Revoluční typový dům v energeticky efektivním standardu Kubis 631

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už to nejsou jen pouhé čtyři stěny, ale společník, který se stará o vaše zdraví, pohodlí a to vše za výbornou cenu! Již za 1 999 999 Kč vč. DPH a základové desky. Řeč je o novém revolučním typovém domu, který právě s tímto přívlastkem představila v únoru společnost RD Rýmařov veřejnosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kubis 631: Revoluční typový dům v energeticky efektivním standardu! | foto: RD Rýmařov

Kubis 631, nejmladší člen dnes již velmi početné rodiny typových domů, které firma úspěšně staví přes 40 let, si ihned našel celou řadu příznivců a má reálné ambice stát se hitem na trhu s dřevostavbami.

Nový rodinný dům o dispozicích 4 + kk s možností jednoduché úpravy na 5 + kk v moderním stylu za necelé dva miliony korun včetně základové desky a DPH, to tu ještě skutečně nebylo. Svým uživatelům poskytne naprosto dostačující užitnou plochu 102,61 metrů čtverečních. Individuální požadavky zákazníků jsou při tom naprostou samozřejmostí, jako je tomu u všech typových domů společnosti RD Rýmařov. Každý dům se tak stává naprostým originálem podle vašich představ.

Snaha profesionálního projektového týmu vytvořit navenek jednoduchý dům, který by svou funkčností splňoval dnešní náročné požadavky na moderní bydlení všech typů klientů při zachování bezkonkurenční ceny a nízkých provozních nákladů, byla naplněna a přinesla své ovoce.

Kubis 631 totiž není jen dobře promyšlený typový dům řešící prostor do všech detailů, ale především unikátní dům disponující inteligentním systémem řízení vytápění a větrání "SIEMENS Synco Living".

Kubis 631: Revoluční typový dům v energeticky efektivním standardu!
Kubis 631: Revoluční typový dům v energeticky efektivním standardu!

Typový dům Kubis 631

Energeticky efektivní řízení spotřeby energie

Žijeme v době, kdy by každého z nás měly zajímat výdaje spojené s provozem vlastního domova. Majitele proto zcela určitě potěší energeticky efektivní řízení spotřeby energie. To je zajištěno pomocí unikátní technologie měření a regulace dodané firmou SIEMENS, se kterou RD Rýmařov úspěšně spolupracuje již několik let.

Výsledkem je špičkový systém automatizace domácnosti, zahrnutý již v základní ceně domu, splňující nekompromisní body výchozího zadání např. regulace teploty ve všech místnostech samostatně dle týdenních časových programů s možností centrálního ovládání či řízení výkonu ventilační jednotky tak, aby vždy odpovídal skutečným potřebám pro větrání apod.

Celé řešení je navíc uživatelsky velmi vstřícné, tak aby jej mohl obsluhovat i naprostý technický laik. V případě zájmu o další úspory v oblasti spotřební elektrické energie a komfortu, je ještě připravena široká paleta nástavbových řešení.

Nadstandardní vybavení

A tímto výčtem pozitiv rozhodně nekončíme. Dům je koncipován jako dvoupodlažní s pergolou pro automobil, který je zahrnut v základní ceně domu a nebo garáže se vstupem z obou stran, která je již za příplatek. Sedlová střecha s betonovou krytinou o sklonu 25° ukrývá obvodové stěny s vnitřní izolací 120 + 40 mm a vnější termofasádou 100 mm uzavřenou strukturní barevnou omítkou nebo dřevěným obkladem.

Noví majitelé si mohou v rámci základní ceny 1 999 999 Kč vybrat z pestré nabídky kvalitního vybavení. Standard zahrnuje okna a terasové dveře vyrobené ze sedmikomorových PVC profilů v bílé barvě s izolačním trojsklem. V interiéru jsou navržené dýhované dveře KASARD (plné) s obložkovou zárubní a protihlukovým průběžným gumovým těsněním.

Základní nabídce obsahuje také schodiště mezi přízemím a obytným podkrovím v provedení "buková spárovka". V obytných místnostech a na chodbě v podkroví je laminátová podlaha nebo koberec, v ostatních místnostech dlažba. Ve standardním provedení jsou rovněž obklady v koupelně a na WC do výše dveří a v koupelně v přízemí za zařizovacími předměty. Klient si samozřejmě může za další nadstandard připlatit.

Bydlet můžete už za měsíc

Cílevědomá práce na technických parametrech, maximální přesnost při zabezpečování kvality a propracovaná logistika umožňují společnosti RD Rýmařov realizovat v rámci dnů to, co jiní realizují v rámci měsíců. A toto platí i v případě revolučního energeticky efektivního typového domu Kubis 631. Stěhovat se můžete do měsíce!

Postup výstavby typových domů stejně jako Kubis 631 můžete shlédnout ve videoprezentaci společnosti RD Rýmařov na webových stránkách www.rdrymarov.cz.

RD Rýmařov - výrobce dřevostaveb

Společnost RD Rýmařov je největším českým výrobcem dřevostaveb. Na stavebním trhu působí již více než 40 let a postavila přes 22 tisíc staveb u nás i v zahraničí. S historií firmy je nedílně spojen průmyslový rozvoj moderního stavění na bázi prefabrikace dřeva. Realizace zahrnuje nejen rodinné či bytové domy, ale i developerské projekty. Dnes se RD Rýmařov opírá o vlastní mnohaleté zkušenosti.

Kontakt RD Rýmařov s.r.o.

8. května 1191/45
795 01 Rýmařov

Tel: +420 554 252 111
Fax: +420 554 252 333

info@rdrymarov.cz

www.rdrymarov.cz


Autor:

Nejčtenější

Mountfield překvapuje: ve velkém se pustil do vánočních dekorací

Vánoční dekorace Mountfield.

Mountfield letos pojímá Vánoce ve velkém stylu. Připravil pro zákazníky ohromný výběr vánočních dekorací. Od LED...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Travní koberce se v suchých létech bez zavlažovacího systému neobejdou

Travní koberce se v suchých létech bez zavlažovacího systému neobejdou

Jestliže zvažujete obnovu trávníku na svém pozemku, jednou z možností jsou travní koberce. Velkou výhodou travních...

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Právě je ideální doba začít přemýšlet o výměně oken a dveří, aby vám příští sezónu neunikalo drahocenné teplo. Kvalitní...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Najdete na iDNES.cz