Římské rolety vyrobené s ohledem na detail od značky Bematech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Římské rolety patří mezi stínící prvek, který vás nejen skvěle ochrání před ostrým sluncem, ale také dotváří esteticky celou tvář interiéru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Římské rolety vyrobené s ohledem na detail od značky Bematech

Římské rolety se oproti těm klasickým nerolují na hřídel, ale skládají se do balu stejných horizontálních pásů seskládaných k sobě. Na pásy je látka rozdělena pomocí tunýlků, které jsou vyztuženy pomocí sklolaminátových prutů. Každý tunýlek má na sobě z rubu přišita očka, jimiž jsou protažena vodící lanka, která při vytažení vedou sklad látky.   

LIPNO Point: Dovolená u jihočeského moře

Zajisté si mnoho z nás zauvažuje nad tím, že vyrobit si římské rolety doma nemusí být nic těžkého? Na internetu se dá nalézt spousty videonávodů na výrobu a také jsou k nalezení v USA celé řady specializovaných eshopů, na kterých naleznete základní komponenty k výrobě.

Ruční domácí výroba římských rolet se může zdát hračkou, ale zdání může klamat. Pokud nemáte zkušenosti švadleny, standardní šicí stroj, kvalitní komponenty pro zavěšení a ovládání celého systému, tak výsledné římské rolety mohou být zklamáním a i ztrátou vašeho času.

Dlouholetá zkušenost značky zaručuje dokonalost římských rolet

Společnost Bematech vám nabízí římské rolety dokonalé kvality, které jsou vyráběny s dlouholetou tradicí a hlavně zkušenostmi značky.

Látku si vyberete z unikátní kolekce, která je sestavená odborníky na bytový design. Látky na římské rolety šijí profesionální švadleny s dlouholetými zkušenostmi na profesionálních šicích strojích. Pro řezání látky je využíván laserový paprsek či ultrasonová technologie - řezací nůž se neodvaluje, ale chvěje vysokým kmitočtem. Tím vzniká dokonalý řez bez třepení.

Pro zavěšení celého systému nabízí Bematech širokou řadu konzol s ohledem na hmotnost celého systému a typu ovládání. Ovládání římské rolety může být standardně ruční pomocí nekonečného řetízku či elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním.

Pro Vaše římské rolety si můžete zvolit různé typy skladů s ohledem na Váš osobitý vkus. Stejně tak si můžete zvolit i rozteče jednotlivých pásů v rozmezí od 26 - 31 cm. Tunýlek pro výztuž může být dvojího druhu s ohledem na látku. Pokud je látka vzorovaná, tak tunýlek šijeme z rubu novou látkou z důvodu neporušení vzoru. Látka jedné barvy mají tunýlky sešité z ohybu na rubové straně.

LIPNO Point: Dovolená u jihočeského moře

Pokud chcete římské rolety s pohonem v podobě elektrického motoru, můžete více rolet zapojit na společnou řídící jednotku a naprogramovat různé cykly otevírání a zavírání, což sebou přináší celou řadu výhod.

Asi největší výhodou je zautomatizování celého systému rolet s ohledem na roční období. Dalším stupněm funkčnosti je využiti slunečního čidla, které mu nastavíte citlivost na intenzitu dopadajícího světla na odeslání signálu pro řídící jednotku či rovnou do motoru, která dá impuls k zatažení rolety (systému rolet).

Římské rolety od výrobce, který dokáže nabídnout profesionální výrobu, širokou nabídku a profesionální radu s ohledem na bytový design se stanou perlou Vašeho interiéru a esteticky ho dotvoří.

Pro bližší informace navštivte web www.bematech.cz, kde najdete římské rolety, veškeré informace a kontakt na profesionální tým značky Bematech.

Autor:

Nejčtenější

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Právě vychází nová povídka z edice Backend Stories, 700 EXABYTŮ NESMRTELNOSTI od Julie Novákové. Za vědeckofantastickou...

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP...

Další z rubriky

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Zalomený klíč v zámku. Co s tím?

Zalomený klíč v zámku. Co s tím?

Leze leze po železe, nedá pokoj, až tam vleze. Co je to? Klíč. Nebo taky zámečník! Hodí se k sobě jako zámek a klíč....

Energie? Důležité téma při stěhování

Energie: Důležité téma při stěhování

Kupujete si nemovitost, zdědili jste byt nebo se stěhujete do nájmu? Ať už se přesouváte kamkoli, je důležité vyřešit...

Najdete na iDNES.cz