Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jakou vodu v dnešní době pijeme? Můžeme se spolehnout na její kvalitu? Bohužel dnešní moderní doba a znečištěné prostředí negativně ovlivňuje vodu už od její základní molekulární struktury. Řešení revitalizace vody a její „oživení“ nabízí Grander technologie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť | foto: Amaranta, s.r.o.

Revitalizace vody podle Grander technologie je patentované know-how vynalezené v Tyrolsku Johannem Granderem. Za úkol má obnovení přírodních kvalit vody. Díky technologii se průtokem Granderovou jednotkou mění mřížka vody a obnovuje se tak její molekulární struktura. Zároveň se navracejí její samočisticí vlastnosti a vzniká „oživená“ voda, která má vysokou odolnost vůči vnějším vlivům. Tato „živá“ voda jako elixír života je hlavní myšlenkou projektu Voda ECO.

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť

Dopřejte si domů a oceňte účinky i chuť revitalizované „živé“ vody

Pozitivní zdravotní účinky revitalizace vody jsou podloženy vědecký výzkum

„Účinkem Granderovy technologie dochází k urychlenému odumírání bakterií patogenních a kvazi patogenních zárodků jako např. salmonely, což jsme dedukovali z toho, že se změnilo vodní prostředí. Mimoto jsme mohli konstatovat zesílené samočištění a mikrobiologickou stabilitu,“ potvrzuje výsledky technologie Prof. Dr. Jurij Rachmanin, viceprezident Ruské akademie věd a člen expertní skupiny při Světové zdravotnické organizaci.

„Před krátkým časem jsme dokončili za přísně vědeckých zásad řadu pokusů na lidech. Jednotlivé skupiny dostávaly k pití různou vodu a nikdo nevěděl, kterou právě pil. Jako první věc jsme zaznamenali zlepšení funkce trávicího traktu. Mnohem jasněji se projevily pozitivní výsledky zkoušek z výtěrů ústních a nosních sliznic,“ doplňuje Rachmanin. Díky revitalizované vodě dochází i k omlazení celého organismu, posílení imunitního systému, zvýšení vitality a energie. Celé tělo se detoxikuje. Příznivé jsou i účinky na pleť a kvalitu a růst vlasů.

Průtokové jednotky Grander dokáží revitalizovat vodu a navrátit jí původní vlastnosti v činžovních domech, bytových družstvech, rodinných domech i v samostatných bytových jednotkách. Vhodný Grander si můžete zvolit i pro svou studnu, jímku či bazén. Jde o skutečně ekologický způsob úpravy vody, nic se do ní nepřidává, ani naopak neodebírá.

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť

GRANDER zvyšuje relaxační účinky vody

Grander technologie vám ušetří nemalé peníze

„Oživená“ voda mnohem lépe pomáhá rozpouštět nečistoty, takže se díky její revitalizaci technologií Grander obejdete bez chemikálií a ušetříte na nákupu balené vody i pracích a čisticích prostředcích. Nepotřebujete ani chlor do bazénu, předejdete vodnímu kameni a nebezpečí koroze na kuchyňských spotřebičích. Ideální řešení nabízejí revitalizátory Grander W a válcové jednotky Grander.

Mnohem lahodnější chuť

Úpravou vody získáte i její novou chuť, kterou oceníte nejen u nápojů, ale i při přípravě jídel. Bude jemnější, bez jakékoliv trpkosti. S jejím použitím se navíc potraviny stanou trvanlivějšími. Další výhodou je nekonečná trvanlivost vody, kterou máte kdykoliv ihned k dispozici. „Oživená“ voda s obnovenou molekulární strukturou má pozitivní vliv také na růst pokojových rostlin a květin. V neposlední řadě stojí za zmínku i její relaxační účinky.

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť

„Oživená“ voda má vliv i na výslednou chuť pokrmů.

Vyberte si u Voda ECO vhodný revitalizátor na e-shopu, nebo zavolejte na telefonní linku +420 774 727 571 a můžete mít unikátní technologii 21. století doma i vy! Revitalizace vody s efektem znovuvytvoření prapůvodního uspořádání a stability vnitřní struktury vody je dostupná každému.

Firma navíc poskytuje tříměsíční záruku na zkušební provoz. První výsledky oceníte už po měsíci, pokud byste ale z nějakého důvodu nebyli s efektem revitalizace spokojeni, máte po dobu tří měsíců nárok na vrácení výrobku bez udání důvodu a získání svých peněz zpět.

Výjimkou nejsou ani dodávky na Slovensko. Zboží se zasílá na dobírku, u dražších zařízení nad 10 000 Kč je doprava zcela zdarma. Grander si vaši pozornost rozhodně zaslouží, přesvědčit se můžete na www.vodaeco.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Pět rad, jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Zdraví a úspěch – co více si přát? Cesta k nim ale může být jednodušší, než si myslíte. Držte se pěti rad a uvidíte, že...

Je správný čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Dřevěné podlahy QUICK.STEP PARQUET jsou krásné a odolné

Dřevěné podlahy QUICK.STEP PARQUET jsou krásné a odolné

Dopřejte svému domovu kvalitní dřevěné třívrstvé podlahy QUICK.STEP PARQUET z masivního dřeva, které jsou optimálně...

Najdete na iDNES.cz