Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dynamicky se rozvíjející firma rodinného typu Zdeněk Kedroň, sdružení podnikatelů RONELT, se pyšní více než pětadvacetiletou historií. V současné době navíc investuje do další modernizace.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje | foto: RONELT

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sdružení podnikatelů RONELT v rámci zlepšování poskytovaných služeb a pro potřeby zákazníků investuje do nových strojů a do zdokonalování výrobních procesů. Zabývá se zpracováním kovů, výrobou kovových konstrukcí a kovodělných výrobků.

Předností firmy je výkonná a spolehlivá technologie pro ohýbání a zakružování trubek a profilů různých materiálů. Jedná se o CNC stroje poslední generace vhodné pro výrobu v malých i středně velkých sériích ve 3D prostoru. Společnost RONELT nabízí také tváření konců trubek a profilů pomocí, plošné tváření materiálu za studena či svařování a celkovou zámečnickou výrobu pro kompletaci výrobků a sestav.

Investice do dalších inovací

Během posledních dvou let firma své služby rozšířila o technologii tryskání lehkými abrasivy v pracovní kabině. Jedná se o součást přípravy pro lakování ve firemní lakovně s technologií mokrého lakování.

Sdružení podnikatelů RONELT také rozšířila svou nabídku povrchové úpravy výrobků o strojní broušení trubek a oválných profilů na bruskách se systémem planetárního pohybu brusných pásů. Stroje umožňují brousit a leštit rovné i zahnuté součásti různých průřezů z nerez oceli, železa, hliníku, mědi a jiných kovů. V případě broušení obtížně dostupných ploch je uplatněna bruska s ohebným hřídelem.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

Strojní park byl rozšířen o technologii tváření konců trubek. Tato technologie je vhodná pro sériovou výrobu a nabízí možnost dosazení požadovaného tvaru tvářeného profilu. Součástí tváření konců trubek provádíme předmontáž hydraulických matic na temované konce trubek. Pro zabrušování konců trubek a profilů do požadovaných poloměrů je využita pásová stacionární bruska.

Společnost RONELT svými inovacemi a rozšiřováním strojního parku neustále vylepšuje portfolio nabízených služeb. Proto také instalovala náhradu NC stroje za novou ohýbačku trubek do průměru 120 mm s CNC řízením. Zajišťuje tak přesné prostorové ohýbání za studena i u velkých průřezových polotovarů. Zvýšení výrobní kapacity ohýbání velkých i malých sérií firma dosáhla nákupem nové pravolevé vícepatrové CNC ohýbačky trubek a profilů s vysokou produktivitou výroby a flexibilitou.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

S ohledem na materiálový vývoj a jeho použití v průmyslu a stavebnictví je nově nabízena možnost zakružování sendvičového materiálu (ACP - Aluminium Composite Panel) s obchodními názvy ALUBOND a DEBOND na čtyřválcové NC zakružovačce plechu s indukčně vytvrzenými a leštěnými válci.

Společnost RONELT nabízí vysokou kvalitu a příznivou cenu

Sdružení podnikatelů RONELT vychází vstříc požadavkům svých zákazníků, a to nejen maximální kvalitou dle normy ISO EN 9001, ale i vstřícnou cenou. V roce 2017 byl firmě udělen certifikát shody systému managementu kvality s požadavky ČSN EN ISO 9001:2015 pro předmět činnosti: Kovovýroba, tváření kovů za studena.

„Vzhledem k tomu, že dodáváme výrobky nadnárodním společnostem, jsme v řadě případů certifikováni přímo jimi. Požadavky na získání těchto certifikátů mnohdy překračují rámec ISO norem. Jsme kvalifikovaným dodavatelem pro strojní ohyby dílů, včetně dílů z nerezavějících ocelí dle požadavků ŠKODA JS a.s. pro zakázky jaderného a nejaderného typu,“ uvádí Ing. Jan Kedroň Ph.D., manažer kvality ze společnosti RONELT.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje
Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

Portfolio zákazníků společnosti RONELTje velice stabilní a neustále se rozšiřuje. Jejími zákazníky jsou tuzemské i zahraniční společnosti (CZ, SK, DE, NL, AT, FR, BE, SUI, UK) a firma spolupracuje jak s velkoodběrateli, tak i konečnými zákazníky.„Naše reference jsou směsí všech odvětví průmyslu sahající od lékařského, automobilového a kolejového průmyslu až k těžkému strojírenství,“ prozradil Jan Kedroň.

Neváhejte se s případnými dotazy obrátit na e-mailovou adresu: ronelt@ronelt.cz. Více informací najdete na www.ronelt.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Nastal čas změnit nebezpečnou praxi. Omezme hlavičkování míče u dětí ve fotbale: chraňme vyvíjející se mozek dítěte.

Designové byty na Harfě u metra – výhodná investice na pronájem

Harfa Design Residence - design uvnitř i navenek

Pražská Libeň patří k vyhledávaným pražským rezidenčním lokalitám. Část této oblíbené čtvrti v okolí O2 arény prochází...

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Když se řekne sexuálně přenosná nemoc, vybaví se nám syfilis, kapavka a AIDS. Jenže vůbec nejrozšířenější sexuálně...

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky?

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky? Co s tím?

Ceny elektřiny na velkoobchodním trhu stoupají a vypadá to, že na lepší časy se v tomto směru neblýská. Zvýšení cen...

Univerzita VŠFS podporuje sport

Univerzita VŠFS podporuje sport

Nejen předávat vědomosti z ekonomie, ale i podporovat společensky přínosné aktivity, jakou je třeba sport, si klade za...

Další z rubriky

Společnost ON Semiconductor rozšiřuje v Rožnově výrobu

Noví zaměstnanci jsou pečlivě zaškoleni, jak správně manipulovat s křemíkovými...

Společnost ON Semiconductor, přední světový výrobce polovodičových součástek, rozšiřuje svůj rožnovský závod pro výrobu...

Dynamicky se rozvíjející společnost RONELT investuje do modernizace

Dynamicky se rozvíjející společnost RONELT investuje do modernizace

Modernizace a rozšiřování strojového parku je součástí firmy Zdeněk Kedroň, sdružení podnikatelů RONELT, která je...

Finanční negramotnost roste v přímé úměře s počtem rostoucích exekucí

Finanční negramotnost roste v přímé úměře s počtem rostoucích exekucí

Hlavní důvody proč vznikají exekuce: Lidé si netvoří rezervy pro vznik nenadálých životních situací. U živnostníků je...

Najdete na iDNES.cz