Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Rondel nabídne nové obchody i služby. Přibylo také parkovacích míst

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S výstavbou obchodně administrativního centra Rondel v Plzni se začalo v květnu 2016. Zároveň začala rekonstrukce stávajícího Kauflandu, který byl otevřen už v říjnu 2016. Přístavba obchodního centra se otevře 23. února, zákazníky pak přivítá o den později.

Slavnostní přestřižení pásky při otevření obchodního centra FOOD point RONDEL. | foto: InterCora spol. s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

„Obchodně administrativní centrum Rondel má již všechny prostory pronajaté a připravené k otevření,“ říká marketingový manažer InterCory Roman Bezděk.

Jak se „nové“ centrum liší od původního?

V první řadě si zákazníci všimnou, a jistě si už také všimli, jiného, nového Kauflandu, který v létě 2016 prošel generálním remodelingem. Díky novému patru bylo rozšířeno parkoviště a to původní je tím pádem částečně zastřešené. Na tomto zastřešení vzniklo nové parkoviště a nové obchodní jednotky, tedy OKAY Elektro, Rossmann, PEPCO, přestěhuje se sem také ze současných prostor Mall.cz.

Součástí nové přístavby je FOOD court, který nazýváme FOOD point RONDEL. FOOD point RONDEL je přímo součástí nového retailu. Restaurace s dalšími obchody budou zabírat plochu více než 2000 metrů čtverečních. Co se týče vzhledu centra,sjednotili jsme barvu fasád celého objektu.

Když jste mluvil o parkovišti, o kolik víc je teď parkovacích stání?

Nové parkovací patro přineslo 120 parkovacích míst. Je dopravně pohodlně napojeno rampou se spodním parkovištěm. Zároveň vznikl nový vjezd a výjezd z Karlovarské ulice. Novinkou jsou také na horním parkovišti dvě nové stanice pro nabíjení elektromobilů, které jsou k dispozici zdarma. Tím chceme podpořit elektromobilitu v Plzni.

FOOD point Rondel nabídne řadu nových obchodů.

Kde a z jakých jsou do centra umístěny vchody?

Celý nový objekt je přístupný jak z ulice Otýlie Beníškové, tak – pohodlněji a bezpečněji než dříve - z Karlovarské ulice. Obě patra jsou propojena výtahy pro zákazníky s nákupními vozíky.

Jaké přibudou obchody nebo služby, které v centru dosud nebyly?

Přibyla velká drogerie, textil, elektro a přesunul se sem internetový obchod, který zde bude lépe dostupný.

Bude součástí centra nějaká odpočinková zóna?

Je zde otevřen už zmíněný FOOD point RONDEL, který nabídne gastronomické zážitky na ploše pět set metrech čtverečních. Zákazníci se mohou těšit na provozovny Baterie Boulevard s drivem, pulty s pizzou, kebabem nebo na čínské bistro.Je zde integrován další drive-in. Určitě budou spokojené matky s dětmi, s kočárky, pro které je vše pohodlně dostupné.

Fotogalerie

V čem vidíte výhody centra Rondel, proč mají zákazníci zavítat právě sem?

Největší výhodou je dopravní dostupnost na hlavním tahu přímo v centru města s možností pohodlného parkování. Pro pěší je dobře dostupné přímo z MHD. Stavitelé a obchodníci si v posledních letech uvědomují, že místo, kam svoji prodejnu posadí, hraje daleko větší roli než dříve, kdy stačilo otevřít obchodní centrum v poli za městem a přitáhlo davy kupujících. Jednak už jich je třeba právě v Plzni mnoho a navíc, stále větší roli při nákupech hraje čas a jezdit za nimi daleko se mnoha lidem už nechce.

Na jaké zákazníky se centrum soustředí?

Je třeba zmínit, že při původní realizaci tohoto centra před 15 lety měla řada obyvatel Roudné námitky proti výstavbě. Na tomto pozemku byly tehdy zbytky po zahrádkách, kde rostl plevel a bodláky. Dnes by asi nikdo nechtěl, aby se to vrátilo zpět. Máme zde lékaře, lékárnu, banku, restaurace a občerstvení, potraviny a zastoupení všech možných obchodů a služeb. A dokonce 2x drive-in.

Vše Plzeňané hojně využívají, ať už jsou to senioři, kteří pohodlně dojdou či dojedou autobusem, mladí lidé, matky s dětmi nebo lidé pracující v okolí, kteří si sem v polední pauze zaskočí na oběd nebo po práci nakoupit. Nikdo nemusí jezdit na kraj města, vše je při ruce a blízko.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Krásní veteráni i nejnovější sporťák. Britský Jaguar je poprvé v Plzni

Krásní veteráni i nejnovější sporťák. Britský Jaguar je poprvé v Plzni

Slavná značka Jaguar míří do Plzně! Už v březnu otevírá autosalon Dajbych první showroom podle nového konceptu Jaguar...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Novela zákona o zaměstnanosti přinesla změny v agenturním zaměstnávání

Novela zákona o zaměstnanosti přinesla změny v agenturním zaměstnávání.

Spolupracuje vaše firma s agenturou práce? Máte informaci, že má agentura zaplacenou povinnou kauci? Jste si jisti, že...

Najdete na iDNES.cz