Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Rozlučte se s blízkou osobou s úctou a podle jeho přání

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
To poslední, co můžete pro svého blízkého udělat, je důstojné poslední rozloučení. V nejtěžších chvílích každý ocení profesionalitu a vstřícnost. Svěřte zajištění pohřbu profesionálům z Pohřební služby Praha ELPIS a ulehčete si toto nelehké životní období.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rozlučte se s blízkou osobou s úctou a podle jeho přání

Pohřební služba Praha ELPIS poskytuje své komplexní služby na vysoké společenské úrovni a s mimořádně etickým přístupem, ve svém oboru má již více než 20leté zkušenosti. Vlastní chlazené úložné prostory a zajišťuje balzamaci i přepravu zesnulých pohřební limuzínou či pohřebním vozidlem nebo v případě zájmu také diskrétními vozidly včetně zajištění ochranné služby.

Nabízí zcela komplexní služby, disponuje například oddělením kamenictví, kde nabízí opravy náhrobků, přípisy, zlacení, sekání písma, prodej nových urnových hrobů, jednohrobů i dvojhrobů. Vlastní také vázárnu květinových darů, které dodává na jakýkoliv obřad po celé Praze. Díky široké nabídce pohřební služby si tak můžete vše vybrat přesně podle přání zesnulého na jednom místě.

Pohřební služby pro každý typ obřadu a v různých cenových kategoriích

V tíživé finanční situaci si můžete vybrat ze tří variant ekonomických pohřbů.

Pohřební služba Praha ELPIS zajišťuje také speciální VIP pohřby zesnulým ze státní, vojenské, diplomatické a kulturně-společenské scény.

Odborně proškolení zaměstnanci ústavu vám ochotně se vším poradí a pomohou, nepřetržitě je vám k dispozici také telefonní číslo na Pohřebního poradce (tlf.: 602 200 700), který vám nezávazně poradí s eventuálním financováním pohřbu, přípravou celého ceremoniálu, výběrem květin i vhodných textů na stuhy. Zdarma je pro vás také jeho návštěva u vás doma nebo kdekoliv se domluvíte.

věnec

Rozloučení s blízkou osobou, kdekoliv by si přála

Na přání zajišťuje pohřební služba Praha ELPIS kromě nejčastější varianty pohřbu, obřadu za účasti pozůstalých včetně kremace nebo uložení do hrobu, také církevní pohřby v kostelech a kaplích. Možné je i rozloučení v místě bydliště zemřelého nebo kdekoliv by si přál, například na svém oblíbeném fotbalovém stadionu.

Pohřební ústav disponuje na území Prahy a ve Středních Čechách několika kancelářemi, ve kterých snadno a rychle sjednáte veškeré služby, jako je druh pohřbu, místo obřadu, místo kremace, smuteční květiny, hudbu, podklady pro vyřízení úmrtního listu a kompletní administrativu i předání šatů pro zesnulého.

V případě, že si chcete svůj pohřeb naplánovat sami a nezatěžovat tím své příbuzné, můžete vše zajistit s Pohřební službou Praha ELPIS s předstihem. Více informací o Pohřebním ústavu Praha ELPIS, jeho nabídku kompletních služeb a praktické rady pro pozůstalé najdete na www.krematorium.cz .

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Najdete na iDNES.cz