Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Rezidence Kolovraty: komfortní bydlení v přírodě s Prahou nadosah

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pořídíte-li si dům v rezidenci Kolovraty, nemusíte dělat kompromisy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rezidence Kolovraty | foto: POLYXENA CAPITAL, s.r.o.

Můžete bydlet v příjemné lokalitě lesoparku Prknovka v Praze – Kolovratech s téměř venkovským koloritem, úspěšně budovanými sousedskými vztahy a přitom mít po ruce veškerou občanskou vybavenost a ideální dopravní spojení s centrem Prahy, kde jste vlakem zahrnutým do PID za pár minut, i plynulou návaznost na dálniční síť. 

Přičteme-li k tomu nadstandard nabízených domů určený nejen použitými materiály a prostorovým řešením, ale i provozním standardem s minimálními provozními náklady, neboť všechny domy jsou koncipovány jako inteligentní důsledně nízkoenergetické, nenajdete ideálnější bydlení ani lepší investiční příležitost.

Bydlení s čistým designem, top dispozičním řešením i intimním venkovním prostorem

Firma Polyxena Capital, s.r.o. realizuje v Kolovratech projekt rezidenčního bydlení ve funkcionalistickém stylu. Na pozemcích s rozlohou 617 – 2040 m2 je situováno 16 nízkoenergetických domů s inteligencí v nadstandardním provedení. Základní dispoziční uspořádání 14ti domů je pro všechny obdobné s výjimkou dvou soliterních domů. V přízemí najdete vstup přes prostorné zádveří s vazbou na dvojgaráž, sociální zázemí, pracovnu a hlavní obytný prostor s kuchyní a stolováním. Kuchyň, jídelní kout a obytný prostor jsou propojeny do zahrady. Do 1. poschodí je situována klidová část domu s ložnicemi a koupelnami. 

Mile překvapí výrazná individualizace jednotlivých domů, stejně tak použití klidných barev v kombinaci s přírodními materiály. Díky tomu harmonizují s okolím. Vzájemné uspořádání jednotlivých domů nabízí intimní venkovní prostor, který je přirozeným rozšířením obytného prostoru.

Rezidence Kolovraty: komfortní bydlení v přírodě s Prahou nadosah

Chytrý dům se umí sám pohlídat, uspat, vypnout. A levně

Umožňuje to jeden z nejlepších a nejspolehlivějších systémů na světě (americký systém AMX), který je součástí řešení inHome. Na centrální jednotku je napojeno topení, osvětlení, žaluzie, centrální vysavač, zabezpečovací systém, kamery, domácí vrátný, televize, satelit, audio a video systém. Pomocí inHome je možné nastavovat individuální teploty v jednotlivých místnostech, měnit režimy vytápění domu na dálku. Díky systému se dosahuje energetické úspory až 30 %.
Navíc vytápění a větrání domu je řešeno rekuperací, tedy zpětným získáváním tepla. Teplý vzduch není bez užitku odveden otevřeným oknem ven, ale v rekuperačním výměníku odevzdá většinu svého tepla přiváděnému vzduchu.

Jednoduché ovládání domu zvládne každý

A to doslova. Kdo umí ovládat chytrý telefon, umí ovládat inHome. Celý dům je totiž možné ovládat a monitorovat vzdáleně pomocí téměř libovolného zařízení připojeného k internetu – stačí vám "chytrý“ telefon či iPad, nebo počítač. V případě jakéhokoliv problému jsou uživatelé informováni pomocí mobilního telefonu.

Systém se ovládá velmi jednoduše a intuitivně pomocí dotykového panelu (iPad, iPhone, iPod), televize nebo centrálního dálkového ovladače. Samozřejmostí je i alternativa konvenčního ovládání.

Nová komunikace a zeleň je příjemnou tečkou bydlení

Pro obsluhu v území byla na začátku září 2013 kolaudována nová jednosměrná komunikace s chodníky a veřejným osvětlením. Celková koncepce a uspořádání nově postavených rodinných domů citlivě zohledňuje stávající starší zástavbu a urbanisticky dokončuje toto stabilizované území do jeho konečné podoby.

Rezidence Kolovraty: komfortní bydlení v přírodě s Prahou nadosah

Důsledné osazení domů do zeleně je přirozenou součástí celkového konceptu celého projektu, jehož realizací dochází v této lokalitě k finální zástavbě území a tudíž, že v budoucnosti nebude v tomto prostoru probíhat jakákoliv další výstavba.

Ke komfortu bydlení v rezidenci Kolovraty rovněž přispívá blízkost nákupního a společenského centra Průhonice - Čestlice i samotná existence funkčního zázemí obce, dostupnost jednotlivých služeb, možnost pasivního i aktivního odpočinku.
Podrobné informace o rezidenčním bydlení v Kolovratech, dispoziční řešení areálu i domů, bohaté fotogalerie a animace s kontakty najdete na internetové adrese: www.rezidencekolovraty.cz.

Autor:

Nejčtenější

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Nastal čas změnit nebezpečnou praxi. Omezme hlavičkování míče u dětí ve fotbale: chraňme vyvíjející se mozek dítěte.

Designové byty na Harfě u metra – výhodná investice na pronájem

Harfa Design Residence - design uvnitř i navenek

Pražská Libeň patří k vyhledávaným pražským rezidenčním lokalitám. Část této oblíbené čtvrti v okolí O2 arény prochází...

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Když se řekne sexuálně přenosná nemoc, vybaví se nám syfilis, kapavka a AIDS. Jenže vůbec nejrozšířenější sexuálně...

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky?

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky? Co s tím?

Ceny elektřiny na velkoobchodním trhu stoupají a vypadá to, že na lepší časy se v tomto směru neblýská. Zvýšení cen...

Univerzita VŠFS podporuje sport

Univerzita VŠFS podporuje sport

Nejen předávat vědomosti z ekonomie, ale i podporovat společensky přínosné aktivity, jakou je třeba sport, si klade za...

Další z rubriky

Kde vám minibagr ulehčí práci?

Kde vám minibagr ulehčí práci?

Říká se, že lepší než velká lopata je malý bagr. Kdo někdy během rozpáleného odpoledne hloubil díru na bazén či studnu,...

Relaxujte a sněte v novém domě u přírodního parku Košíře-Motol

Relaxujte a sněte v novém domě u přírodního parku Košíře-Motol

Na Praze 5, v blízkosti přírodního parku Košíře-Motol a Prokopského údolí, vyroste nová stylová výstavba – devět...

Správný čas pro domácí fotovoltaickou elektrárnu

Správný čas pro domácí fotovoltaickou elektrárnu

Manželé Skálovi žijí v menším městě blízko Prahy v rodinném domě po rodičích. Obě děti již chodí na střední školu a...

Najdete na iDNES.cz