Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Rohová sedací souprava: jak správně vybrat?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Co byste v interiéru mohli umístit do rohu? Přijde na mysli dekorativní váza, police s knihami a květináči, lampa, možná hravé dítě. Nicméně rohová sedací souprava do obývacího pokoje bude nejvhodnější volbou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rohová sedací souprava Yuppie

Důvodem stálé popularity rohových pohovek je jejich výjimečná funkčnost: úložní prostor pro odložení deky, mechanismus transformace pro pohodlný spánek vašich hostů na ploše stejně velké jako klasická postel i pohodlná lenoška pro relaxaci. Rohová sedací souprava v kůží nebo látce pomůže hezky rozdělit velký prostor na zóny a nabídne spoustu místa na sezení.

Modelů sedacích souprav je spousta. Rohové sedací soupravy do U, symetrické na obě strany, nesymetrické... Stačí vědět konkrétní rozměry a můžete směle začít vybírat z mnoha zajímavých variant. Klasické rozměry rohových sedacích souprav začínají na 260-270 cm na šířku.

Pokud nemůžete věnovat sedačce příliš mnoho místa, ještě to neznamená, že nemůžete mít rohovku. Podívejte se na miniaturní varianty, nabízí se například rohová sedací souprava Yuppie. Šířka pouhých 216 cm je srovnatelná s rozměrem klasické sedačky pro 3 osoby, ale nabízí oproti ní velký úložný prostor a mechnismus transformace. Kvůli svým malým rozměrům využívá každý centimetr: sklopný mechanismus opěrek a polohovatelné boční opěrky poskytnou možnost rozložení pohodlné plochy na spaní.

Rohová sedací souprava: jak správně vybrat?

Rozkládací sedací souprava Martin

Jsou modely, které se skládají z nezávislých častí, které lze použít i samostatně, jako například rozkládací sedací souprava Martin. Taburet Martin je řešen tak, že těsně k sedačce tvoří velkou pohodlnou lenošku, ve chvíli, kdy přijde návštěva se vytvoří  jedno místo pro hosty navíc.

Určete si při výběru pohovky své priority

V procesu výběru pohovky je nejdůležitější určení priorit pro sebe. Riziko chyb při koupi bude mnohem nižší, pokud si promyslíte, pro jaký účel pohovku kupujete. Tyto cíle mohou být zcela odlišné: pro někoho je prioritou lůžko na spaní, někdo hledá stylový kus nábytku do interiéru a někdo hledá do obýváku pohodlné sezení s kamarády.

Rohová sedací souprava: jak správně vybrat?

Sedačka Relax

Pro návštěvy a dlouhé povídaní u kávičky je ideální varianta, kde jsou na obou stranách plnohodnotné opěrky, jako u sedačky Relax. Měkká výplň pohovky a vysoké loketní opěrky jsou zárukou příjemného posezení.

Oblíbená rohová sedací souprava s lenoškou

Rohová sedací souprava: jak správně vybrat?

Sedací souprava Megan

Pro milovníky knih a filmů je perfektní volbou rohová sedací souprava se zvetšenou lenoškou. Například na sedací soupravě Megan, která nabízí 110 cm širokou lenošku, se pohodlně usadí i pár. Nastavitelná zadní opěrka se přizpůsobí k vaší výšce. A polohovatelné loketní opěrky lze využít místo polštářů.

Navštivte nás

Uvedené sedací soupravy a spousta dalších jsou k viděni na prodejnách Nabytek AAA v Praze www.nabytekaaa.cz a Pardubicích www.nabytek-aaa.cz.

Rohová sedací souprava: jak správně vybrat?
Autor:

Nejčtenější

Neplaťte víc, otestovali jsme ceníky elektřiny

Otestovali jsme ceníky elektřiny. Partner od Centropolu garantuje letošní ceny...

Cena elektřiny roste a všichni dodavatelé se shodnou na tom, že v první polovině roku 2018 poroste dál. Proto jsme...

Dárky pro nejmenší: Musí bavit, zároveň mají dítě i rozvíjet

Dárky pro nejmenší: Musí bavit, zároveň mají dítě i rozvíjet.

Zářící oči dítěte, které pod stromečkem rozbaluje dárky, jsou odměnou za veškeré předvánoční úsilí a stres. Jaké dárky...

Den s umělou inteligencí ve smartphonu

Den s umělou inteligencí ve smartphonu

Umělá inteligence v mobilních zařízeních je futuristicky znějící pojem, který se před nedávnem stal realitou. Huawei ji...

Sendvičové dřevostavby představují moderní bydlení plné výhod

Sendvičové dřevostavby představují moderní bydlení plné výhod

Sendvičové dřevostavby si u nás získávají čím dál větší oblibu. Na pohled jsou k nerozeznání od klasické zděné stavby,...

Kanalizace není skládka, varují PVK

Kanalizace není skládka, varují PVK.

Pražské vodovody a kanalizace upozorňují, že kanalizační síť je určena výhradně k odvádění odpadních vod – mírně...

Další z rubriky

TOMTON: radiátory, které dosud na trhu chyběly

TOMTON: radiátory, které dosud na trhu chyběly

Moderní doba přináší nové příležitosti na poli techniky i designu. Jednou z firem, která vnesla svěží vítr do oblasti...

Kompostéry z pozinkovaného plechu nabízejí nesporné výhody

Kompostéry z pozinkovaného plechu nabízejí nesporné výhody.

Plánujete si na svou zahrádku pořídit kompostér a pátráte, který je pro vás tím ideálním? Máme pro vás tip na...

Sendvičové dřevostavby představují moderní bydlení plné výhod

Sendvičové dřevostavby představují moderní bydlení plné výhod

Sendvičové dřevostavby si u nás získávají čím dál větší oblibu. Na pohled jsou k nerozeznání od klasické zděné stavby,...

Najdete na iDNES.cz