Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Rozmanité entomologické pomůcky seženete u firmy Ento Sphinx

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Všichni, pro něž se entomologie stala koníčkem, vášní či životní náplní, si umí představit, bez kolika potřebných pomůcek se profesionální či amatérský entomolog neobejde. A také většina ví, kde určitě potřebné vybavení bez problémů pořídí – u odborníka na slovo vzatého – pardubické firmy Ento Sphinx s.r.o., která je mezi entomology pojmem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ENTO SPHINX s.r.o. | foto: ENTO SPHINX s.r.o.

A není divu. Nad bohatou nabídkou entomologických a loveckých potřeb srdce zaplesá.

Entomologické pomůcky od A do Z

kufříky

Černé entomologické špendlíky s dostatečnou antikorozní ochranou pro běžné podmínky, nerezové entomologické špendlíky pro náročnější prostředí, preparační špendlíky, napínadla na motýly, preparační pásky, potřeby pro mikroskopii, pro ukládání sbírek, pro jejich ochranu, entomologické lovecké pomůcky – hůlky, síťky, kruhová prosívadla, sklepávadlo, síťky na lov vodního hmyzu, další potřeby jako pinzety, skalpely, lupy, zkumavky, transportní krabice a kufříky.

Vítejte ve světě nejrozmanitějších potřeb a pomůcek pro zájmovou i odbornou entomologii. Vítejte ve firmě Ento Sphinx s.r.o. Pardubice, vyrábí a prodává mnoho druhů entomologických pomůcek, ale také nabízí odbornou entomologickou literaturu představenou domácími i zahraničními autory. Entomologové tu oceňují také možnost objednávky krabic na exponáty přesně na míru podle přání i repase výplní použitých krabic. 

Entomologické potřeby a pomůcky objednáte snadno a pohodlně

Veškeré entomologické pomůcky firma nabízí na svém webu: www.entosphinx.cz. Díky přehlednému řazení do šesti kategorií: potřeby pro preparaci, pro ukládání sbírek, pro ochranu sbírek, lovecké potřeby, ostatní, literatura a dalšímu logickému členění do podkategorií se každý rychle zorientuje.

Vše pro profesionální i amatérské entomology

Pod každou kategorií jsou jednotlivé položky vždy s katalogovým číslem, základním popisem, cenou, množstvím, u některých i s vyobrazením a volbou barvy. Protože stránky jsou zároveň internetovým obchodem, u jednotlivých položek je možnost koupě.

Objednané zboží vám přijde na dobírku domů a platíte tedy až po převzetí zásilky. 

Ani čekání není dlouhé. Firma ENTO SPHINX obvykle zásilku expeduje do 5 pracovních dnů. 

Firma Ento Sphinx neusnula na vavřínech

Společnost portfolio entomologických potřeb a pomůcek neustále rozšiřuje. A o novinkách pravidelně informuje na svých webových stránkách a samozřejmě v katalozích. Ani pro ně není třeba nikam složitě cestovat. Stačí si zadat na počítači internetovou adresu www.entosphinx.cz a vyrazit na napínavou exkurzi do světa entomologických pomůcek. Jen mezi novinkami najdete v současné době osmnáct položek. Užitečný je i přehled plánovaných entomologických burz pro rok 2014, u kterých nechybí místo a datum konání se stručným zaměřením a uvedením kontaktů na pořadatele.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce.
Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce

Potvrzení prezidentští kandidáti si na stránkách www.prezident21.cz nově sami upravují své profily, komunikují se svými voliči a odpovídají pravidelně na...  celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?
Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské péči.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.