Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rohože Berendsen spojené s kvalitním servisem. Nový přístup k čistotě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Efektivní využití služeb společnosti Berendsen Textil Servis hodnotí kladně zákazníci ve všech oblastech podnikání. Hlavní výhody pro rohože spojené s následným servisem oceňují klienti ve vstupech do provozoven, přechodových částí, v oblasti zásobovacích vstupů, ale i přímo na pracovištích či v dílnách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rohože Berendsen | foto: Berendsen Textil Servis s.r.o.

Společnost Berendsen disponuje velkým počtem typů rohoží pro různé stupně zatížení. Rohože se mohou pyšnit kombinací vysoké kvality nylonových, bavlněných a gumových materiálů, které zajišťují zákazníkům maximální pohodlí a ulehčení potíží s venkovními a vnitřními nečistotami.

Rohože Berendsen obr 2

Servis rohoží Berendsen probíhá tak, že jedny rohože leží u zákazníka a plní svoji funkci, další rohože jsou v prádelně, kde se důkladně zbaví všech nečistot, vyperou a nachystají na výměnu.

Četnost výměn závisí na charakteru prostředí u zákazníka. Kvalifikovaní obchodní zástupci Berendsen mají individuální přístup k zákazníkům a profesionálně zhodnotí, jaký typ rohože a jaká frekvence výměny bude pro zákazníka výhodná.

Distribuční proces rohoží je na velmi vysoké úrovni. Doporučené intervaly mezi výměnou rohože jsou 1x týdně a 1x za 14 dní. Servis rohoží od společnost Berendsen reaguje také na míru znečištění rohože v závislosti na ročním období, v letních měsících je výměna méně častá než v zimních.

Rohože Berendsen obr 3

Oblíbeným produktem je "logo rohož". Zákazníci si mohou rohože vytvořit podle svých představ na internetových stránkách www.berendsen.cz nebo ve spolupráci s obchodním zástupcem.

Společnost Berendsen Textil Servis neustále generuje a udává nové trendy. Na český trh zavedla nový typ rohoží „Scraper“. Tyto rohože jsou svým charakterem vhodné k hlavnímu vstupu i do venkovního prostředí.

Rohože Berendsen spojené s jejich servisem využívají zákazníci ve všech průmyslových odvětvích. Potravinářský průmysl, lehký i těžký průmysl, zdravotnictví, gastronomie, ale i drobné provozovny s jedním hlavním vstupem nachází v pravidelném outsourcovaném servisu četné výhody.

Díky neustálým inovacím a hledáním vhodných řešení se dostává společnost Berendsen čím dál více do podvědomí zákazníků a rohože spolu s dalšími typy služeb se stávají vyhledávanými.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

V Česku je aktuálně přes 60 škol, které nabízejí studium MBA. Ne všechny však mají stejnou kvalitu a úroveň. Zájemci by...

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Najdete na iDNES.cz