Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rodinná atmosféra a špičkové služby. To je Wellness hotel Celnice

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Wellness hotel Celnice nabízí kromě čtyřhvězdičkového ubytování a výborné kuchyně i relaxaci a sportovní aktivity. Hotel je situován v překrásné krajině Lednicko-Valtického areálu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rodinná atmosféra a špičkové služby. | foto: Wellness hotel Celnice

Chcete prožít romantické večery, výlety po památkách, dopřát si posezení v dobovém sklípku? Nebo raději něco aktivnějšího, jako jsou projížďky na kole, squash či wellness? Stačí si jen vybrat, čemu dáte přednost, neboť Wellness hotel Celnice nabízí širokou nabídku služeb pod jednou střechou.

panorama zahrady Wellness hotelu Celnice

Dlouholetá tradice rodiny Nešporů se tu snoubí s nejmodernějším vybavením, jaké si jen dokážete představit. Kromě příjemného a pohodlného ubytování Vás jistě zláká restaurace hotelu, kde si můžete vybrat z bohatého menu.

Každý host je tu hýčkán skvělou kuchyní od tradiční moravské až po světovou. Nepochybně Vás též zaujme nápojový lístek v místní dobové vinárně, jež je architektonickým skvostem celého komplexu. Můžete zde ochutnat ty nejlepší vína z jižní Moravy, ale také z nedalekého Rakouska.

V hotelu si připadáte jako doma

relax ve Wellness hotelu Celnice 2

Vstřícný a přátelský personál  Wellness hotelu Celnice je připraven postarat se o vaše pohodlí a vytvořit nezapomenutelné zážitky, ať už sem zavítáte z jakéhokoliv důvodu: na rodinnou dovolenou, relaxační wellness pobyt, sportovní pobyt, seniorské pobyty, firemní akce, společenské párty, rodinnou oslavu, seminář, konferenci, školení, za cykloturistikou, na služební cestu, svatební hostinu, abiturientský večírek apod.

Co byste si rozhodně neměli nechat ujít, je wellness. Můžete zavítat do světa saun (finská sauna, solná parní lázeň, bylinná parní lázeň) či okusit bublinky v barevné vířivce.  Lze si též dopřát různé masáže, například proti migréně. Nebo ještě lépe, užít si ve vířivce romantický večírek ve dvou s lahví sektu a svíčkami.

Pohodlné ubytování je pro nás samozřejmost

Po celou dobu ubytování oceníte prvotřídní kvalitu a pohodlí pokojů. Ve Wellness hotelu Celnice se nachází 5 apartmánů (3 v hotelové části + 2 v restaurační zahradě), 1 pokoj pro tělesně postižené, 27 dvoulůžkových pokojů a 1 poloapartmán.

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, telefonem, stereo minivěží, LCD televizorem, zamykáním na elektronickou kartu, minibarem, připojením wi-fi i zásuvkou pro RJ-45. Snídaně jsou v ceně pobytu a podávají se formou bohatých švédských stolů.

poloapartma Wellness hotelu Celnice

Přizpůsobíme se každému z vás

V nabídce Wellness hotelu Celnice jsou vedle klasického hotelového ubytování i individuální programy šité na míru různým skupinám či jednotlivcům. Je zde též možnost pořádání firemních akcí, konferencí, vzdělávacích kurzů, prezentací, porad. Hotel disponuje moderně vybaveným klimatizovaným konferenčním sálem s kapacitou až 170 osob. Pro méně početné skupiny jsou k dispozici kuřácké i nekuřácké salónky v přilehlé restauraci Na Celnici.

relax ve Wellness hotelu Celnice
sauna Wellness hotelu Celnice
vířivka ve Wellness hotelu Celnice

Další informace včetně inspirativní fotogalerie najdete na internetové adrese www.hotelcelnice.cz. Ve Wellness hotelu Celnice se budou těšit na brzké shledání.

logo Wellness hotel Celnice


Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Pravděpodobně to znáte. Venku hezké počasí, ideální podmínky pro kolo, ale vaši nejbližší nemají čas či energii a vám...

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Architektonická stavba ve stylu selského stavení skýtá nejen rozsáhlou vinotéku CHÂTEAU VALTICE, ale také unikátní...

Dovolená snů na ostrově Mauricius

Mauricius

Zamilované páry, rodiny s dětmi, party kamarádů či nadšení golfisté. Ti všichni si přijdou na své na Mauriciu, který je...

Najdete na iDNES.cz