Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Robotické vysavače, trezory a mnohem více, nejlépe od OK business

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete si usnadnit domácí práce? K tomu vám pomohou robotické a antibakteriální vysavače. Potřebujete bezpečně uložit cennosti či dokumenty? Na to jsou trezory. Různé potřeby, jedno společné řešení, to jsou internetové obchody společnosti OK business, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

OK business, s.r.o. - Robotický vysavač Roomba 581 | foto: OK business, s.r.o.

Robotické či antibakteriální vysavače pro skutečný komfort při domácím úklidu

Nabídku pro domácnosti společnosti OK business, s.r.o. rozšiřuje internetový obchod OK produkt.cz, který přebírá kvalitativní standardy platné pro Ráj-šití.cz. Byl vybudován na základě zkušeností získaných při provozování Ráje šití. OK produkt.cz se zaměřuje na domácí potřeby ze zcela odlišné perspektivy.

S domácím úklidem se vypořádá flotila robotických vysavačů. Robotické vysavače zabezpečují zcela samostatně a automaticky úklid domácích podlah ať již s kobercem nebo bez něj. Robotické vysavače jsou vybaveny umělou inteligencí. Dokáží se zorientovat v prostoru, který uklízí a zajistí jeho úklid s vysokou účinností. Robotické vysavače vysbírají postupně všechny nečistoty v místnosti a po skončení úklidu vyhledají svoji dokovací stanici, ve které dobijí své baterie.

Pro skutečný komfort při domácím úklidu nabízí internetový obchod OK produkt.cz také robotické vysavače, které zabezpečí mokrý úklid podlah. Tyto robotické vysavače používají speciální roztok, případně si vystačí i s obyčejnou vodou a s jejich pomocí dokážou z podlah odstranit velice jemný prach, bakterie, roztoče a další nečistoty. Váš domov se tak stane naprosto čistým a bezpečným.

Antibakteriální vysavače vyráží do boje s roztoči, s bakteriemi i bezdotykové koše zatočí

OK business, s.r.o. - antibakteriální vysavač Raycop - hera 002Zajímavou kapitolou v nabídce obchodu OK produkt.cz jsou antibakteriální vysavače – novinka v úklidu domácností. Nové poznatky vědy nám přinášejí více informací o škodlivosti roztočů a bakterií či virů, které se nacházejí v naší domácnosti. Ani nejsilnějšími vysavači se jich nelze účinně zbavit. Proto byl vyvinut nový antibakteriální vysavač, certifikovaný britskou Nadací pro Alergii The British Allergy Foundation, který má za úkol vysát roztoče z polstrování či matrací. Roztoče, které nelze vysát z důvodu, že jsou hluboko či jsou zachyceni v matraci, ozáří UV lampou. UV lampa zlikviduje mimo roztoče současně také různé viry vč. chřipkových a nejrůznější bakterie.

Tím se stávají antibakteriální vysavače neocenitelnými dezinfekčními pomocníky při pravidelném úklidu v běžných domácnostech nejen v případě alergiků, kde dochází k prokazatelnému zlepšení stavu. Zvláště ve chřipkovém období se mohou tyto antibakteriální vysavače hodit v případě zájmu pro rychlé každodenní ošetření ložního povlečení. V případě malých dětí v rodině uvítá tuto pomoc každý rodič.

Novinkou jsou v nabídce obchodu OK produkt.cz hygienické automatické bezdotykové koše Helpmation. V sortimentu jsou čtyři tvarové řady košů v různých velikostech. Infračervený senzor, kterým jsou koše vybaveny, zajišťuje snadné a hygienické nakládání s domácím či kancelářským odpadem.

Trezory slouží k uschování prakticky čehokoliv

OK business, s.r.o. - sejf trezor trendy Jste-li majiteli věcí, které si vyžadují bezpečné uložení, nepochybně vás potěší nabídka s trezory. V trezorech můžete uschovat prakticky cokoliv.OK produkt.cz nabízí trezory na dokumenty, cennosti i trezory na zbraně.

Trezory nabízené obchodem OK produkt.cz splňují předepsané normy a jsou certifikovány u příslušných certifikačních úřadů. Řada trezorů je vybavena protipožární drážkou, bezpečnostním pancéřováním, speciálními bezpečnostními zámky či ocelovým oplášťováním. V nabídce naleznete také nábytkové trezory, které slouží jako bezpečnostní skříně nebo sejfy určené pro pevné zabudování do zdi. Bezpečnostní opatření trezorů zajistí bezpečné uložení vašich cenností a jejich ochranu před odcizením, požárem nebo výbuchem, v závislosti na typu trezoru.

Nabídku internetového obchodu OK produkt.cz doplňuje sortiment elektronických dveřních kukátek a zahradních kamer. Elektronická dveřní kukátka představují bezpečnostní opatření pro vstupní dveře do bytu nebo rodinného domu. Tato kukátka jsou vybavena displejem, který při spuštění kukátka přehledně zobrazuje snímaný prostor před vstupními dveřmi. Zahradní kamery snímají v nastavených intervalech prostor vaší zahrady. Díky tomu získáte přehled o dění na zahradě v době vaší nepřítomnosti.

Rozsáhlou nabídku doplňuje internetový obchodní dům OK obchod.cz, který nabízí široký sortiment potřeb pro domácnost, dům, zahradu, kancelář i volný čas. Nabídka je přehledně rozdělena do tématicky zaměřených oddělení internetového obchodního domu. V odděleních můžete pořídit elektroniku, televize, mobilní telefony či výpočetní techniku, parfémy, nářadí pro kutily, potřeby a doplňky pro zahradu i domácnost, hračky pro malé i velké, prostředky zdravé výživy, sportovní potřeby a také hodiny, hodinky a šperky.

OK Business

Navštivte internetové obchody společnosti OK business, s.r.o.: Ráj šití.cz, OK produkt.cz a OK obchod.cz a sami se přesvědčte o kvalitě nabídky i o poskytovaných službách.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Najdete na iDNES.cz