Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rondel nabídne nové obchody i služby. Přibylo také parkovacích míst

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
S výstavbou obchodně administrativního centra Rondel v Plzni se začalo v květnu 2016. Zároveň začala rekonstrukce stávajícího Kauflandu, který byl otevřen už v říjnu 2016. Přístavba obchodního centra se otevře 23. února, zákazníky pak přivítá o den později.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Slavnostní přestřižení pásky při otevření obchodního centra FOOD point RONDEL. | foto: InterCora spol. s.r.o.

„Obchodně administrativní centrum Rondel má již všechny prostory pronajaté a připravené k otevření,“ říká marketingový manažer InterCory Roman Bezděk.

Jak se „nové“ centrum liší od původního?

V první řadě si zákazníci všimnou, a jistě si už také všimli, jiného, nového Kauflandu, který v létě 2016 prošel generálním remodelingem. Díky novému patru bylo rozšířeno parkoviště a to původní je tím pádem částečně zastřešené. Na tomto zastřešení vzniklo nové parkoviště a nové obchodní jednotky, tedy OKAY Elektro, Rossmann, PEPCO, přestěhuje se sem také ze současných prostor Mall.cz.

Součástí nové přístavby je FOOD court, který nazýváme FOOD point RONDEL. FOOD point RONDEL je přímo součástí nového retailu. Restaurace s dalšími obchody budou zabírat plochu více než 2000 metrů čtverečních. Co se týče vzhledu centra,sjednotili jsme barvu fasád celého objektu.

Když jste mluvil o parkovišti, o kolik víc je teď parkovacích stání?

Nové parkovací patro přineslo 120 parkovacích míst. Je dopravně pohodlně napojeno rampou se spodním parkovištěm. Zároveň vznikl nový vjezd a výjezd z Karlovarské ulice. Novinkou jsou také na horním parkovišti dvě nové stanice pro nabíjení elektromobilů, které jsou k dispozici zdarma. Tím chceme podpořit elektromobilitu v Plzni.

FOOD point Rondel nabídne řadu nových obchodů.

Kde a z jakých jsou do centra umístěny vchody?

Celý nový objekt je přístupný jak z ulice Otýlie Beníškové, tak – pohodlněji a bezpečněji než dříve - z Karlovarské ulice. Obě patra jsou propojena výtahy pro zákazníky s nákupními vozíky.

Jaké přibudou obchody nebo služby, které v centru dosud nebyly?

Přibyla velká drogerie, textil, elektro a přesunul se sem internetový obchod, který zde bude lépe dostupný.

Bude součástí centra nějaká odpočinková zóna?

Je zde otevřen už zmíněný FOOD point RONDEL, který nabídne gastronomické zážitky na ploše pět set metrech čtverečních. Zákazníci se mohou těšit na provozovny Baterie Boulevard s drivem, pulty s pizzou, kebabem nebo na čínské bistro.Je zde integrován další drive-in. Určitě budou spokojené matky s dětmi, s kočárky, pro které je vše pohodlně dostupné.

Fotogalerie

V čem vidíte výhody centra Rondel, proč mají zákazníci zavítat právě sem?

Největší výhodou je dopravní dostupnost na hlavním tahu přímo v centru města s možností pohodlného parkování. Pro pěší je dobře dostupné přímo z MHD. Stavitelé a obchodníci si v posledních letech uvědomují, že místo, kam svoji prodejnu posadí, hraje daleko větší roli než dříve, kdy stačilo otevřít obchodní centrum v poli za městem a přitáhlo davy kupujících. Jednak už jich je třeba právě v Plzni mnoho a navíc, stále větší roli při nákupech hraje čas a jezdit za nimi daleko se mnoha lidem už nechce.

Na jaké zákazníky se centrum soustředí?

Je třeba zmínit, že při původní realizaci tohoto centra před 15 lety měla řada obyvatel Roudné námitky proti výstavbě. Na tomto pozemku byly tehdy zbytky po zahrádkách, kde rostl plevel a bodláky. Dnes by asi nikdo nechtěl, aby se to vrátilo zpět. Máme zde lékaře, lékárnu, banku, restaurace a občerstvení, potraviny a zastoupení všech možných obchodů a služeb. A dokonce 2x drive-in.

Vše Plzeňané hojně využívají, ať už jsou to senioři, kteří pohodlně dojdou či dojedou autobusem, mladí lidé, matky s dětmi nebo lidé pracující v okolí, kteří si sem v polední pauze zaskočí na oběd nebo po práci nakoupit. Nikdo nemusí jezdit na kraj města, vše je při ruce a blízko.


Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež JUNIORFEST 2017

Pozvánka na Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež JUNIORFEST 2017.

MFF Juniorfest v letošním roce slaví své desáté jubileum. V rámci tohoto výročí přichystali organizátoři festivalu...

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Expresní systém přepravy zásilek FOFR, kterého je Lorenc Logistic součástí, zaplňuje mezeru na trhu sběrných služeb. ...

Jaký byl rok 2017 u Lorenc Logistic, s.r.o.

Jaký byl rok 2017 u Lorenc Logistic, s.r.o.

Blížící se konec roku je vždy ideální příležitostí se ohlédnout a připomenout si, co všechno se vlastně za toto období...

Najdete na iDNES.cz