Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Renomované ostravské hodinářství Deal má vlastní internetový obchod

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hodinky se v dnešní době staly žádaným módním doplňkem. Mohou totiž navenek prezentovat osobnost svého nositele a podtrhovat jeho životní styl. Pro jiné představují například velmi zajímavý sběratelský kousek. Ostravské hodinářství Deal o tom ví své.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Renomované ostravské hodinářství Deal má vlastní internetový obchod | foto: Deal hodinářství, s.r.o.

Ostravské hodinářství Deal, které najdete na Masarykově náměstí v centru města, je stálou zárukou kvalitního nákupu hodinek. Nyní si můžete celou nabídku v klidu prohlédnout z pohodlí vašeho domova na webových stránkách. Firma totiž zavedla vlastní e-shop, ve kterém najdete pestrý výběr světových značek, stejně jako v prodejně.

"V podstatě se sortiment na internetu a v kamenném obchodě nijak neliší. Nyní už je nabídka e-shopu téměř kompletní," říká majitelka hodinářství Deal Leona Nevrlá.

Žádné napodobeniny, pouze originální zboží

Mezi exkluzivním zbožím najdou zákazníci hodinky od uznávaných značek jako je Zenith, Breitling for Bentley, Breitling, Omega, Tag Heuer, Montblanc, Raymond Weil, Rado, Longines, Tissot nebo Certina. I takto luxusní hodinky se dají pořídit přes e-shop, který zcela samozřejmě poskytuje všechny záruky špičkové kvality. Není třeba se tedy obávat, že by šlo o neznačkové zboží, protože za tímto internetovým obchodem stojí dlouholeté seriózní ostravské hodinářství Deal.

Renomované ostravské hodinářství Deal má vlastní internetový obchod
Renomované ostravské hodinářství Deal má vlastní internetový obchod

"Zákazníci si mohou nechat zboží doručit, nebo si ho vyzvednout osobně v obchodě," doplňuje Leona Nevrlá. Kamenný obchod a autorizovaný servis zaručuje, že i na e-shopu se jedná o skutečně originální zboží a ne o napodobeniny, se kterými často disponují aukční servery.

Od otevření roku 1994 se ostravské hodinářství Deal vypracovalo na velmi vysokou úroveň a zajistilo si tak stabilní místo na trhu. Výjimečné je hlavně tím, že nabízí i vybrané kusy, které nejsou nikde v kraji k dostání. Jde třeba o renomované značky Zenith, Breitling for Bentley nebo Omega, udávající směr hodinářské výrobě.

Zaměstnanci firmy Deal bez problému vyhoví jakémukoliv přání, ať už se jedná o zákazníky s běžnou představou, nebo o náročnou klientelu. Ty samé možnosti mají i návštěvníci internetového obchodu.

Deal hodinářství, s.r.o.

Stejně jako při nákupu je profesionální přístup samozřejmostí i v hodinářském servisu. Firma zajišťuje autorizovaný servis pro švýcarské hodinky značek Breitling, Certina či Tissot. Laikovi to možná přijde běžné, odborník ale ví, že za takovou nabídkou stojí mnoho usilovné práce.

interiér II

Hodinářství pracuje se speciálními přístroji podle světových standardů a hodináři musí vlastnit pro tuto práci odborné certifikáty. Pravidelně se proto jezdí školit do Švýcarska či Vídně.

"Ostravské hodinářství Deal klade důraz na profesionalitu, proto zaměstnance posíláme na školení přímo k distributorům. Třeba u firmy Breitling jsou školeni pro čím dál komplikovanější stroje a vzhledem k opravám tak mají mnohem víc zkušeností," říká majitelka hodinářství Leona Nevrlá. Firma Deal se pyšní také dvěma prestižními hodinářskými audity u společnosti Swatch Group a Breitling.

Ostravské hodinářství rozdíly mezi zákazníky nedělá

Jak v příjemném prostředí prodejny, tak na internetu si vybere výjimečné hodinky každý. Rozdíly mezi zákazníky ostravské hodinářství nedělá. "Se stejnou mírou pečujeme o všechny zákazníky. Nehledě na to, o jakou cenovou kategorii hodinek mají zájem," dodává Leona Nevrlá.

Pokud vás zajímají novinky v hodinářském průmyslu, můžete si v obchodě i e-shopu prohlédnout speciální edici dámských hodinek Tissot PRC200, na kterých stojí jméno automobilové závodnice Danicy Patrick. Číselník tohoto luxusního kousku zdobí 20 diamantů.

Slavná tvář stojí také za hodinkami Omega. Herec Daniel Craig se jejich prostřednictvím rozhodl podpořit nadaci a oční nemocnici. Dominantou pánských hodinek ve výjimečné edici Omega Hour Vision Blue je modře zářící číselník s plastickým povrchem.

Více na www.deal-hodinarstvi.cz.

logo
Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Najdete na iDNES.cz