Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rozjeďte to s ČSAD Střední Čechy. Staňte se řidičem autobusu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Chcete mít zodpovědnou práci, kde byste maximálně využili své řidičské schopnosti a lásku k velkým autům? Přijďte se v úterý 6. října 2015 podívat na již druhý Náborový den pro řidiče a řidičky, který pořádá ČSAD Střední Čechy a.s. a získejte svědomité místo za volantem autobusu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ČSAD Střední Čechy , a.s. | foto: ČSAD Střední Čechy , a.s.

Máte řidičské oprávnění skupiny D, jste flexibilní, bezúhonní, máte profesní způsobilost a umíte slušně vystupovat vůči zákazníkům? Pak můžete získat zajímavou práci s nadstandardními benefity. Do přátelského týmu řidičů jsou vítáni muži, ženy i aktivní důchodci.

Na Náborovém dni pro řidiče a řidičky, který se koná v úterý 6. října 2015 od 15:00 do 17:00 hod. v mělnické provozovně ČSAD Střední Čechy, v ulici K Přívozu 2604, se seznámíte s tím, co práce řidiče autobusu obnáší, prohlédnete si flotilu vozidel, areál i nové odbavovací strojky v praxi. Setkáte se také s vedoucími pracovníky a budete u diagnostiky motoru. Chcete se náborového dne zúčastnit? Potvrďte, prosím, svou účast e-mailem na csadsc@csad-me.cz.

ČSAD Střední Čechy , a.s.

Řidič autobusu ČSAD Střední Čechy získá mnoho výhod

Pokud se přidáte do týmu řidičů autobusů společnosti ČSAD Střední Čechy, získáte výhodu stálého zaměstnání na HPP či VPP ve stabilní zavedené firmě s moderními autobusy, adekvátní měsíční plat, rozmanité pracovní prostředí od linek MHD, až po dálkové linky, zaměstnanecké rodinné jízdné, ubytování a široký sociální program. Těšit se můžete také na náborový příspěvek 10 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, úhradu očkování a doplňků stravy a profesní vzdělávání.

ČSAD Střední Čechy , a.s.

Jako řidič autobusu ČSAD Střední Čechy získáte také zaměstnanecké jízdné pro sebe i svou rodinu, ústroj, pravidelná školení, vitamínové prostředky, očkování proti chřipce, příspěvek na penzijní připojištění, iontové nápoje a úhradu dopravně-psychologického vyšetření dle zákona 411/2005 Sb. Firma vám nabízí také možnost ubytování a úspěšně spolupracuje s úřady práce při zajištění rekvalifikačních kurzů.

ČSAD Střední Čechy má své mistry volantu, kteří jsou zaměstnanci firmy od jejího začátku v roce 1999, a poměrně mnoho dalších řidičů jezdí ve službách ČSAD již více než 10 let. Firma rovněž každoročně pořádá soutěž O nejlepšího řidiče firmy, deset nejlepších řidičů dostává zajímavou finanční odměnu.

ČSAD Střední Čechy , a.s.

Někteří řidiči jezdí s dopravní společností již více než 10 let

ČSAD Střední Čechy je jedním z největších dopravců v rámci systému Pražské integrované dopravy, kde se s ním můžeme pravidelně setkávat na 33 linkách. Dále provozuje 25 meziměstských či příměstských linek, 7 dálkových mezi Prahou a Krkonošemi (Špindlerův Mlýn, Pec Pod Sněžkou, Rokytnice nad Jizerou a Harrachov) a 4 městské linky v Kralupech nad Labem a v Mělníku. Celkem má tedy ČSAD Střední Čechy 69 pravidelných autobusových linek.

ČSAD Střední Čechy , a.s.

Letošní novinky

Dopravní společnost se může pochlubit řadou novinek. Nakoupila nové nízkopodlažní autobusy s emisní normou EURO VI, které zkvalitní pohodlí cestujícím a potěší i řidiče, pořídila nové odbavovací strojky, pro vyšší bezpečnost řidičů zavádí kamerový systém pro monitoring silničního provozu a podnikatelům umožnila zvýšení povědomí o jejich firmě pomocí reklamy na autobusech.

ČSAD Střední Čechy , a.s.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici řidiče autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s. Více o dopravci najdete na www.csad-sc.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Každá firma musí ze zákona povinně archivovat některé dokumenty, výrobci a distributoři navíc potřebují více místa také...

Restaurace MMX: Vychutnejte si vynikající pivo přímo v jeho domovině

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Vyrážíte rádi za poznáváním krás naší země? Zastavte se na svých toulkách v Letech u Dobřichovic, kde na vás čeká...

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Najdete na iDNES.cz