Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Relaxovat doma, mít bazén a saunu? Představujeme domácí wellness

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo by si v dnešní uspěchané době nepřál po těžkém dni uvolnit své tělo ve víru bublinkové masáže vířivky, v létě se zchladit v bazénu a v zimě si užívat saunové teplo a příznivé účinky parní lázně? Domácí wellness vám toto vše umožní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Relaxovat doma, mít vlastní bazén a saunu? Představujeme Vám domácí wellness | foto: Delta Plecháč s.r.o.

Tento "luxus" již není tak nedostupný a stává se standardním doplňkem rodinného domu. Proč se mačkat v páře s cizími lidmi ve veřejném provozu, když můžete mít saunu nebo levnější variantu infrasaunu doma.

Ve veřejném bazénu je v létě hlava na hlavě, takže plavání si moc neužijete a skotačení se svými dětmi už vůbec - není prostor. Proto se vyplatí mít své domácí wellness zázemí.

Jen kvalitní bazén udělá člověku radost

Máte možnost výběru z různých typů bazénů, už se nejedná pouze o beton natřený modrou barvou. Na trhu jsou v nabídce bazény v různém provedení od nejlevnějších plastových a plechových přes bazény s folií, bazény s keramickým obkladem až po nejdražší nerezové bazény.

Relaxovat doma, mít vlastní bazén a saunu? Představujeme Vám domácí wellness1

Při výběru toho správného provedení je důležité promyslet mnoho aspektů - vhodné zvolení materiálů, umístění bazénu a technologie, náročnost údržby a samozřejmě finanční nákladnost provozu.

Dokončený bazén by ve vás měl vyvolávat potěšení a nesmí se z něho stát břímě starostí z neustálých oprav. Proto je velmi důležité nechat si poradit od odborné firmy a zjistit co nejvíce informací.

Také v chladných měsících vaše relaxace může pokračovat. Jen si představte ten klid, na oknech mráz kreslí ledové květy a vy si užíváte blahodárný pobyt v sauně nebo ve vířivé vaně. Obdobně jako u bazénu je vhodné se poradit s firmou, která se návrhem a stavbou wellness zařízení zabývá.

Pokud si například ze zdravotních důvodů nemůžete dopřát pohodu v klasické finské sauně nebo přemýšlíte o ekonomicky výhodnější variantě, zvolte pro své domácí wellness parní lázeň či infrasaunu.

Relaxovat doma, mít vlastní bazén a saunu? Představujeme Vám domácí wellness

Co se týká provedení vířivky, zde jsou omezení pouze v prostoru. Pokud totiž zvolíte skelet vířivky z akrylátu, zamyslete se, zda je možné těleso do místnosti vůbec dostat. Minimální šířka otvoru pro pronesení většiny skeletů je cca 1,10 m.

Stylové domácí wellness zázemí

Po zvolení základního vybavení a funkcí, konečně nastane také chvíle pro dovedení relaxace k dokonalosti, různými doplňky si můžete vaše domácí wellness a následný pobyt v něm zpříjemnit.

sauna

V sauně může svítit hvězdné nebe, ze stěny přes solné kameny prosvětlují paprsky světla a z kamen se uvolňuje aroma esencí. Aby došlo k dokonalé očistě Vašeho těla i duše, nesmí chybět ani zchlazení, pro které slouží ochlazovací bazének nebo sprcha s polévacím vědrem. Stejně tak lze vybavit vířivou vanu o aromaterapii, barevné osvětlení, rádio, vodopád a podobně.

Pokud vás domácí wellness či bazén oslovil natolik, že přemýšlíte o budoucí výstavbě, nechte si poradit od odborníků. Vybírejte firmu pečlivě, zjistěte si co nejvíce informací - působnost na trhu, referenční stavby, zda spolupracují s ověřenými dodavateli, navštivte jejich sídlo či pobočku a ověřte si v čem spočívá jejich péče o zákazníka.

Budeme rádi, pokud se přesvědčíte o našich kvalitách a zavítáte s námi do světa relaxace. Navštivte náš tým DELTA PLECHÁČ, s.r.o. na pobočce v Praze nebo ve Vrchlabí. Domácí wellness, bazény, informace o našem týmu i technologiích můžete nalézt také na našich webových stránkách www.bazenyasauny.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz