Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Rozjeďte to s ČSAD Střední Čechy. Staňte se řidičem autobusu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete mít zodpovědnou práci, kde byste maximálně využili své řidičské schopnosti a lásku k velkým autům? Přijďte se v úterý 6. října 2015 podívat na již druhý Náborový den pro řidiče a řidičky, který pořádá ČSAD Střední Čechy a.s. a získejte svědomité místo za volantem autobusu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ČSAD Střední Čechy , a.s. | foto: ČSAD Střední Čechy , a.s.

Máte řidičské oprávnění skupiny D, jste flexibilní, bezúhonní, máte profesní způsobilost a umíte slušně vystupovat vůči zákazníkům? Pak můžete získat zajímavou práci s nadstandardními benefity. Do přátelského týmu řidičů jsou vítáni muži, ženy i aktivní důchodci.

Na Náborovém dni pro řidiče a řidičky, který se koná v úterý 6. října 2015 od 15:00 do 17:00 hod. v mělnické provozovně ČSAD Střední Čechy, v ulici K Přívozu 2604, se seznámíte s tím, co práce řidiče autobusu obnáší, prohlédnete si flotilu vozidel, areál i nové odbavovací strojky v praxi. Setkáte se také s vedoucími pracovníky a budete u diagnostiky motoru. Chcete se náborového dne zúčastnit? Potvrďte, prosím, svou účast e-mailem na csadsc@csad-me.cz.

ČSAD Střední Čechy , a.s.

Řidič autobusu ČSAD Střední Čechy získá mnoho výhod

Pokud se přidáte do týmu řidičů autobusů společnosti ČSAD Střední Čechy, získáte výhodu stálého zaměstnání na HPP či VPP ve stabilní zavedené firmě s moderními autobusy, adekvátní měsíční plat, rozmanité pracovní prostředí od linek MHD, až po dálkové linky, zaměstnanecké rodinné jízdné, ubytování a široký sociální program. Těšit se můžete také na náborový příspěvek 10 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, úhradu očkování a doplňků stravy a profesní vzdělávání.

ČSAD Střední Čechy , a.s.

Jako řidič autobusu ČSAD Střední Čechy získáte také zaměstnanecké jízdné pro sebe i svou rodinu, ústroj, pravidelná školení, vitamínové prostředky, očkování proti chřipce, příspěvek na penzijní připojištění, iontové nápoje a úhradu dopravně-psychologického vyšetření dle zákona 411/2005 Sb. Firma vám nabízí také možnost ubytování a úspěšně spolupracuje s úřady práce při zajištění rekvalifikačních kurzů.

ČSAD Střední Čechy má své mistry volantu, kteří jsou zaměstnanci firmy od jejího začátku v roce 1999, a poměrně mnoho dalších řidičů jezdí ve službách ČSAD již více než 10 let. Firma rovněž každoročně pořádá soutěž O nejlepšího řidiče firmy, deset nejlepších řidičů dostává zajímavou finanční odměnu.

ČSAD Střední Čechy , a.s.

Někteří řidiči jezdí s dopravní společností již více než 10 let

ČSAD Střední Čechy je jedním z největších dopravců v rámci systému Pražské integrované dopravy, kde se s ním můžeme pravidelně setkávat na 33 linkách. Dále provozuje 25 meziměstských či příměstských linek, 7 dálkových mezi Prahou a Krkonošemi (Špindlerův Mlýn, Pec Pod Sněžkou, Rokytnice nad Jizerou a Harrachov) a 4 městské linky v Kralupech nad Labem a v Mělníku. Celkem má tedy ČSAD Střední Čechy 69 pravidelných autobusových linek.

ČSAD Střední Čechy , a.s.

Letošní novinky

Dopravní společnost se může pochlubit řadou novinek. Nakoupila nové nízkopodlažní autobusy s emisní normou EURO VI, které zkvalitní pohodlí cestujícím a potěší i řidiče, pořídila nové odbavovací strojky, pro vyšší bezpečnost řidičů zavádí kamerový systém pro monitoring silničního provozu a podnikatelům umožnila zvýšení povědomí o jejich firmě pomocí reklamy na autobusech.

ČSAD Střední Čechy , a.s.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici řidiče autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s. Více o dopravci najdete na www.csad-sc.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Youtubeři v Central Kladno

Youtubeři v Central Kladno

Originální rozloučení s prázdninami a zahájení nového školního roku připravuje na pondělí 3. září 2018 od 10.00 hodin...

Revoluce v pražské a regionální dopravě

Revoluce v pražské a regionální dopravě

Od 27. srpna je cestujícím v Praze a Středočeském kraji k dispozici nový regionální dopravní systém PID Lítačka, který...

Kde Siemens vyvíjí řídicí systémy pro celý svět? V Plzni!

Kde Siemens vyvíjí řídicí systémy pro celý svět? V Plzni!

Český Siemens rozšiřuje aktivity plzeňského vývojového centra.

Najdete na iDNES.cz