Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Rozhodnutí pro chytrou .cz doménu se vyplatí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
S novinkou do světa domén přichází FORPSI. Jste-li na pochybách, zda doména, kterou jste si právě zaregistrovali, nebo už ji nějakou dobu využíváte, je chytrá, můžete se o tom nyní ujistit na stránkách www.chytra-cz-domena.cz.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rozhodnutí pro chytrou .cz doménu se vyplatí | foto: FORPSI - webhosting, serverhosting, domény

Fenomén chytré domény zavedl největší registrátor .cz domén a významný poskytovatel hostingu – společnost INTERNET CZ, a. s., která své služby nabízí pod značkou FORPSI.

CO JE TO CHYTRÁ .CZ DOMÉNA?

Za .cz doménu je možné u FORPSI získat zajímavé bonusy. Spolu s registrací či prodloužením .cz domény se v zákaznickém účtu automaticky vytváří kredit, jehož celková hodnota závisí na počtu prodloužených nebo zaregistrovaných domén. Informaci o dosažené výši kreditu je možné kdykoli zjistit přímo v zákaznickém účtu.

NEČEKANÉ SOUVISLOSTI

Díky kreditu, který je za ni generován, může chytrá .cz doména navazovat chytré vztahy s dalšími službami, které FORPSI poskytuje. Za získaný kredit lze provozovat například virtuální server či monitoring všech služeb. Anebo bezpečné uložení dat na Object Storage, ale i vlastní virtuální datacentrum. To vše v rámci služeb FORPSI Cloud.

Stoupající počet zákazníků nejen ve světě, ale i u nás naznačuje, že cloud se stává běžnou součástí světa internetu. Firmy se už nerozhodují, zda zvolit řešení vlastní nebo v cloudu, ale který cloud jejich požadavkům nejlépe vyhovuje. Vstříc tomuto trendu vychází také chytrá .cz doména, která je propojena se všemi zajímavými segmenty nabídky cloudových služeb FORPSI.

CLOUD COMPUTING JE PŘITAŽLIVÝ

Kreditu za chytrou .cz doménu je možné využít především k pronájmu infrastruktury v cloudu – tedy jak jednotlivých cloudových serverů FORPSI Cloud PRO, tak jejich kombinací sestavených do vlastních datových center. Přednostmi tohoto přitažlivého cloudového řešení je jeho flexibilita, škálovatelnost prostředků v závislosti na aktuálních potřebách, přičemž účtování služeb na hodinovém základě umožňuje zákazníkům platit vždy jen za skutečně využívané prostředky. Tato cenová efektivita je doplněna jednoduchostí v ovládání s širokými možnostmi volby konfigurace serverů.

PRO CHYTROU DOMÉNU CHYTRÝ SERVER

Druhá nabízená varianta použití kreditu je pro chytré .cz domény ideálním protějškem, a to nejen podle svého názvu. Virtuální servery na SSD jsou totiž známy pod označením SMART. Jsou zárukou rychlosti, a to nejen v provozu, ale i při správě. Jejich aktivace nezabere více než pět minut. Uvedené vlastnosti spolu s cenovou výhodností činí z tohoto virtuálního serveru v cloudu favorita mezi virtuály.

Rozhodnutí pro chytrou .cz doménu se vyplatí

Rozhodnutí pro chytrou .cz doménu se vyplatí

JAK ULOŽIT DATA S CHYTROU .CZ DOMÉNOU

S chytrou .cz doménou je hračkou i bezpečné uložení dat. Stačí využít kreditu k aktivaci cloudové služby FORPSI Object Strorage, která je vysoce výkonnou platformou pro uložení a uchování klíčových dat za výhodnou cenu. I zde je možné úspěšně využívat flexibility cloudu, stejně jako jeho další vlastnosti, jíž je rozdílná geolokace a replikace dat do tří odlišných úložišť.

ZÍSKEJTE DOKONALÝ PŘEHLED

Služba FORPSI Cloud Monitoring umožňuje monitorovat všechny webové stránky, cloud servery či dedikované servery umístěné v datových centrech FORPSI nebo u jiných poskytovatelů těchto služeb. Chytrá .cz doména je tedy také prostředkem, jak jednoduše získat kontrolu nad všemi vašimi aktivitami na internetu. V případě problému sledovaných služeb vás upozorní SMS nebo emailová zpráva.

OVĚŘTE SI, JAK JE NA TOM VAŠE DOMÉNA

A jak získat chytrou .cz doménu? Nejprve si na stránkách www.chytra-cz-domena.cz ověřte, zda vaše .cz doména touto vlastností oplývá. Pokud ano, stačí k ní přidat další domény, sbírat kredity a nakonec se rozhodnout, pro kterou z cloudových služeb je použijete.

Pokud je po prověření domény výsledek negativní, dá se vše jednoduše napravit a vaši .cz doménu k FORPSI převést. Kdykoliv po dokončení převodu lze doménu prodloužit na další období. V tom okamžiku se stává chytrou, získává kredit a nabídne vám ve vašem účtu příjemné výhody. 

A nevlastníte-li dosud žádnou .cz doménu, pak není nic jednoduššího, než získat rovnou chytrou .cz doménu i s prvním kreditem, a to tak, že tu vaši novou .cz doménu zaregistrujete v doménovém centru FORPSI.

ZA .CZ DOMÉNU FORPSI CLOUD

INTERNET CZ, a.s.

Služby Cloud Computingu, které můžete využívat mj. prostřednictvím chytré .cz domény, nabízí poskytovatel hostingových služeb a registrátor domén - společnost INTERNET CZ.

Pod značkou FORPSI Cloud jsou v nabídce na www.forpsicloud.cz k dispozici nepřeberné možnosti konfigurací Cloud serverů PRO nebo čtyři varianty připravených konfigurací Cloud serverů SMART, stejně jako služby FORPSI Object Storage či FORPSI Cloud Monitoring.

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Nastala nová éra datového centra Coolhousing

Nastala nová éra datového centra Coolhousing.

Datové centrum Coolhousing otevírá po půl roce optimalizování infrastruktury novou éru služeb! Těšit se můžete nejen na...

S čím si hrají děti z královské rodiny?
S čím si hrají děti z královské rodiny?

Kate přesně ví, čemu se vyhnout.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.