Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Robotický vysavač Roomy Gold je inteligentní pomocník

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už vás nebaví bolavá záda, uklízení a luxování? V dnešní době již existuje řešení. Robotický vysavač Roomy Gold za vás uklidí úplně sám. Nevěříte? Nechte se přesvědčit tímto perfektním pomocníkem. Jak Robotický vysavač Roomy Gold funguje a co umí?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Robotický vysavač Roomy Gold za Vás úplně sám uklidí | foto: Digiplus

Jeho funkčnost je jednoduchá. Vezmete vysavač, položíte ho na podlahu, zapnete a Roomy Gold si sám zmapuje místnost, vydá se na cestu posbírat nečistoty, zajede i pod špatně přístupná místa a následně se postará i o nabití.

Přednosti robotického vysavače Roomy Gold

Jednou z hlavních předností robotického vysavače Roomy Gold je naprogramování úklidu přímo na nabíjecí základně. Umožní vám nechat robotický vysavač uklízet během vaší nepřítomnosti v bytě.

Dle vámi zadaného času se robotický vysavač zaktivuje, uklidí veškeré nečistoty a zpět se vrátí pro dobytí baterie. Díky nadstandardní velikosti koše na nečistoty (1 litr) nemusíte robotický vysavač po každém úklidu vysypávat.

Další nespornou výhodou tohoto pomocníka je UV světlo, které dezinfikuje podlahu od škodlivých mikrobů a jiných bakterií a proto je Roomy Gold vhodný do domácností s dětmi a zvířecími mazlíčky.

Za zmínku stojí také antistatický mop, který je díky svým mikrovláknům velice účinný, setře jemný prach a podlahu uklidí do hloubky. Navíc oproti klasickému vysavači je méně hlučnější a díky své výšce uklidí i prostor pod postelí.

Inteligence vysavače Roomy Gold

Robotický vysavač Roomy Gold využívá pro efektivní úklid inteligentní senzory. Silikonový ultraflex nárazník citlivě detekuje drobné předměty, zároveň je velmi pružný a měkký, proto případný náraz nepoškodí povrch předmětu.

Boční infračervené senzory, které jsou umístěny v nárazníku zabraňují narážení do rozměrnějších předmětů. Vysavač se zastaví přímo před danou překážkou a změní směr.

Na podvozku robotického vysavače se nacházejí infračervené senzory, které zajistí, že Roomy Gold nespadne ze schodů a dalších vyvýšených míst.

V případě, že vysavač uvízne, infračervené senzory identifikují problém, z kterého Roomy Gold chytře vycouvá a pokračuje v úklidu. Vysavač dokáže překonat i nerovnosti podlahy a prahy až do výšky 1,5 cm.
Roomy Gold využívá pro efektivní úklid inteligentní senzory

Robotický vysavač a jeho úklidové režimy

Robotický vysavač Roomy Gold disponuje šesti různými programy, které si pro úklid můžete zvolit. Stačí zmáčknout "start" a nechat uklidit. Automatický úklid 15 až 70 minut, intenzivní úklid (5 minut).

Můžete také využít praktický program úklid kolem zdí. Roomy Gold dokáže rozpoznat větší znečištění podlahy a takovému místu se věnuje mnohem pečlivěji.

Vymezte si hranice

Součástí příslušenství pro robotický vysavač je tzv. virtuální zeď. Pokud chcete vymezit prostor, kde vysavač nemá uklízet, použijete virtuální zeď, která vysílá neviditelný paprsek. Vysavač jednoduše "nevkročí" do prostor vymezených virtuální zdí.
Robotický vysavač je užitečný pomocník

Robotický vysavač je užitečným pomocníkem

Robotický vysavač Roomy Gold je užitečným pomocníkem v každé moderní domácnosti. Díky svým funkcím a přednostem se z úklidu stane zábava a uvidíte, že si jej oblíbí všichni členové Vaší domácnosti.

Cena vysavače je 12 990 Kč. Na trhu v ČR je v prodeji stejný typ robotického vysavače s označením KS-290. Má naprosto identické funkce i příslušenství, ale je k prodeji za nesrovnatelně nižší cenu od 7 000 Kč.

Další podrobnosti naleznete na www.digiplus.cz.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Pokud uslyšíte slovo banka, pravděpodobně si jako první vybavíte „kamennou“ pobočku své banky. Přitom mnohem častěji, v...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Najdete na iDNES.cz