Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Romantická dovolená v cizině i tuzemsku s CA Modrá laguna

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Krásná a k tomu romantická dovolená se dá prožít v zahraničí, ale taky u nás, v České republice. Míst pro vaše zážitky si můžete vybrat nespočet. To správné místo můžete najít třeba na internetu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CA MODRÁ LAGUNA - Božena Sedláková | foto: CA MODRÁ LAGUNA - Božena Sedláková

Cestovní agentura Modrá laguna - výběr dovolené on-line

Chcete-li se vydat na dovolenou a zvolíte metodu osobní návštěvy cestovní kanceláře ve vašem městě, strávíte spousty času pobíháním z místa na místo. Proto má pro Vás cestovní agentura Modrá laguna připravenu on-line nabídku těchto cestovních kanceláří na jednom místě.

Ušetříte spousty času a vyberete si z cestovních kanceláří nejen z vašeho města. Díky široké nabídce stovek zájezdů českých cestovních kanceláří, které jsou prověřeny a řádně pojištěny proti úpadku, je jistota, že si vyberete právě tu vaši dovolenou i za last minute cenu, nijak nenavýšenou oproti cestovní kanceláři.

Romantická dovolená v zahraničí

Co člověk, to jiná představa o dovolené, natož romantické. Cestovní agentura Modrá laguna nabízí zájezdy do všemožných destinací, protože shromažďuje nabídky více cestovních kanceláří. Vybírat si tak můžete z poznávacích zájezdů, kdy navštívíte více míst v cizí zemi, pobytové zájezdy, vhodnější pro rodiny s malými dětmi, kde si můžete zakoupit fakultativní výlety.

CA MODRÁ LAGUNA obr. 1

Cestovní agentura Modrá Laguna vám může nabídnout také lázeňské zájezdy za odpočinkem, tuzemské zájezdy za poznáním naší vlasti, no a také eurovíkendy, kdy vyjedete jen na víkend za poznáním určitého státu. Třeba do Disneylandu ve Francii. Jako další se nabízí exotické zájezdy do zámoří a nakonec lyžařské zájezdy, kdy si protáhnete celé tělo na kopcích a horách.

Plavba lodí – dovolená s romantikou jako hrom

Romantická dovolená, kterou má v nabídce cestovní kancelář i cestovní agentura Modrá laguna, může být například plavba lodí po Středozemním moři, kdy se dostanete do Egypta nebo Jordánska, do Chorvatska nebo na Maltu.

Romantická plavba lodí Karibikem, to je Florida a Kajmanské ostrovy. Nebo plavba lodí v Atlantickém oceánu, kdy plujete kolem Floridy, Baham a Portorika.

CA MODRÁ LAGUNA obr. 2

Romantická dovolená v tuzemsku

Romantiku ale můžete zažít i v České republice. Například čtenáři MF DNES a iDNES.cz zvolili nejromantičtější místo na jižní Moravě. Vyhrála zřícenina hradu Cornštejn. Rozlehlý a pro turisty přístupný objekt se vypíná nad Vranovskou přehradou. V noci si zde připadáte jako v pohádce.

KONTAKT

CA Modrá laguna www.modralaguna.cz

A kde se můžete ubytovat? No přece v penzionu Pod hradem Cornštejnem. Penzion Pod hradem Cornštejn se nachází přímo u vody na levém břehu Vranovské přehrady. Penzion může být vaše základní místo, odkud budete vyrážet na vaše další procházky za poznáním. Navštívit můžete hrad Bítov, Vranovskou pláž, projet se lodí, případně zavítat v září na vinobraní do Znojma. Akcí a aktivit naleznete jistě spoustu.

Jako další v řadě romantických procházek či dovolené v tuzemsku můžete navštívit barokní zámek Vranov nad Dyjí, který byl dříve také hradem. Kdo se odváží dále na jihovýchod, dostane se až na Pálavu, nejteplejší místo na Jižní Moravě.

Všechny tyto aktivity vám může zprostředkovat cestovní agentura Modrá Laguna. Dovolená v zahraničí nebo romantická dovolená v tuzemsku, plavby lodí, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy a mnoho dalších aktivit.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Liberecký kraj hlásá: u nás začne jezdit na běžkách každý

Liberecký kraj hlásá: U nás začne jezdit na běžkách každý

Kvalita, dostupná cena a pestrost zimních sportů. To je důvod, proč se řadí Liberecký kraj na přední místa zimních...

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Letos uplyne dvacet let od fenomenálního úspěchu českého hokejového týmu na Zimních olympijských hrách v Naganu. Turnaj...

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Najdete na iDNES.cz