Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Revoluční tepelné čerpadlo švédské kvality přináší značné úspory

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vývoj tepelných čerpadel jde neustále dopředu. Příkladem je tepelné čerpadlo nové generace voda/vzduch IVT AIR X, které v současné době přináší největší možné energetické úspory.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Revoluční tepelné čerpadlo švédské kvality přináší značné úspory | foto: Energotherm Praha s.r.o.

První tepelné čerpadlo, které naplno využívá efektivní výrobní technologie z automobilového průmyslu, má revoluční bezrámový konstrukční systém EPP a využívá mimořádně univerzální a zcela přírodní recyklovatelný materiál. Venkovní jednotka je velmi tichá a vnitřní část nezabírá příliš mnoho místa.

Značné úspory na elektrické energii

Revoluční tepelné čerpadlo švédské kvality přináší značné úspory

Revoluční tepelné čerpadlo švédské kvality přináší značné úspory

Tepelné čerpadlo voda/vzduch IVT AIR X má vynikající topné faktory COP 5,1 a COP 4,1, nejvyšší naměřený průměrný roční topný faktor je SCOP 4,84. Je tedy mimořádně úsporný, vaše peníze šetří jako zatím žádný jiný vzduch/voda. Dokonce má až o 38 % nižší spotřebu elektřiny než svůj předchůdce.

Ušetříte také v nákladech na provoz, tepelné čerpadlo IVT AIR X nevyžaduje povinné placené revize chladicího okruhu a záruku na něj budete mít 5 let + 10 na kompresor. Snadná instalace nevyžaduje díky hermetickému chladicímu okruhu speciálního technika na chlazení. Součástí venkovní jednotky je také konzole a vyhřívaná kondenzátní vana.

Šetřit naopak nemusíte teplou vodou. Vysoký topný faktor zaručuje nízké náklady na ohřev vody. Ze zásobníku vyrobeného z nejodolnějšího nerezu 1.4521 získáte 284 litrů vody o teplotě 40 °C.

Příznivá cena pro koncové zákazníky díky snížení nákladů na výrobu

Technologicky nejpokročilejší tepelné čerpadlo voda/vzduch na trhu je nejen velmi úsporné, ale také za velmi příznivou cenu, a to díky dramatickému snížení nákladů na výrobu a přepravu velkosériovou výrobou. Použity byly ty nejlepší dostupné kompresory a výměníky, které výrobce získal při nákupu ve velkém za výhodnou cenu. Mnoho dílů je instalováno již při výrobě, a tak jsou velmi nízké náklady také na montáž.

Revoluční tepelné čerpadlo švédské kvality přináší značné úspory

Bezrámová EPP konstrukce snížila hmotnost AIR X až o 75 %, usnadnila se tak manipulace s jednotkou i její přeprava. Počet šroubových spojů klesl o 90 % a klasický ocelový rám se nahradil za EPP bloky, což také napomohlo k výraznému zlevnění výroby. Prostředky ušetřené na konstrukci skříně jsou investovány do nejlepších dostupných kompresorů a výměníků.

Tepelné čerpadlo vás přesvědčí i svými dalšími přednostmi

Tepelné čerpadlo IVT AIR X vyniká extrémně nízkou hlučností ventilátoru, v normálním režimu jen 40 dB(A). Díky velmi dobrým zvukově a tepelně izolačním vlastnostem EPP došlo také ke snížení vibrací a tepelných ztrát povrchem čerpadla.

Jednotka hlídá i maximální příkon domu pro snížení poplatků za jističe, prediktivně využívá fotovoltaiku pro akumulaci tepla v domě a další předností tepelného čerpadla je inteligentní provoz elektrokotle na 2 nebo 3 fáze pro zmenšení velikosti jističů.Ve standardu má také klimatizaci a celou jednotku můžete pohodlně ovládat na dálku prostřednictvím mobilního telefonu.

Vyberte si tepelné čerpadlo podle svých potřeb

Vnitřní jednotku si můžete vybrat podle svých potřeb nebo dispozic interiéru. Pokud v domě nemáte na tepelné čerpadlo mnoho místa, zvolte AirModul E, který zabere pouhých 0,4 m2. Pro velkou rodinu je vhodný AirBox E, který má velký zásobník pro výrobu většího objemu teplé vody. Jestli již máte svůj kotel, který hodláte nadále používat, můžete ho snadno připojit pomocí AirBoxu S.

Pořiďte si tepelné čerpadlo od spolehlivého dodavatele

Tepelné čerpadlo voda/vzduch IVT AIR X je zapsáno do Seznamu výrobků a technologií SVT pro dotační program Nová zelená úsporám. Odborným dodavatelem v programu pro instalaci tepelných čerpadel a fotovoltaických panelů je společnost Energotherm Praha s.r.o., jeden z nejlepších prodejců tepelných čerpadel IVT v Praze a ve středních Čechách.

Hlavní činností společnosti Energotherm Praha jsou dodávky a instalace tepelných čerpadel jako zdroje vytápění. Zajišťuje také prodej a certifikovanou montáž tepelných čerpadel a fotovoltaických elektráren a svým klientům nabízí i odborný návrh nejlepšího tepelného čerpadla a optimálního fotovoltaického systému pro jejich objekt. Realizace provádí na klíč včetně instalace a záručního i pozáručního servisu.

Jako člen Asociace pro využití tepelných čerpadel se společně s ostatními členy snaží podporovat rozvoj tepelných čerpadel a přispívat k lepší informovanosti široké veřejnosti.

Více informací o společnosti Energotherm Praha s.r.o. a tepelném čerpadlu voda/vzduch IVT AIR X najdete na www.energotherm.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby.

Žaluzie, rolety a další stínicí prvky vám zajistí příjemnou teplotu v interiéru a podle zvoleného typu i další...

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Křest knihy, která 15 let Divadelní společnosti Jana Hrušínského ukazuje z divácky nezvyklého pohledu, nová...

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz