Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Začalo to nápadem, který se realizoval v pronajaté místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních. Brzy bylo nutné najít alespoň menší výrobní halu a sklad. A dnes už stavíte vlastní prostory na míru vašemu podnikání. Je to i váš případ?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence | foto: ČTK

Takzvané garážové firmy mají většinou jeden problém, který je dřív či později začne velmi brzdit a dovolí jejich konkurenci, aby je předběhla. Začít od nuly chce hodně píle a sil, když se to ale povede a start je raketový, je to něco, na co můžete být skutečně hrdí. 

S rychlým vývojem rostou prostory, odbyt, výroba, stroje a samozřejmě roste i počet zaměstnanců. Na jednu věc se však zapomíná. A tím je technologické a systémové propojení všech oddělení, které usnadní a zefektivní práci. Cesta nahoru je trnitá a dolu to jde rychle. Chcete-li své podnikání udržet na vrcholu, nesmíte podcenit sílu informace a IT technologií.

Jak firmu udržet na vrcholu?

Představte si, že vaše firma vyrábí přes tisíc kusů produktů denně a máte zhruba stovku zaměstnanců. Jakým způsobem spolu zaměstnanci komunikují a jak si předávají informace o jednotlivých krocích ohledně výroby? Využívají propojený systém, který dokáže zaznamenat, kdo a kdy vložil poznámku, upravil položku, změnil postup výroby, výrobu zastavil atd.? 

Anebo je mezi zaměstnanci zašmodrchané vlákno e-mailů, v kterém se ztrácíte i s použitím kompasu? Úkoly se předávají ústní formou, a když se něco stane, jen těžko přijdete na to, kdo pochybil. Toto jsou velké nešvary i v dnešní moderní vyspělé technologické době mnoha společností různých formátů. Implementace softwarů a systémů, které vám pomohou vést firmu a sbírat potřebné informace nutné k rozvoji, jsou sice náročné, ale časem systémy potřebují všichni. Nelze vést velkou společnost stejně jako firmu o deseti zaměstnancích.

Bez podnikových systémů to nepůjde

Podnikové systémy neberou lidem práci, pouze dělají jejich výkon transparentní, snadněji sdružují data a informace o jejich pracovních aktivitách a pomáhají vám posílit slabá místa v podnikání. Díky podnikovým systémům, jako jsou Microsoft Dynamics AX, CRM, 365 či SharePoint získáte dokonalý přehled o veškerém dění ve vaší společnosti. Pod kontrolou budete mít své finance, prodej, zaměstnance i přání zákazníků. Podnikové systémy Microsoft Dynamics jsou jedinečným marketingovým nástrojem, který pomáhá analyticky posoudit a předvídat dopad vašeho rozhodnutí na trhu. 

Systémy jsou uživatelsky přívětivé a pomohou vám prakticky s každou agendou. Ušetří váš čas, administraci a zefektivní průběh rozhodování. Data, která jsou systémy sbírána a vyhodnocována, mají velkou důležitost i pro management. Postráda-li firma podobné nástroje, dojde do bodu, kdy potřebné informace nemá a snaží se je narychlo získat pomocí externích a předražených agentur. 

Tyto informace navíc nemusí být vždy relevantní. A o jaké informace se přesně jedná? Jsou to veškeré údaje o prodeji, kdo u vás nakupuje, jak se vaše cílové skupina chová. Všechna data o výrobě včetně zmetkovitosti a výkonu. Výkony vašich zaměstnanců. Náklady a výnosy, snáze zjistíte, kde penězi plýtváte a jak ušetřit. Zkrátka jde o všechny důležité informace, které při větším množství zakázek a zaměstnanců už snadno nepochytíte a jsou pro vás velmi důležité pro rozvoj i udržení firmy na vrcholu.

O krok dál s BI

Správně vyhodnocené informace ve správný moment vám pomáhají dělat správná rozhodnutí. Abyste už nikdy nepřišli o důležitá data související s vaším podnikáním, implementujte do své firmy nejmodernější software současnosti Microsoft Power BI. Co vám Business Intelligence přinese? BI je vytvořen na míru podnikatelům i analytikům. 

Vychází z potřeb každodenního podnikání, kde je nutné evidovat a hlídat pohyb ve skladech. Nebo monitorovat klíčové ukazatele v reálném čase a porovnávat výkon konkurence. BI vás dokáže automaticky upozorňovat na vývoj události, který vyžaduje vaši pozornost. Shromažďování dat bude mnohem snazší než kdy dřív. A mnohem lépe se díky poznatkům z minulosti zorientujete v budoucím vývoji vašeho podnikání.

Software a systém na míru vašeho podnikání

Některé systémy jsou univerzální a je možné je implementovat na jakýkoli druh podnikání. V případě, že se lišíte od ostatních a máte specifické požadavky, je pro vás jedinečným řešením software na míru. Technologická platforma Microsoft .NET je univerzální, dovoluje vám nasadit jakoukoli podnikovou aplikaci a je ideálním řešením pro zakázkový vývoj

Individuální řešení na míru vašemu podnikání pro vás může být výhodné z hned několika důvodů. Řešení na míru bývá levnější, efektivnější a přesnější. Tvorba a nasazení podnikových aplikací, jako jsou online objednávkové systémy, inventáře, účetnictví nebo výroba, vám půjdou snáz prostřednictvím Microsoft SQL Server, který je vysoce výkonným relačním databázovým systémem. Jeho využití umožňuje plynulý běh aplikací a tok dat mezi nimi.

Vše na jednom místě

S využitím moderních platforem a technologií máte všechny potřebné informace a data dostupné z jakéhokoli místa na světě pomocí mobilní aplikace. Jediným kliknutím se přenesete do vnitřní struktury vašeho byznysu. Budete mít pod kontrolou své finance i citlivá data. Celý běh vašeho podnikání spravujete prostřednictvím mobilu nebo počítače. 

Nic důležitého vám už nikdy neunikne. Nemusíte se bát, že by vaše data byla zneužita třetí stranou. Všechna řešení běžící v cloudu, on-premise či hybridně jsou maximálně zabezpečená. Zjednodušte si život a držte krok s technologickým vývojem. Svět IT vám je nakloněn a při správné volbě partnera vám IT technologie budou velkým přínosem.

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Zima se blíží. Máte v pořádku topení a kotle?

Zima se blíží. Máte v pořádku topení a kotle?

Brzy zase přijde zima a bude se ptát, co jste dělali v létě. Stihli jste vyměnit kotel na tuhá paliva za pohodlnější...

Díky zrušení poplatků za roaming jsou cesty do EU přívětivější

Díky zrušení poplatků za roaming jsou cesty do EU přívětivější

Evropané, kteří cestují do zemí EU, za roamingové hovory, SMS a datové služby platí stejné ceny jako doma, a tak...

NADH, DLPA, DMAE. Co všechno o nich víte?

NADH, DLPA, DMAE - co všechno o nich víte?

Nejsou to náhodné shluky písmenek, ale účinné látky, které příznivě působí na náš organismus. Pokud se cítíte unaveni,...

Najdete na iDNES.cz