Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Revoluční metoda tvarování prsou za pomoci přenosu vlastního tuku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Při autoaugmentaci se přenáší zdravý, vlastní tuk do zdravého, vlastního prsu. Revoluční metoda zajistí, že se není třeba obávat nepřirozených kontur jako u tvarování prsou silikonovými implantáty. Nyní za cenu 59 900 Kč.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Revoluční metoda tvarování prsou za pomoci přenosu vlastního tuku | foto: Hotel Frankův Dvůr ****

MediCorrectClinic je společnost předkládající ojedinělý projekt kosmeticko-estetické medicíny. Revoluční metoda vznikla za účelem dostupnosti tvarování prsou a dalších služeb tohoto druhu pro ženy nejen ze spádové oblasti Jižních Čech. Podařilo se a praxe ukazuje, že o tyto služby projevují zájem i ženy ze vzdálenějších koutů ČR, dokonce i ze zahraničí.

Klientkami jsou především ženy, které umí ocenit diskrétnost těchto zákroků  v prostředí, kde nemusí trávit dny na lůžku v "nadstandardních nemocničních pokojích", ale estetickou operaci zařadí  jako součást zdravotní dovolené v přepychovém čtyřhvězdičkovém hotelu v srdci nádherné jihočeské krajiny. Jinými slovy, "mé okolí se domnívá, že si jedu odpočinout, ale netuší, že součástí  ozdravného pobytu by mohlo být i zásadní zdokonalení mého těla".

Revoluční metoda tvarování prsou přístrojem BODY-JET

Klinika nabízí tvarování prsou a další zákroky za pomoci přístroje BODY-JET. Ten pracuje na principu vstřikování operační tekutiny, která vyplavuje tukové buňky a je šetrný k ostatním tkáním. Odběrem se získávají živé a nepoškozené tukové buňky, z nichž mnohé jsou buňky kmenové. Této skvělé výhody, kterou nabízí zmíněná revoluční metoda, je využíváno k autotransplantaci tuku do různých částí těla, přenesená tkáň zůstává  trvale vyhojena a nemění již svůj objem.

Přenesený tuk se dá také použít k vyhlazování vrásek a výplni defektů po celém těle. A to bez  bolestivých řezů a dlouhodobé rekonvalescence. Body-Jet Water assisted liposuction je ta nejšetrnější liposukce.

S tímto přístrojem jsou možné i další zákroky. Trvalé odstranění potních žláz přivítá řada klientů trpících nadměrným pocením. Kromě liposukce jako takové, je možno přístrojem Body-Jet  provádět odsátí a redukci chronického lymfedemu  především na končetinách.

Tvarování prsou - operace bez pracovní neschopnosti

Zákroky, nabízející revoluční metoda operování, jsou velmi šetrné ke tkáním, operace je prováděna v bezbolestném místním znecitlivění, čímž odpadá zátěž celkové anestezie. Výkon je prováděn jako ambulantní. Vstupem tenkých kanyl na několika málo místech nezůstávají viditelné jizvy, riziko pooperačních komplikací je minimální, omezení pracovních a sportovních aktivit je velmi krátké.

Přenos vlastní tukové tkáně nepředstavuje žádná zdravotní rizika a výsledný efekt zákroku je viditelný bezprostředně po operaci. Proces hojení je překvapivě rychlý, odběrová místa jsou jeden týden ošetřena nepřetržitě elastickým prádlem, v druhém týdnu je možné prádlo na noc odkládat.

Revoluční metoda tvarování prsou za pomoci přenosu vlastního tuku3

Mnohé klientky, které podstoupily operaci tvarování prsou, nepožadují ani pracovní neschopnost, po týdnu lze začít provozovat lehčí sporty, 24 hodin po výkonu lze operované oblasti šetrně prchovat.

Přenosem tuku získá klientka přirozeně se chovající prs. Prs modelovaný přenosem tuku se chová jako každá jiná přirozená část těla. Není použito žádné cizorodé látky, a jsou tedy vyloučeny všechny komplikace spojené s aplikací implantátů.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Česká značka Pietro Filipi působí ve světě módy přes 20 let. Během své existence spolupracuje s profesionály nejen z...

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity.

Ivana Mentlová obléká největší české módní ikony, má svoji vlastní designerskou značku a již šestou kolekci navrhuje...

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi.

Psal se květen 2014. Budou to brzy tři roky, ale paní Alena nikdy nezapomene na chvíli, kdy stála mezi dveřmi a...

Najdete na iDNES.cz