Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dynamicky se rozvíjející firma rodinného typu Zdeněk Kedroň, sdružení podnikatelů RONELT, se pyšní více než pětadvacetiletou historií. V současné době navíc investuje do další modernizace.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje | foto: RONELT

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sdružení podnikatelů RONELT v rámci zlepšování poskytovaných služeb a pro potřeby zákazníků investuje do nových strojů a do zdokonalování výrobních procesů. Zabývá se zpracováním kovů, výrobou kovových konstrukcí a kovodělných výrobků.

Předností firmy je výkonná a spolehlivá technologie pro ohýbání a zakružování trubek a profilů různých materiálů. Jedná se o CNC stroje poslední generace vhodné pro výrobu v malých i středně velkých sériích ve 3D prostoru. Společnost RONELT nabízí také tváření konců trubek a profilů pomocí, plošné tváření materiálu za studena či svařování a celkovou zámečnickou výrobu pro kompletaci výrobků a sestav.

Investice do dalších inovací

Během posledních dvou let firma své služby rozšířila o technologii tryskání lehkými abrasivy v pracovní kabině. Jedná se o součást přípravy pro lakování ve firemní lakovně s technologií mokrého lakování.

Sdružení podnikatelů RONELT také rozšířila svou nabídku povrchové úpravy výrobků o strojní broušení trubek a oválných profilů na bruskách se systémem planetárního pohybu brusných pásů. Stroje umožňují brousit a leštit rovné i zahnuté součásti různých průřezů z nerez oceli, železa, hliníku, mědi a jiných kovů. V případě broušení obtížně dostupných ploch je uplatněna bruska s ohebným hřídelem.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

Strojní park byl rozšířen o technologii tváření konců trubek. Tato technologie je vhodná pro sériovou výrobu a nabízí možnost dosazení požadovaného tvaru tvářeného profilu. Součástí tváření konců trubek provádíme předmontáž hydraulických matic na temované konce trubek. Pro zabrušování konců trubek a profilů do požadovaných poloměrů je využita pásová stacionární bruska.

Společnost RONELT svými inovacemi a rozšiřováním strojního parku neustále vylepšuje portfolio nabízených služeb. Proto také instalovala náhradu NC stroje za novou ohýbačku trubek do průměru 120 mm s CNC řízením. Zajišťuje tak přesné prostorové ohýbání za studena i u velkých průřezových polotovarů. Zvýšení výrobní kapacity ohýbání velkých i malých sérií firma dosáhla nákupem nové pravolevé vícepatrové CNC ohýbačky trubek a profilů s vysokou produktivitou výroby a flexibilitou.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

S ohledem na materiálový vývoj a jeho použití v průmyslu a stavebnictví je nově nabízena možnost zakružování sendvičového materiálu (ACP - Aluminium Composite Panel) s obchodními názvy ALUBOND a DEBOND na čtyřválcové NC zakružovačce plechu s indukčně vytvrzenými a leštěnými válci.

Společnost RONELT nabízí vysokou kvalitu a příznivou cenu

Sdružení podnikatelů RONELT vychází vstříc požadavkům svých zákazníků, a to nejen maximální kvalitou dle normy ISO EN 9001, ale i vstřícnou cenou. V roce 2017 byl firmě udělen certifikát shody systému managementu kvality s požadavky ČSN EN ISO 9001:2015 pro předmět činnosti: Kovovýroba, tváření kovů za studena.

„Vzhledem k tomu, že dodáváme výrobky nadnárodním společnostem, jsme v řadě případů certifikováni přímo jimi. Požadavky na získání těchto certifikátů mnohdy překračují rámec ISO norem. Jsme kvalifikovaným dodavatelem pro strojní ohyby dílů, včetně dílů z nerezavějících ocelí dle požadavků ŠKODA JS a.s. pro zakázky jaderného a nejaderného typu,“ uvádí Ing. Jan Kedroň Ph.D., manažer kvality ze společnosti RONELT.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje
Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

Portfolio zákazníků společnosti RONELTje velice stabilní a neustále se rozšiřuje. Jejími zákazníky jsou tuzemské i zahraniční společnosti (CZ, SK, DE, NL, AT, FR, BE, SUI, UK) a firma spolupracuje jak s velkoodběrateli, tak i konečnými zákazníky.„Naše reference jsou směsí všech odvětví průmyslu sahající od lékařského, automobilového a kolejového průmyslu až k těžkému strojírenství,“ prozradil Jan Kedroň.

Neváhejte se s případnými dotazy obrátit na e-mailovou adresu: ronelt@ronelt.cz. Více informací najdete na www.ronelt.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

VaK naděluje Zlíňanům k Vánocům vodu špičkové kvality

VaK  naděluje Zlíňanům k Vánocům vodu špičkové kvality

Nová kvalita vody pro 48 tisíc obyvatel. V rekordním čase a nákladem 80 mil. korun VaK Zlín zajistil novou vysoce...

ON Semiconductor si své lidi vychovává už na školách

Laboratoř ON Semiconductor na VUT Brno Prostory se využívají i pro zábavné...

Čím více času budou věnovat studentům na středních a vysokých školách, tím dřív a jednodušeji budou moci využít jejich...

Vyrazte za prvním sněhem ekologicky. Ve značce 2117 of Sweden

Pustevny

Vydat se do přírody v něčem, co přírodě neškodí, není v dnešní době moc jednoduché. Většina současného voděodolného...

Najdete na iDNES.cz