Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Rezidence Kolovraty: komfortní bydlení v přírodě s Prahou nadosah

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pořídíte-li si dům v rezidenci Kolovraty, nemusíte dělat kompromisy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rezidence Kolovraty | foto: POLYXENA CAPITAL, s.r.o.

Můžete bydlet v příjemné lokalitě lesoparku Prknovka v Praze – Kolovratech s téměř venkovským koloritem, úspěšně budovanými sousedskými vztahy a přitom mít po ruce veškerou občanskou vybavenost a ideální dopravní spojení s centrem Prahy, kde jste vlakem zahrnutým do PID za pár minut, i plynulou návaznost na dálniční síť. 

Přičteme-li k tomu nadstandard nabízených domů určený nejen použitými materiály a prostorovým řešením, ale i provozním standardem s minimálními provozními náklady, neboť všechny domy jsou koncipovány jako inteligentní důsledně nízkoenergetické, nenajdete ideálnější bydlení ani lepší investiční příležitost.

Bydlení s čistým designem, top dispozičním řešením i intimním venkovním prostorem

Firma Polyxena Capital, s.r.o. realizuje v Kolovratech projekt rezidenčního bydlení ve funkcionalistickém stylu. Na pozemcích s rozlohou 617 – 2040 m2 je situováno 16 nízkoenergetických domů s inteligencí v nadstandardním provedení. Základní dispoziční uspořádání 14ti domů je pro všechny obdobné s výjimkou dvou soliterních domů. V přízemí najdete vstup přes prostorné zádveří s vazbou na dvojgaráž, sociální zázemí, pracovnu a hlavní obytný prostor s kuchyní a stolováním. Kuchyň, jídelní kout a obytný prostor jsou propojeny do zahrady. Do 1. poschodí je situována klidová část domu s ložnicemi a koupelnami. 

Mile překvapí výrazná individualizace jednotlivých domů, stejně tak použití klidných barev v kombinaci s přírodními materiály. Díky tomu harmonizují s okolím. Vzájemné uspořádání jednotlivých domů nabízí intimní venkovní prostor, který je přirozeným rozšířením obytného prostoru.

Rezidence Kolovraty: komfortní bydlení v přírodě s Prahou nadosah

Chytrý dům se umí sám pohlídat, uspat, vypnout. A levně

Umožňuje to jeden z nejlepších a nejspolehlivějších systémů na světě (americký systém AMX), který je součástí řešení inHome. Na centrální jednotku je napojeno topení, osvětlení, žaluzie, centrální vysavač, zabezpečovací systém, kamery, domácí vrátný, televize, satelit, audio a video systém. Pomocí inHome je možné nastavovat individuální teploty v jednotlivých místnostech, měnit režimy vytápění domu na dálku. Díky systému se dosahuje energetické úspory až 30 %.
Navíc vytápění a větrání domu je řešeno rekuperací, tedy zpětným získáváním tepla. Teplý vzduch není bez užitku odveden otevřeným oknem ven, ale v rekuperačním výměníku odevzdá většinu svého tepla přiváděnému vzduchu.

Jednoduché ovládání domu zvládne každý

A to doslova. Kdo umí ovládat chytrý telefon, umí ovládat inHome. Celý dům je totiž možné ovládat a monitorovat vzdáleně pomocí téměř libovolného zařízení připojeného k internetu – stačí vám "chytrý“ telefon či iPad, nebo počítač. V případě jakéhokoliv problému jsou uživatelé informováni pomocí mobilního telefonu.

Systém se ovládá velmi jednoduše a intuitivně pomocí dotykového panelu (iPad, iPhone, iPod), televize nebo centrálního dálkového ovladače. Samozřejmostí je i alternativa konvenčního ovládání.

Nová komunikace a zeleň je příjemnou tečkou bydlení

Pro obsluhu v území byla na začátku září 2013 kolaudována nová jednosměrná komunikace s chodníky a veřejným osvětlením. Celková koncepce a uspořádání nově postavených rodinných domů citlivě zohledňuje stávající starší zástavbu a urbanisticky dokončuje toto stabilizované území do jeho konečné podoby.

Rezidence Kolovraty: komfortní bydlení v přírodě s Prahou nadosah

Důsledné osazení domů do zeleně je přirozenou součástí celkového konceptu celého projektu, jehož realizací dochází v této lokalitě k finální zástavbě území a tudíž, že v budoucnosti nebude v tomto prostoru probíhat jakákoliv další výstavba.

Ke komfortu bydlení v rezidenci Kolovraty rovněž přispívá blízkost nákupního a společenského centra Průhonice - Čestlice i samotná existence funkčního zázemí obce, dostupnost jednotlivých služeb, možnost pasivního i aktivního odpočinku.
Podrobné informace o rezidenčním bydlení v Kolovratech, dispoziční řešení areálu i domů, bohaté fotogalerie a animace s kontakty najdete na internetové adrese: www.rezidencekolovraty.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Jak vybrat okna, se kterými budete spokojeni i po generace?

Jak vybrat okna, která vám budou po generace dobře sloužit?

V dnešní době mnoho lidí volí pro svůj byt či dům plastová okna, která nabízejí oproti dřevěným řadu výhod. Jak ale...

Luxusní sedací souprava, která dodá obývacímu pokoji šmrnc

Luxusní sedací souprava, která dodá obývacímu pokoji šmrnc

Současný trh se sedacími soupravami je poměrně rozmanitý, přičemž sehnat se dají jak větší modely do tvaru písmen L a...

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Najdete na iDNES.cz