Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Rohová sedací souprava: jak správně vybrat?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Co byste v interiéru mohli umístit do rohu? Přijde na mysli dekorativní váza, police s knihami a květináči, lampa, možná hravé dítě. Nicméně rohová sedací souprava do obývacího pokoje bude nejvhodnější volbou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rohová sedací souprava Yuppie

Důvodem stálé popularity rohových pohovek je jejich výjimečná funkčnost: úložní prostor pro odložení deky, mechanismus transformace pro pohodlný spánek vašich hostů na ploše stejně velké jako klasická postel i pohodlná lenoška pro relaxaci. Rohová sedací souprava v kůží nebo látce pomůže hezky rozdělit velký prostor na zóny a nabídne spoustu místa na sezení.

Modelů sedacích souprav je spousta. Rohové sedací soupravy do U, symetrické na obě strany, nesymetrické... Stačí vědět konkrétní rozměry a můžete směle začít vybírat z mnoha zajímavých variant. Klasické rozměry rohových sedacích souprav začínají na 260-270 cm na šířku.

Pokud nemůžete věnovat sedačce příliš mnoho místa, ještě to neznamená, že nemůžete mít rohovku. Podívejte se na miniaturní varianty, nabízí se například rohová sedací souprava Yuppie. Šířka pouhých 216 cm je srovnatelná s rozměrem klasické sedačky pro 3 osoby, ale nabízí oproti ní velký úložný prostor a mechnismus transformace. Kvůli svým malým rozměrům využívá každý centimetr: sklopný mechanismus opěrek a polohovatelné boční opěrky poskytnou možnost rozložení pohodlné plochy na spaní.

Rohová sedací souprava: jak správně vybrat?

Rozkládací sedací souprava Martin

Jsou modely, které se skládají z nezávislých častí, které lze použít i samostatně, jako například rozkládací sedací souprava Martin. Taburet Martin je řešen tak, že těsně k sedačce tvoří velkou pohodlnou lenošku, ve chvíli, kdy přijde návštěva se vytvoří  jedno místo pro hosty navíc.

Určete si při výběru pohovky své priority

V procesu výběru pohovky je nejdůležitější určení priorit pro sebe. Riziko chyb při koupi bude mnohem nižší, pokud si promyslíte, pro jaký účel pohovku kupujete. Tyto cíle mohou být zcela odlišné: pro někoho je prioritou lůžko na spaní, někdo hledá stylový kus nábytku do interiéru a někdo hledá do obýváku pohodlné sezení s kamarády.

Rohová sedací souprava: jak správně vybrat?

Sedačka Relax

Pro návštěvy a dlouhé povídaní u kávičky je ideální varianta, kde jsou na obou stranách plnohodnotné opěrky, jako u sedačky Relax. Měkká výplň pohovky a vysoké loketní opěrky jsou zárukou příjemného posezení.

Oblíbená rohová sedací souprava s lenoškou

Rohová sedací souprava: jak správně vybrat?

Sedací souprava Megan

Pro milovníky knih a filmů je perfektní volbou rohová sedací souprava se zvetšenou lenoškou. Například na sedací soupravě Megan, která nabízí 110 cm širokou lenošku, se pohodlně usadí i pár. Nastavitelná zadní opěrka se přizpůsobí k vaší výšce. A polohovatelné loketní opěrky lze využít místo polštářů.

Navštivte nás

Uvedené sedací soupravy a spousta dalších jsou k viděni na prodejnách Nabytek AAA v Praze www.nabytekaaa.cz a Pardubicích www.nabytek-aaa.cz.

Rohová sedací souprava: jak správně vybrat?
Autor:

Nejčtenější

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

Rezidence Sakura skupiny T.E se probojovala mezi 16 nejlepších staveb světa v kategorii Residential – Future Project...

Přechod na DVB-T2 můžete vyřešit snadno. S O2 TV získáte plno výhod

Přechod na DVB-T2 můžete vyřešit snadno. S O2 TV získáte plno výhod!

Televizní vysílání čekají dramatické změny, na které se můžete připravit s předstihem.

Chorvati ukončí ruský sen! Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Chorvati ukončí ruský sen! Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Tipéři posílají dál Anglii a Chorvatsko, vidíte to podobně? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během...

Nová válcovna slibuje bezodpadovou výrobu podlahovin i pracovní místa

Nová válcovna za 1,4 miliardy slibuje bezodpadovou výrobu podlahovin

Společnost Fatra pokračuje v realizaci výstavby nové válcovny. Od listopadové prohlídky staveniště se mnohé změnilo a...

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Další z rubriky

Peníze už do 15 minut na účtu. Realita online půjček

Peníze už do 15 minut na účtu. Realita online půjček

Proč si klient bere půjčku?Jste klasická česká čtyřčlenná rodina. Dva dospělí a dvě děti. Vyděláváte dost na to, abyste...

O prodej domů u Prahy je zájem, v Drahelčicích u Rudné je prodáno 40 %

O prodej domů u Prahy je zájem, v Drahelčicích u Rudné je prodáno 40 %

Čím dál více rodin a mladých lidí touží nejen po moderním bydlení, ale také po životě v klidu a blízkosti přírody. Je...

Prodáváte nemovitost? Neudělejte tři časté chyby

Prodáváte nemovitost? Neudělejte tyto 3 časté chyby!

Prodej nemovitosti není tak jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát – a to bez ohledu na to, zda prodáváte...

Najdete na iDNES.cz