Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rodinný právník: to je nová finančně dostupná právní ochrana

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Právní ochrana nemusí být vždy nákladnou záležitostí. Rodinný právník AXA ASSISTANCE za dostupnou cenu ochrání vaše práva v nejrůznějších situacích běžného života.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ilustrační snímek | foto: Profimedia.cz

Nesprávné porozumění textu smlouvy, případně neodhalení skrytých rizik, může mít pro osobu, která dokument podepisuje, fatální důsledky. Právní ochrana může být nezbytná i v celé řadě jiných situací každodenního života - například je-li vám způsobena škoda (na zdraví, vozidle, fasádě domu atd.) a viník ji odmítá nahradit, nebo třeba v situaci, kdy se neúspěšně snažíte uplatnit u obchodníka reklamaci, na kterou máte nárok. To je jen zlomek situací, ve kterých poškozenému nezbývá nic jiného, než se obrátit na právního zástupce a domáhat se odškodnění soudní cestou.

Ochrana práv pro celou rodinu včetně preventivní pomoci

Rodinný právník představuje účinnou ochranu, jsou-li porušena vaše práva.

Rodinný právník představuje účinnou ochranu, jsou-li porušena vaše práva.

Existuje samozřejmě celá řada dalších případů, v nichž člověk musí svá práva podobným způsobem chránit. Společnost AXA ASSISTANCE, jeden z největších poskytovatelů služeb v oblasti pojištění a právní ochrany, přichází s novinkou zaměřenou na ochranu práv celé rodiny pod názvem Rodinný právník. Ten poskytuje komplexní právní ochranu nejen pojištěnému, ale i jeho manželce, družce, příp. partnerovi a také jejich dětem.

Za velice příznivou cenu mohou členové rodiny využívat celé řady právních služeb nejen v situaci, kdy člověk řeší problém, ale i preventivně – např. kontrolou smlouvy před jejím podpisem.

Rodinný právník zajistí zastupování ve sporu, pomoc s reklamací, ale i kontrolu smlouvy

Axel zajišťuje nepřetržitou právní asistenci a je neustále připraven vám podat...

Axel zajišťuje nepřetržitou právní asistenci a je neustále připraven vám podat pomocnou ruku.

Zvlášť právní revize smlouvy může zabránit následným potížím a nezřídka také finančním ztrátám. Kupujete-li tedy byt či dům a nejste si jisti, zda je kupní smlouva zcela v pořádku, můžete využít služeb Rodinného právníka. Upozorní vás na případná rizika skrytá ve smlouvě a na možné důsledky podpisu dokumentu.

Lze se na něj obrátit ale i v případě dědického či sousedského sporu, ve správním řízení po dopravním přestupku, při neúspěšném či zdlouhavém vyřizování reklamace a v celé řadě situací, kdy jsou porušována vaše práva. Bez dalších příplatků zajišťuje Rodinný právník i právní zastoupení nebo úhradu právních nákladů. Mimo to klientům pravidelně poskytuje užitečné tipy a informace, jak postupovat v určitých situacích.

Právní ochrana po celý rok za dostupnou cenu

Právní úkony samy o sobě často bývají velmi nákladnou záležitostí. U Rodinného právníka je velice důležitým aspektem příznivá cena – na celý rok stojí jeho služby pro celou rodinu zhruba tolik, co jedna hodina práce advokáta. Klient si navíc při uzavírání může zvolit buď jednorázovou platbu, nebo formu měsíčního splácení. Služby Rodinného právníka si lze sjednat velmi jednoduše a rychle po internetu.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?
Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?

Toužíte po prestižní adrese pro svou firmu? Kvůli dobré vizitce a prestiži nemusíte celou svou společnost stěhovat. Poskytnutí virtuálního sídla firmy vám...  celý článek

Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy
Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy

Manažerské pozice jsou lákavé, zajímavé se zdají zejména platové podmínky a možnost být si svým vlastním pánem. Tedy aspoň takhle to navenek vypadá. Skutečnost...  celý článek

Vedoucí výroby Radek Pasz (na snímu vlevo) a Jan Sliž operátor ohraňovacího...
Ohraňovací lis na míru potřebám není ani pro osvědčené dodavatele standardní zakázkou

Koupí stroje od FORMETALU nic nekončí, naopak začíná. Spolupráce mezi společnostmi FORMETAL a BERNDORF CZ se začala psát v roce 2012.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.