Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dynamicky se rozvíjející firma rodinného typu Zdeněk Kedroň, sdružení podnikatelů RONELT, se pyšní více než pětadvacetiletou historií. V současné době navíc investuje do další modernizace.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje | foto: RONELT

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sdružení podnikatelů RONELT v rámci zlepšování poskytovaných služeb a pro potřeby zákazníků investuje do nových strojů a do zdokonalování výrobních procesů. Zabývá se zpracováním kovů, výrobou kovových konstrukcí a kovodělných výrobků.

Předností firmy je výkonná a spolehlivá technologie pro ohýbání a zakružování trubek a profilů různých materiálů. Jedná se o CNC stroje poslední generace vhodné pro výrobu v malých i středně velkých sériích ve 3D prostoru. Společnost RONELT nabízí také tváření konců trubek a profilů pomocí, plošné tváření materiálu za studena či svařování a celkovou zámečnickou výrobu pro kompletaci výrobků a sestav.

Investice do dalších inovací

Během posledních dvou let firma své služby rozšířila o technologii tryskání lehkými abrasivy v pracovní kabině. Jedná se o součást přípravy pro lakování ve firemní lakovně s technologií mokrého lakování.

Sdružení podnikatelů RONELT také rozšířila svou nabídku povrchové úpravy výrobků o strojní broušení trubek a oválných profilů na bruskách se systémem planetárního pohybu brusných pásů. Stroje umožňují brousit a leštit rovné i zahnuté součásti různých průřezů z nerez oceli, železa, hliníku, mědi a jiných kovů. V případě broušení obtížně dostupných ploch je uplatněna bruska s ohebným hřídelem.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

Strojní park byl rozšířen o technologii tváření konců trubek. Tato technologie je vhodná pro sériovou výrobu a nabízí možnost dosazení požadovaného tvaru tvářeného profilu. Součástí tváření konců trubek provádíme předmontáž hydraulických matic na temované konce trubek. Pro zabrušování konců trubek a profilů do požadovaných poloměrů je využita pásová stacionární bruska.

Společnost RONELT svými inovacemi a rozšiřováním strojního parku neustále vylepšuje portfolio nabízených služeb. Proto také instalovala náhradu NC stroje za novou ohýbačku trubek do průměru 120 mm s CNC řízením. Zajišťuje tak přesné prostorové ohýbání za studena i u velkých průřezových polotovarů. Zvýšení výrobní kapacity ohýbání velkých i malých sérií firma dosáhla nákupem nové pravolevé vícepatrové CNC ohýbačky trubek a profilů s vysokou produktivitou výroby a flexibilitou.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

S ohledem na materiálový vývoj a jeho použití v průmyslu a stavebnictví je nově nabízena možnost zakružování sendvičového materiálu (ACP - Aluminium Composite Panel) s obchodními názvy ALUBOND a DEBOND na čtyřválcové NC zakružovačce plechu s indukčně vytvrzenými a leštěnými válci.

Společnost RONELT nabízí vysokou kvalitu a příznivou cenu

Sdružení podnikatelů RONELT vychází vstříc požadavkům svých zákazníků, a to nejen maximální kvalitou dle normy ISO EN 9001, ale i vstřícnou cenou. V roce 2017 byl firmě udělen certifikát shody systému managementu kvality s požadavky ČSN EN ISO 9001:2015 pro předmět činnosti: Kovovýroba, tváření kovů za studena.

„Vzhledem k tomu, že dodáváme výrobky nadnárodním společnostem, jsme v řadě případů certifikováni přímo jimi. Požadavky na získání těchto certifikátů mnohdy překračují rámec ISO norem. Jsme kvalifikovaným dodavatelem pro strojní ohyby dílů, včetně dílů z nerezavějících ocelí dle požadavků ŠKODA JS a.s. pro zakázky jaderného a nejaderného typu,“ uvádí Ing. Jan Kedroň Ph.D., manažer kvality ze společnosti RONELT.

Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje
Rodinná společnost RONELT se neustále rozvíjí a modernizuje

Portfolio zákazníků společnosti RONELTje velice stabilní a neustále se rozšiřuje. Jejími zákazníky jsou tuzemské i zahraniční společnosti (CZ, SK, DE, NL, AT, FR, BE, SUI, UK) a firma spolupracuje jak s velkoodběrateli, tak i konečnými zákazníky.„Naše reference jsou směsí všech odvětví průmyslu sahající od lékařského, automobilového a kolejového průmyslu až k těžkému strojírenství,“ prozradil Jan Kedroň.

Neváhejte se s případnými dotazy obrátit na e-mailovou adresu: ronelt@ronelt.cz. Více informací najdete na www.ronelt.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Audioknižní bestsellery za 149 Kč? Audiotéka slaví sedm let

Audioknižní bestsellery za 149,- Kč? Audiotéka slaví 7 let!

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7....

Samsung Community: tipy a rady o mobilech Samsung na jednom místě

Samsung Community: Tipy a rady o mobilech Samsung na jednom místě

Jste technologický nadšenec, zajímáte se nejnovější mobilní telefony a vždy umíte všem poradit? Nebo naopak hledáte...

Další z rubriky

VaK Zlín získal cenu za mimořádné výsledky v rozvoji vodárenství

VaK Zlín získal cenu za mimořádné výsledky v rozvoji vodárenství.

Společnost Vodovody a kanalizace Zlín, a. s. dosáhla dalšího velkého úspěchu. Poté, co získala prestižní certifikaci...

10 důvodů, proč v létě navštívit Velké Karlovice

10 důvodů, proč v létě navštívit Velké Karlovice

Velké Karlovice bez přehánění patří k nejpříjemnějším prázdninovým místům u nás. Krásná příroda Beskyd s čistým...

Nejméně zaplatíme za zdraví, vodu a vzdělání

Nejméně zaplatíme za zdraví, vodu a vzdělání!

Překvapuje vás, že nejméně zaplatíme za zdraví, vodu a vzdělání? Nás také! Pojďme se podívat na statistiky rodinných...

Najdete na iDNES.cz