Světová špička Robe Lighting, s.r.o. otevírá nový výrobní závod v Karviné

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Z Valašského Meziříčí do Karviné rozšiřuje svou výrobu světový špičkový výrobce světelné techniky Robe Lighting, s.r.o.

Světla Robe Lighting, s.r.o. tvoří základ největších koncertních turné světových hvězd hudby. | foto: Archiv společnsoti Robe Lighting, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V roce 1994 začínali v garáži, o dvě dekády později jejich světla tvoří základ největších koncertních turné světových hvězd hudby. Armin van Buuren, Bruno Mars, Celine Dion, AC/DC… jsou jen zlomkem těch, jejichž produkce sáhla po světelné technice Robe Lighting.

Ročně firmu ve Valašském Meziříčí navštíví zhruba tisícovka profesionálů, kteří světelnou show koncertů navrhují a tvoří. Nejedná se přitom pouze o hudební koncerty a festivaly. Za dobu svého působení produkty Robe Lighting oslovily také divadelní a televizní průmysl, světla byla součástí několika instalací při zahajovacích a finálních ceremoniálech největších sportovních světových událostí.

Za čtyřiadvacetiletou dobu své existence firma expandovala do několika zemí. „Pobočky máme v několika důležitých místech. Ve Spojených státech amerických je to Florida, která je pro nás velmi důležitá z pohledu obchodního i produkčního. Spousta nových trendů vzniká právě v USA a je dobré být u toho. Stejně tak důležitým místem je pro nás Singapur a Střední východ. Z pohledu Evropy jsou pro nás nejvýznamnějšími Velká Británie, Francie a Německo,“ říká Pavel Němec, šéf globálního firemního marketingu.

V regionu Robe podporuje stovky menších i větších projektů a aktivit. Mezi nejviditelnější patří podpora vsetínského hokeje. Na stadionu mohou návštěvníci vidět světelnou techniku přímo v akci ve spojení s populárním sportem, který má v naší zemi vybudovanou tradici. Mimo hokej je to i spojení s jinými sportovními a kulturními akcemi v regionu, jako jsou hasičské soutěže, hudební a kulturní festivaly.

„V rámci celé republiky jsme spojili značku například s Ester Ledeckou, úspěšnou reprezentantkou na snowboardu a ve sjezdovém lyžování, po obdobných aktivitách se poohlížíme i dále,“ doplnil Pavel Němec.

Robe v současné době zaměstnává přes 600 lidí a neustále se rozrůstá. Na jaře letošního roku firma rozšířila výrobu ve Valašském Meziříčí o dvě výrobní linky.

Robe Lighting, s.r.o. otevírá nový závod v Karviné.

Robe Lighting, s.r.o. otevírá nový závod v Karviné.

„Poptávka po našich produktech celosvětově roste a my celou výrobu zefektivňujeme a otevíráme nové výrobní linky. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli otevřít několik nových výrobních linek v Karviné. Moravskoslezský kraj je historicky znám technickou zručností zaměstnanců. Vždyť jedny z nejznámějších českých značek a firem sídlily právě zde. V nových dílnách naleznou uplatnění jak elektromechanici, kteří světla zapojují a oživují, tak zruční mechanici-zámečníci. Do Karviné hledáme i další pracovní síly, jako je mistr výroby, skladníky a zaměstnance na běžný provoz výroby,“ dodala Kateřina Galusová, personální manažerka Robe Lighting, s.r.o.

Dlouhodobě se firma prezentuje pro-zaměstnaneckým přístupem. „I přes vzrůstající výrobní požadavky se nechceme vydat cestou vícesměnného provozu. Jsme rádi, když naši zaměstnanci mohou vést normální rodinný život. Pracují tady i celé rodiny a mohlo by se snadno stát, že se doma potkají až pozdě večer. Pro zaměstnance během roku pořádáme řadu aktivit, přes zájezdy za kulturou po sportovní turnaje a rodinné dny,“ dodala Kateřina Galusová, která věří, že firma Robe je do jisté míry exkluzivním zaměstnavatelem právě z pozice speciálních benefitů, které svým zaměstnancům může nabídnout.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Zákaz skládkování. Pro obce i občany je šancí nová technologie

Zákaz skládkování. Pro obce i občany je šancí nová technologie

Jak naložit s odpady za šest let, kdy vejde v platnost zákaz jejich ukládání na skládky. Před nárůstem nákladů uchrání...

Nemá cenu trápit se v nevhodném jazykovém kurzu

Nemá cenu trápit se v nevhodném jazykovém kurzu.

O tom, kdy ideálně začít, podle čeho si vybrat kurz a také jak určit svoji jazykovou úroveň, si povídáme s ředitelkou...

V Ostravě Porubě vyrostla nová škola

V Ostravě Porubě vyrostla nová škola

Nová šance pro všechny, kdo hledají dobrou školu

Najdete na iDNES.cz