Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Řešíte EET? Vyberte si z pěti variant

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Od 1. prosince začnou podnikatelé evidovat tržby v systému EET. Všichni, kterých se tento termín týká, si mohou již nyní vybrat z pěti různých řešení T-Mobile. Od kalkulačky, kterou lze ovládat i mokrýma rukama, přes tablet s tiskárnou, až po platební terminál nebo kasu.

EET | foto: T-Mobile

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oblasti, ve kterých již 1. prosince začne platit povinnost evidovat tržby elektronicky, jsou natolik různorodé, že je nelze pokrýt jediným univerzálním řešením. T-Mobile proto nabízí hned pět variant, jak se s novými povinnostmi vyrovnat, tak, aby co nejvíce vyšel vstříc všem požadavkům podnikatelů a živnostníků.

V nové nabídce tedy můžete najít možnosti pokladen od plně mobilních po all-in-one pokladny. Jedna z nabízených variant - Tiskárna - je dokonce natolik nenáročná, že je možné ji využít i jako provizorní řešení do doby, než se rozhodnete definitivně.

EET

EET

Snadno využitelné jsou všechny nabídky T-Mobile. Například Kalkulačka, která je připravená na míru především menším hospodám a restauracím. Jednoduché přenosné zařízení umožní spočítat útratu zákazníka, vložená SIM karta zajistí datový přenos elektronické evidence a vestavěná tiskárna vytiskne účtenku. K dispozici je i pohodlná správa, dostupná na internetu. Pro ovládání se obsluha nemusí učit nic nového. Kalkulačku lze používat i v trochu náročnějším režimu s PLU kódy sortimentu, ale není to nutné.

EET

EET

Nejviditelnější částí celého balíčku je samozřejmě samotné zařízení, které kalkulačku opravdu připomíná, včetně klasických tlačítek. Ty mají jednu zásadní výhodu: spolehlivě je zmáčknete i s mokrýma rukama nebo třeba v rukavicích. Jednoduchost obsluhy jde tak daleko, že na kalkulačce můžete využívat PLU, stejně jako na běžných pokladnách. Kalkulačka je snadno přenosná - obsahuje vlastní baterii, měří 21 x 10 centimetrů, váží 420 gramů a samozřejmě obsahuje i tiskárnu, která účtenky tiskne. Snadno použitelná zařízení nabízí T-Mobile i pro příjem karetních plateb nebo i jako klasickou pokladnu.

Data? Pro EET můžete mít neomezená

EET

Pouhá zařízení ale pro EET nestačí. Data je zapotřebí přenést na server Ministerstva financí. V rámci řešení nabízí T-Mobile speciálně navržené připojení k internetu. Díky němu můžete být neustále online. Máte možnost spravovat své účty bez přerušení se stabilním internetem. Ten pro účely evidence dokladů využíváte bez jakéhokoliv omezení. Pro využití v rámci EET je datový limit neomezený, takže za stejnou cenu můžete evidovat jednu či tisíce účtenek denně.

Neomezený limit se navíc vztahuje i na komunikaci s portálem Moje pokladna, kde máte kompletní zálohu a nastavení vaší pokladny. Data ale nejsou nezbytná. Zákazník může Elektronickou pokladnu připojit i přes vlastní Wi-Fi, pokud jí v provozovně již má. Mobilní konektivita je jen volitelný doplněk a také smlouva na Elektronickou pokladnu je zcela nezávislá na smlouvě na mobilní služby

Kolik to stojí?

EET

Díky příznivé cenové politice jsou zařízení dostupná všem zájemcům. Například Kalkulačka jednorázově stojí necelých 7 000 Kč bez DPH; můžete si ji pořídit i na splátky na dva roky, kde měsíční splátka činí méně než 300 Kč bez DPH. Pravidelná podpora, tedy provoz aplikace, webový portál, servisní podporu a datový tarif s neomezenými daty pro EET stojí pak bez DPH 295 Kč měsíčně.

Další služby

EET

T-Mobile nabízí k EET i další doplňkové služby, jako je například základní nastavení pokladny či terminálu. Vyškolený pracovník pokladnu zapojí a ve spolupráci se zákazníkem i nastaví vše potřebné pro komunikaci se servery ministerstva financí. Zákazník tak dostane plně funkční řešení, kdy už nic dalšího nemusí nastavovat a může se věnovat svému podnikání.

Kompletní seznam řešení včetně detailního popisu a cen najdete na
www.t-mobile.cz/etrzby.


Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Najdete na iDNES.cz