratnost pořízení FiMISu lze vysledovat již za první fiskální období. Současně dochází k okamžité finanční úspoře vzhledem k optimalizaci nákladů. FiMIS je prodáván za jednorázovou cenu bez ohledu na počet nákladových středisek a uživatelů.

Díky webové technologii skýtá velice snadné zavedení do firmy, cca 2 týdny i včetně školení. Rozpočtový program FiMIS je plně přizpůsobitelný podmínkám podniku! Tento software lze propojit s Vaším existujícím ekonomickým systémem, včetně exportu dat do a z Excelu.

Více informací naleznete zde:

Logo Fimis

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Kryptoměny v propadu vymazaly 60 mld. USD za jeden den. Google zakáže reklamu po...

Kryptoměny v propadu vymazaly 60 mld. USD za jeden den. Google zakáže reklamu po...

Kurzy.cz Kryptoměny v čele s bitcoinem v posledních dvou dnech výrazně ztrácejí a to v reakci na oznámení Googlu, že zakáže vysí...

Najdete na iDNES.cz