Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Revoluční jazyková výuka pro ty, co nechtějí mluvit jen česky

Komerční sdělení   6:00aktualizováno  6:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Představujeme vám revoluční metodu výuky cizích jazyků nejen pro samouky a začátečníky, ale pro všechny české lidi, kteří nechtějí mluvit jenom česky. Revoluční jazyková výuka SMS Jazyky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SMS jazyky. Revoluční jazyková výuka pro ty, co nechtějí mluvit jen česky! | foto: EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.

Revoluční jazyková výuka SMS jazyky využívá běžně dostupných moderních technologií k tomu, aby bylo studium pro vás, studenty, co nejpohodlnější a nejefektivnější.

Jazyková výuka a její síla spočívá v jednoduchosti celého systému

Základním kamenem projektu SMS jazyky je cílené směřování vybraných frází přímo ke studentovi, pomocí každodenního zasílání zpráv na mobil. Každá SMS obsahuje tři klíčová slova, která jsou vhodně použita ve větách či frázích tak, aby si je student snáze zapamatoval a viděl i související gramatické struktury.

Učí se tak nejen slovní zásobu, ale i užitečné fráze a správné použití jazyka. Díky mp3 nahrávkám zároveň trénujete poslech a opakováním frází zdokonalujete mluvení. Nenucená metoda, kterou se může pyšnit tato jazyková výuka, uloží všechny fráze do podvědomí a budete komunikovat snadno a bez úsilí.

SMS jazyky 2

SMS jazyky se starají o to, že se vy vzděláváte!

Mobilní telefon má každý stále u sebe, studium tak není omezeno na určitý čas ani místo - máte naprostou svobodu a nemusíte se o nic starat.

Jazyková výuka SMS jazyky se postará o to, abyste pravidelně rozvíjeli Vaše jazykové kompetence a zlepšovali se v cizím jazyce - to vše za méně než 5 korun denně!

Jazyková výuka SMS jazyky funguje ve třech krocích:

 1. Na začátku týdne vám na vámi určenou e-mailovou adresu přijde přehled cílových frází a jejich překladů pro následující týden. Spolu s týdenním výukovým plánem obdržíte i odkaz, ze kterého si stáhnete mp3 nahrávku, která fráze doprovází. Máte tak k dispozici kompletní balíček  - nová slovíčka prezentovaná ve větách a frázích, jejich překlady a mp3 nahrávky frází s překlady.
 2. Každý den vám přijde na mobil jedna SMS se třemi klíčovými slovy, začleněnými do vět či frází. Po malých dávkách tak budete den co den seznamováni s novými výrazy jazyka, který se chcete naučit. Spolu s tím budete mít stále k dispozici mp3 nahrávku, jejíž opakovaný poslech vám slovíčka a fráze snadno vštípí se správnou výslovností.
 3. Na konci týdne obdržíte na vámi určenou e-mailovou adresu kontrolní test, který je koncipován formou překladu cílových frází. Obdržíte šest frází v češtině a šest frází v cílovém jazyce. Vaším úkolem bude fráze přeložit do cílového jazyka resp. do češtiny. Tímto krátkým testem získáte přehled o svém pokroku a potřebnou zpětnou vazbu.

Co vše nabízí jazyková výuka za méně než 5 korun denně?

 •  Garanci, že se učíte nejpoužívanější slovíčka a fráze potřebné k běžné komunikaci, mezinárodní, státní, univerzitní či maturitní zkoušce
 • Jistotu, že se za jediný rok naučíte 2 000 nejdůležitějších slovíček a frází, které potřebujete
 • 2000 slovíček a frází v mp3 nahrávkách vám garantují rozvoj poslechových dovedností a správný nácvik výslovnosti
 • Ukládání komunikačních frází do podvědomí
 • Probuzení spontánní schopnosti rozumět a mluvit bez obav z lektora či skupiny studentů
 • Vybudování slovní zásoby vycházející z mezinárodních univerzitních korpusů analyzujících častost využití jednotlivých slov, např. Cambridge, Oxford, Goethe
 • Pravidelné zasílání denních SMS zpráv optimalizovaných pro vaše samostudium
 • Pravidelné zasílání týdenních výukových plánů
 • Pravidelné zasílání týdenních souhrnných frází
 • Pravidelné zasílání týdenních  mini testů
 • Právo neomezeně využívat všechny fráze, slovíčka, souhrny, mp3 a testy pro Vaše samostudium
 • Neomezenost a svobodu spojenou s pravidelným a nenásilným nucením do memorování slovíček a frází
 • Jazykovou výuku pracující s vaším zrakem, sluchem, výslovností na vědomé i podvědomé úrovni
 • Snadné pochopení gramatiky přirozeným způsobem odvozeným z běžného používání frází = nemusíte vědět, že právě používáte předpřítomný čas, ale použijete jej správně
 • Jistotu, že dosáhnete pokroku, i když se vám nebude chtít nic dělat = systém vás sám oslovuje a vede vaše studium
 • Garanci, že se naučíte a ušetříte = platíte pouhých 6 korun denně za komplexní balíček SMS zpráv, výukových plánů, souhrnů, mp3 poslechů a pravidelných testů
 • Nemusíte platit tisícové částky za jazykové kurzy či výuková CD, kterým se musíte časově přizpůsobovat.

