Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jakou vodu v dnešní době pijeme? Můžeme se spolehnout na její kvalitu? Bohužel dnešní moderní doba a znečištěné prostředí negativně ovlivňuje vodu už od její základní molekulární struktury. Řešení revitalizace vody a její „oživení“ nabízí Grander technologie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť | foto: Amaranta, s.r.o.

Revitalizace vody podle Grander technologie je patentované know-how vynalezené v Tyrolsku Johannem Granderem. Za úkol má obnovení přírodních kvalit vody. Díky technologii se průtokem Granderovou jednotkou mění mřížka vody a obnovuje se tak její molekulární struktura. Zároveň se navracejí její samočisticí vlastnosti a vzniká „oživená“ voda, která má vysokou odolnost vůči vnějším vlivům. Tato „živá“ voda jako elixír života je hlavní myšlenkou projektu Voda ECO.

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť

Dopřejte si domů a oceňte účinky i chuť revitalizované „živé“ vody

Pozitivní zdravotní účinky revitalizace vody jsou podloženy vědecký výzkum

„Účinkem Granderovy technologie dochází k urychlenému odumírání bakterií patogenních a kvazi patogenních zárodků jako např. salmonely, což jsme dedukovali z toho, že se změnilo vodní prostředí. Mimoto jsme mohli konstatovat zesílené samočištění a mikrobiologickou stabilitu,“ potvrzuje výsledky technologie Prof. Dr. Jurij Rachmanin, viceprezident Ruské akademie věd a člen expertní skupiny při Světové zdravotnické organizaci.

„Před krátkým časem jsme dokončili za přísně vědeckých zásad řadu pokusů na lidech. Jednotlivé skupiny dostávaly k pití různou vodu a nikdo nevěděl, kterou právě pil. Jako první věc jsme zaznamenali zlepšení funkce trávicího traktu. Mnohem jasněji se projevily pozitivní výsledky zkoušek z výtěrů ústních a nosních sliznic,“ doplňuje Rachmanin. Díky revitalizované vodě dochází i k omlazení celého organismu, posílení imunitního systému, zvýšení vitality a energie. Celé tělo se detoxikuje. Příznivé jsou i účinky na pleť a kvalitu a růst vlasů.

Průtokové jednotky Grander dokáží revitalizovat vodu a navrátit jí původní vlastnosti v činžovních domech, bytových družstvech, rodinných domech i v samostatných bytových jednotkách. Vhodný Grander si můžete zvolit i pro svou studnu, jímku či bazén. Jde o skutečně ekologický způsob úpravy vody, nic se do ní nepřidává, ani naopak neodebírá.

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť

GRANDER zvyšuje relaxační účinky vody

Grander technologie vám ušetří nemalé peníze

„Oživená“ voda mnohem lépe pomáhá rozpouštět nečistoty, takže se díky její revitalizaci technologií Grander obejdete bez chemikálií a ušetříte na nákupu balené vody i pracích a čisticích prostředcích. Nepotřebujete ani chlor do bazénu, předejdete vodnímu kameni a nebezpečí koroze na kuchyňských spotřebičích. Ideální řešení nabízejí revitalizátory Grander W a válcové jednotky Grander.

Mnohem lahodnější chuť

Úpravou vody získáte i její novou chuť, kterou oceníte nejen u nápojů, ale i při přípravě jídel. Bude jemnější, bez jakékoliv trpkosti. S jejím použitím se navíc potraviny stanou trvanlivějšími. Další výhodou je nekonečná trvanlivost vody, kterou máte kdykoliv ihned k dispozici. „Oživená“ voda s obnovenou molekulární strukturou má pozitivní vliv také na růst pokojových rostlin a květin. V neposlední řadě stojí za zmínku i její relaxační účinky.

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť

„Oživená“ voda má vliv i na výslednou chuť pokrmů.

Vyberte si u Voda ECO vhodný revitalizátor na e-shopu, nebo zavolejte na telefonní linku +420 774 727 571 a můžete mít unikátní technologii 21. století doma i vy! Revitalizace vody s efektem znovuvytvoření prapůvodního uspořádání a stability vnitřní struktury vody je dostupná každému.

Firma navíc poskytuje tříměsíční záruku na zkušební provoz. První výsledky oceníte už po měsíci, pokud byste ale z nějakého důvodu nebyli s efektem revitalizace spokojeni, máte po dobu tří měsíců nárok na vrácení výrobku bez udání důvodu a získání svých peněz zpět.

Výjimkou nejsou ani dodávky na Slovensko. Zboží se zasílá na dobírku, u dražších zařízení nad 10 000 Kč je doprava zcela zdarma. Grander si vaši pozornost rozhodně zaslouží, přesvědčit se můžete na www.vodaeco.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Každá firma musí ze zákona povinně archivovat některé dokumenty, výrobci a distributoři navíc potřebují více místa také...

Restaurace MMX: Vychutnejte si vynikající pivo přímo v jeho domovině

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Vyrážíte rádi za poznáváním krás naší země? Zastavte se na svých toulkách v Letech u Dobřichovic, kde na vás čeká...

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Najdete na iDNES.cz