Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Robotický vysavač Fun Beat VacuSmart 700

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na první pohled vás nadchne jeho luxusní design v provedení červené nebo stříbrné metalízy. Robotický vysavač VacuSmart 700, jehož výška je jen devět centimetrů, nemá problém zajet pod nábytek a vysát nečistoty i pod špatně dostupnými místy, jako je sedačka, postel či skříň.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Robotický vysavač Fun Beat VacuSmart 700 | foto: Fun Beat

Jeho ovládání je velice jednoduché. Jediné, co musíte udělat, je položit jej na podlahu, která má být vyčištěna, a zapnout. Robotický vysavač VacuSmart 700 se vydá na cestu po bytě či místnosti a uklízí.

Poté si vyhledá dokovací stanici, do které si zajede, a znovu se sám dobije. Samozřejmostí je také funkce odloženého startu, která zajistí, že vysavač uklízí v době, kdy nejste doma.

Robotický vysavač Vacusmart 700 a jeho přednosti

Fun Beat VacuSmart 700 - red - vrchni pohledJednou z předností robotického vysavače VacuSmart 700 je jeho výdrž, která dosahuje až 145 minut. Díky tomu je robotický vysavač schopný uklidit tří až čtyřpokojový byt. Předností, které si okamžitě všimnete, je také jeho tichý chod, který je pouze 58 dB. Mimo základní funkce, jako je odložený start, virtuální zeď či nárazníkové senzory, disponuje model VacuSmart 700 další důležitou funkcí, jakou je UV lampa, která desinfikuje vaši podlahu, a proto je tento model vhodný pro rodiny s dětmi, zvířaty nebo alergiky.

Pro zintenzivnění efektivity úklidu můžete také použít mikrostatický mop, který setře z podlahy i ty nejmenší prachové částice. Vzduchový filtr zabraňuje průniku nečistot do ovzduší.

Robotický vysavač Vacusmart 700, výbava a funkce

Robotický vysavač Fun Beat má v základní výbavě v porovnání s konkurenčními modely velice bohaté příslušenství. Za zmínku jistě stojí dálkové ovládání, pomocí kterého velice jednoduše ovládáte všechny funkce vysavače včetně plánování úklidu přehledný digitální displej, který je umístěn přímo na vysavači.

Boční kartáč vymete nečistoty v rozích a podél stěn. Zabudované senzory v nárazníku zajišťují, že robotický vysavač nespadne ze schodů. Robotický vysavač má citlivé senzory a nehrozí poškození nábytku a domácího vybavení.

Cena za spotřebovanou energii během 24 hodin je 0,90 hal. a jeho měsíční provoz je cca 3 až 6krát levnější než u klasického vysavače a zanedbatelná není ani značná úspora času.

Fun Beat VacuSmart 700 spodní pohled

Cenová hladina a možnost zapůjčení robotického vysavače VacuSmart 700

Robotický vysavač značky Fun Beat je zajímavý především díky svým parametrům v poměru s jeho cenou, která se pohybuje od 6 do 8 tisíc korun. Na českém trhu jsou robotické vysavače značky Fun Beat velmi unikátní, neboť disponují velice širokou škálou vybavení a funkcí za přiměřenou cenu, a tím se odlišují od konkurenčních modelů.

Robotický vysavač Fun Beat VacuSmart 700 si také můžete nezávazně vypůjčit u vybraných prodejců této značky a vyzkoušet si jej přímo ve Vaší domácnosti. Díky tomu se můžete sami přesvědčit o kvalitě a efektivnosti těchto robotických vysavačů.

Závěr

Robotický vysavač VacuSmart 700 je velmi užitečným pomocníkem a bojovníkem proti nečistotám, kterého si oblíbí všichni členové vaší domácnosti.

Další informace najdete na www.digiplus.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu.

Televizory osazené panely OLED nabízejí v současnosti nejvyspělejší zobrazovací technologie. Panasonic EZ950 uspokojí i...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Najdete na iDNES.cz