Revoluční jazyková výuka se postará o to, že se vzděláváte právě v okamžik, kdy máte na studium čas.

Jak lze jazyková výuka SMS jazyky využít nejlépe?

 • Stáhněte si týdenní výukový plán. Plán s přehledem týdenních frází si uložte do mobilního telefonu, PC nebo si ho vytiskněte, abyste do něj mohli v případě potřeby snadno nahlédnout. Celý týdenní plán si přečtěte a definujte si, která slovíčka už jste viděli, která opakujete a která slovíčka jsou pro vás úplně nová. Na ta se soustřeďte. Pročtením týdenního plánu se se slovíčky krátce seznámíte a procvičujete čtení v cílovém jazyce.
 • Stáhněte si mp3 nahrávku na týden. Uložte si ji do mobilu nebo na usb disk, do mp3 přehrávače atp. Nahrávku si poslechněte na začátku týdne a soustřeďte se na správnou výslovnost. Nahrávku pak poslouchejte co nejčastěji. Fráze uslyšíte nejprve v cílovém jazyce. Opakujte si je nahlas, abyste si zvykli na výslovnost a odbourali respekt z mluvení v cizím jazyce. Tímto způsobem si nejen osvojíte správnou výslovnost, ale především se zbavíte váhavosti, která často mluvený projev v cizím jazyce doprovází. Samozřejmě díky mp3 nahrávce trénujete také poslechové dovednosti. Zkuste si záznam stopovat po zaznění cizojazyčné fráze a uvědomit si její význam. Tímto výrazně posilujete své poslechové dovednosti a schopnost porozumět mluvenému projevu.
 • Obdrženou sms si přečtěte nahlas a snažte se k ní během dne ve volných chvílích vrátit - využívejte tzv. "mrtvého času" - času při čekání ve frontách, při jízdě vlakem či autobusem, čekání na schůzku s kolegy atd. - tímto způsobem naplno využijete potenciálu systému a budete studovat ve chvílích, které nemůžete využít jinak. Znamená to, že Vám jazykové studium nebude ubírat čas, který můžete věnovat své rodině, přátelům, zálibám nebo odpočinku. Navíc opakované čtení sms během dne mnohonásobně zvyšuje efektivitu studia.
 • Na konci týdne si projděte kontrolní test. Ten Vám nabízí objektivní zpětnou vazbu. Vaším úkolem bude překlad 6 frází z cizího jazyka do češtiny - tímto si procvičujete tzv. receptivní dovednosti, kdy dokážete porozumět výrokům v cizím jazyce. Dalším vaším úkolem bude překlad 6 frází z češtiny do cílového jazyka. Tímto si naopak procvičujete dovednosti produktivní - vytváříte výroky v cizím jazyce z jazyka mateřského. Překladem vět zároveň procvičujete a vylepšujete své psané dovednosti. Své výsledky si zkontrolujte za pomoci týdenního přehledu. Soustřeďte se na chyby a případně se vraťte k problematickým frázím.

SMS jazyky doporučuje Evropa 2!

Exkluzivní bonusový obsah dodává Evropa 2!

Objednávejte již nyní na www.smsjazyky.cz!

Jazyková výuka SMS jazyky jde objednat zde.

SMS jazyky 1


Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Program Národních oslav 100. výročí republiky

Program Národních oslav 100. výročí republiky

V letošním roce si připomínáme 100. výročí založení Československé republiky. Jak budou vypadat oslavy jubilea?

Univerzita přesně k vašim službám

Univerzita přesně k vašim službám

Je statisticky dokázáno, že čím má člověk vyšší vzdělání, tím pravděpodobně najde lepší uplatnění. Dnes je na trhu...

Najdete na iDNES.cz