Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Relaxujte a sněte v novém domě u přírodního parku Košíře-Motol

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na Praze 5, v blízkosti přírodního parku Košíře-Motol a Prokopského údolí, vyroste nová stylová výstavba – devět jedinečných bytů s charakterem rodinného domu v rámci první etapy projektu Jinonický dvůr. Domov zde mohou najít jak rodiny s dětmi, tak i jednotlivci či starší páry

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Relaxujte a sněte v novém domě u přírodního parku Košíře-Motol | foto: jinonicky-dvur.cz

Svůj sen tady prožijí všichni, kdo chtějí mít na dosah centrum Prahy a zároveň touží po všudypřítomném doteku přírody.

Jinonice, kde nová výstavba stojí, za sebou mají dlouhou historii. Osídleny byly už před více než 20 000 lety, v 9. století zde vzniklo slovanské hradiště. V 17. století tady byl postaven barokní zámeček, který v 19. století přestavil rod Schwarzenbergů. Dnes se tu tato dlouhá historie mísí s nejmodernějšími architektonickými prvky a stavebními elementy.

Výhody rodinného domu v prostorném bytě

V Jinonicích si můžete pořídit řadový dům se zahradou. Má sice status bytu kvůli společnému podzemnímu podlaží na parkování, nicméně zachovává si veškeré výhody domu. Všechny domy jsou velmi prostorné, mnohé z nich mají plochu přes 200 m². 

Odpovídají energetickému standardu B, jsou vybaveny kvalitními dřevěnými tříkomorovými okny, vícevrstvými dřevěnými plovoucími podlahami BOEN, elektronickým zabezpečovacím systémem, podlahovým vytápěním v 1. NP a interiérovými bezfalcovými dveřmi s vyšším nadpražím. Vybavení je rozhodně nadstandardní. Ostatně celý Jinonický Dvůr je určený těm, kteří se nespokojí s málem. Sháníte-li luxusní rodinné domy v Praze 5, jste tady na správné adrese.

Relaxujte a sněte v novém domě u přírodního parku Košíře-Motol

Živá příroda a všechny služby na dosah ruky

Jinonice se rozprostírají na mírných svazích Prahy 5. Jedná se o převážně vilovou čtvrť, jejíž dominantou je kopec Vidoule. A právě pod ním se nalézá Jinonický dvůr. Asi za pět minut se odsud dostanete pěšky na metro Nové Butovice, deset minut to trvá do OC Galerie Butovice.

Městskou hromadnou dopravou se do centra Prahy dostanete za čtvrt hodiny, stejně rychle dojedete autem na letiště Václava Havla. Daleko to ovšem není ani do přírody, za pár minut pěšky jste v přírodním parku Košíře-Motol, k Prokopskému údolí pak dojdete za dvacet minut.

O celou rodinu zde bude postaráno

Rodinné domy v Praze 5 v Jinonicích jsou skvělou rezidencí pro jednotlivce i rodiny. V pěší vzdálenosti zde máte mateřskou i základní školu, dětská hřiště, nedaleko je rovněž Deutsche Schule Prag. K lékaři, zubaři či na polikliniku také dojdete pěšky. Autem se do deseti minut dostanete do Metropole Zličín a OC Smíchov. Prodejny s nábytkem jsou ovšem i blíže, což se bude při zařizování nového bydlení jistě hodit.

Co se týče volnočasových aktivit, budete si moct plnými doušky užívat přírody. Potěšeni budou ale i milovníci golfu, ti mohou využívat Golf Club Praha v Motole. Preferujete-li spíš tenis a míčové hry, pár set metrů od domova budete mít SK Motorlet.

Dva z devíti bytů jsou umístěny v samostatném domě, obě jednotky lze přitom spojit do jedné vícepodlažní vily. Třicet procent nemovitostí je ovšem již prodáno, další jsou v rezervaci. O luxusní domy v Praze 5 je zájem – a není divu. Kombinace dobré lokality a skvěle vybaveného bydlení je lákavá.


Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Poznejte způsoby, jak odstranit graffiti snadno a rychle

Před aplikací

Nevzhledné sprejerské výtvory hyzdí naše města v čím dál větší míře a zdá se, že snažit se s nimi skoncovat je jako boj...

Nátěr fasády: proč je tradiční údržba v běžných případech výhodnější?

Fasáda

Fasáda, která ztratila původní barvu nebo má dokonce poničenou strukturu, vyžaduje nový nátěr. Poslední dobou se však...

Najdete na iDNES.cz