Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Robotický vysavač Roomy Gold je inteligentní pomocník

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už vás nebaví bolavá záda, uklízení a luxování? V dnešní době již existuje řešení. Robotický vysavač Roomy Gold za vás uklidí úplně sám. Nevěříte? Nechte se přesvědčit tímto perfektním pomocníkem. Jak Robotický vysavač Roomy Gold funguje a co umí?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Robotický vysavač Roomy Gold za Vás úplně sám uklidí | foto: Digiplus

Jeho funkčnost je jednoduchá. Vezmete vysavač, položíte ho na podlahu, zapnete a Roomy Gold si sám zmapuje místnost, vydá se na cestu posbírat nečistoty, zajede i pod špatně přístupná místa a následně se postará i o nabití.

Přednosti robotického vysavače Roomy Gold

Jednou z hlavních předností robotického vysavače Roomy Gold je naprogramování úklidu přímo na nabíjecí základně. Umožní vám nechat robotický vysavač uklízet během vaší nepřítomnosti v bytě.

Dle vámi zadaného času se robotický vysavač zaktivuje, uklidí veškeré nečistoty a zpět se vrátí pro dobytí baterie. Díky nadstandardní velikosti koše na nečistoty (1 litr) nemusíte robotický vysavač po každém úklidu vysypávat.

Další nespornou výhodou tohoto pomocníka je UV světlo, které dezinfikuje podlahu od škodlivých mikrobů a jiných bakterií a proto je Roomy Gold vhodný do domácností s dětmi a zvířecími mazlíčky.

Za zmínku stojí také antistatický mop, který je díky svým mikrovláknům velice účinný, setře jemný prach a podlahu uklidí do hloubky. Navíc oproti klasickému vysavači je méně hlučnější a díky své výšce uklidí i prostor pod postelí.

Inteligence vysavače Roomy Gold

Robotický vysavač Roomy Gold využívá pro efektivní úklid inteligentní senzory. Silikonový ultraflex nárazník citlivě detekuje drobné předměty, zároveň je velmi pružný a měkký, proto případný náraz nepoškodí povrch předmětu.

Boční infračervené senzory, které jsou umístěny v nárazníku zabraňují narážení do rozměrnějších předmětů. Vysavač se zastaví přímo před danou překážkou a změní směr.

Na podvozku robotického vysavače se nacházejí infračervené senzory, které zajistí, že Roomy Gold nespadne ze schodů a dalších vyvýšených míst.

V případě, že vysavač uvízne, infračervené senzory identifikují problém, z kterého Roomy Gold chytře vycouvá a pokračuje v úklidu. Vysavač dokáže překonat i nerovnosti podlahy a prahy až do výšky 1,5 cm.
Roomy Gold využívá pro efektivní úklid inteligentní senzory

Robotický vysavač a jeho úklidové režimy

Robotický vysavač Roomy Gold disponuje šesti různými programy, které si pro úklid můžete zvolit. Stačí zmáčknout "start" a nechat uklidit. Automatický úklid 15 až 70 minut, intenzivní úklid (5 minut).

Můžete také využít praktický program úklid kolem zdí. Roomy Gold dokáže rozpoznat větší znečištění podlahy a takovému místu se věnuje mnohem pečlivěji.

Vymezte si hranice

Součástí příslušenství pro robotický vysavač je tzv. virtuální zeď. Pokud chcete vymezit prostor, kde vysavač nemá uklízet, použijete virtuální zeď, která vysílá neviditelný paprsek. Vysavač jednoduše "nevkročí" do prostor vymezených virtuální zdí.
Robotický vysavač je užitečný pomocník

Robotický vysavač je užitečným pomocníkem

Robotický vysavač Roomy Gold je užitečným pomocníkem v každé moderní domácnosti. Díky svým funkcím a přednostem se z úklidu stane zábava a uvidíte, že si jej oblíbí všichni členové Vaší domácnosti.

Cena vysavače je 12 990 Kč. Na trhu v ČR je v prodeji stejný typ robotického vysavače s označením KS-290. Má naprosto identické funkce i příslušenství, ale je k prodeji za nesrovnatelně nižší cenu od 7 000 Kč.

Další podrobnosti naleznete na www.digiplus.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu.

Televizory osazené panely OLED nabízejí v současnosti nejvyspělejší zobrazovací technologie. Panasonic EZ950 uspokojí i...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Najdete na iDNES.cz