Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jakou vodu v dnešní době pijeme? Můžeme se spolehnout na její kvalitu? Bohužel dnešní moderní doba a znečištěné prostředí negativně ovlivňuje vodu už od její základní molekulární struktury. Řešení revitalizace vody a její „oživení“ nabízí Grander technologie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť | foto: Amaranta, s.r.o.

Revitalizace vody podle Grander technologie je patentované know-how vynalezené v Tyrolsku Johannem Granderem. Za úkol má obnovení přírodních kvalit vody. Díky technologii se průtokem Granderovou jednotkou mění mřížka vody a obnovuje se tak její molekulární struktura. Zároveň se navracejí její samočisticí vlastnosti a vzniká „oživená“ voda, která má vysokou odolnost vůči vnějším vlivům. Tato „živá“ voda jako elixír života je hlavní myšlenkou projektu Voda ECO.

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť

Dopřejte si domů a oceňte účinky i chuť revitalizované „živé“ vody

Pozitivní zdravotní účinky revitalizace vody jsou podloženy vědecký výzkum

„Účinkem Granderovy technologie dochází k urychlenému odumírání bakterií patogenních a kvazi patogenních zárodků jako např. salmonely, což jsme dedukovali z toho, že se změnilo vodní prostředí. Mimoto jsme mohli konstatovat zesílené samočištění a mikrobiologickou stabilitu,“ potvrzuje výsledky technologie Prof. Dr. Jurij Rachmanin, viceprezident Ruské akademie věd a člen expertní skupiny při Světové zdravotnické organizaci.

„Před krátkým časem jsme dokončili za přísně vědeckých zásad řadu pokusů na lidech. Jednotlivé skupiny dostávaly k pití různou vodu a nikdo nevěděl, kterou právě pil. Jako první věc jsme zaznamenali zlepšení funkce trávicího traktu. Mnohem jasněji se projevily pozitivní výsledky zkoušek z výtěrů ústních a nosních sliznic,“ doplňuje Rachmanin. Díky revitalizované vodě dochází i k omlazení celého organismu, posílení imunitního systému, zvýšení vitality a energie. Celé tělo se detoxikuje. Příznivé jsou i účinky na pleť a kvalitu a růst vlasů.

Průtokové jednotky Grander dokáží revitalizovat vodu a navrátit jí původní vlastnosti v činžovních domech, bytových družstvech, rodinných domech i v samostatných bytových jednotkách. Vhodný Grander si můžete zvolit i pro svou studnu, jímku či bazén. Jde o skutečně ekologický způsob úpravy vody, nic se do ní nepřidává, ani naopak neodebírá.

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť

GRANDER zvyšuje relaxační účinky vody

Grander technologie vám ušetří nemalé peníze

„Oživená“ voda mnohem lépe pomáhá rozpouštět nečistoty, takže se díky její revitalizaci technologií Grander obejdete bez chemikálií a ušetříte na nákupu balené vody i pracích a čisticích prostředcích. Nepotřebujete ani chlor do bazénu, předejdete vodnímu kameni a nebezpečí koroze na kuchyňských spotřebičích. Ideální řešení nabízejí revitalizátory Grander W a válcové jednotky Grander.

Mnohem lahodnější chuť

Úpravou vody získáte i její novou chuť, kterou oceníte nejen u nápojů, ale i při přípravě jídel. Bude jemnější, bez jakékoliv trpkosti. S jejím použitím se navíc potraviny stanou trvanlivějšími. Další výhodou je nekonečná trvanlivost vody, kterou máte kdykoliv ihned k dispozici. „Oživená“ voda s obnovenou molekulární strukturou má pozitivní vliv také na růst pokojových rostlin a květin. V neposlední řadě stojí za zmínku i její relaxační účinky.

Revitalizace vody pomocí jedinečné Grander technologie jí navrátí chuť

„Oživená“ voda má vliv i na výslednou chuť pokrmů.

Vyberte si u Voda ECO vhodný revitalizátor na e-shopu, nebo zavolejte na telefonní linku +420 774 727 571 a můžete mít unikátní technologii 21. století doma i vy! Revitalizace vody s efektem znovuvytvoření prapůvodního uspořádání a stability vnitřní struktury vody je dostupná každému.

Firma navíc poskytuje tříměsíční záruku na zkušební provoz. První výsledky oceníte už po měsíci, pokud byste ale z nějakého důvodu nebyli s efektem revitalizace spokojeni, máte po dobu tří měsíců nárok na vrácení výrobku bez udání důvodu a získání svých peněz zpět.

Výjimkou nejsou ani dodávky na Slovensko. Zboží se zasílá na dobírku, u dražších zařízení nad 10 000 Kč je doprava zcela zdarma. Grander si vaši pozornost rozhodně zaslouží, přesvědčit se můžete na www.vodaeco.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Soutěž o Hyundai TUCSON s plnou nádrží na víkend dle Vašeho výběru.
Soutěž o Hyundai TUCSON s plnou nádrží na víkend dle vašeho výběru

Tradičně dvakrát za rok pořádá Hyundai Centrum Praha oblíbenou a hojně navštěvovanou akci Dny otevřených dveří a ty nejbližší připadají na 8. a 9. září....  celý článek

Elektrárna Holešovice na přelomu 19. a 20. století.
Aktuálně z Pražské energetiky. Slavíme 120 let

Byla středa prvního září roku 1897. Toho dne zahájily činnost Elektrické podniky královského hlavního města Prahy. Připomínáme si tedy 120. výročí založení...  celý článek

Bydlení v pražské Libni? Klidné, pohodlné a luxusní.
Bydlení v pražské Libni? Klidné, pohodlné a luxusní

Libeň patří do velmi dynamicky se rozvíjející Prahy 9. Městská část mezi Vysočany a Karlínem se těší ze snadné dostupnosti do centra Prahy díky skvělé...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.