Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Relaxovat doma, mít bazén a saunu? Představujeme domácí wellness

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo by si v dnešní uspěchané době nepřál po těžkém dni uvolnit své tělo ve víru bublinkové masáže vířivky, v létě se zchladit v bazénu a v zimě si užívat saunové teplo a příznivé účinky parní lázně? Domácí wellness vám toto vše umožní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Relaxovat doma, mít vlastní bazén a saunu? Představujeme Vám domácí wellness | foto: Delta Plecháč s.r.o.

Tento "luxus" již není tak nedostupný a stává se standardním doplňkem rodinného domu. Proč se mačkat v páře s cizími lidmi ve veřejném provozu, když můžete mít saunu nebo levnější variantu infrasaunu doma.

Ve veřejném bazénu je v létě hlava na hlavě, takže plavání si moc neužijete a skotačení se svými dětmi už vůbec - není prostor. Proto se vyplatí mít své domácí wellness zázemí.

Jen kvalitní bazén udělá člověku radost

Máte možnost výběru z různých typů bazénů, už se nejedná pouze o beton natřený modrou barvou. Na trhu jsou v nabídce bazény v různém provedení od nejlevnějších plastových a plechových přes bazény s folií, bazény s keramickým obkladem až po nejdražší nerezové bazény.

Relaxovat doma, mít vlastní bazén a saunu? Představujeme Vám domácí wellness1

Při výběru toho správného provedení je důležité promyslet mnoho aspektů - vhodné zvolení materiálů, umístění bazénu a technologie, náročnost údržby a samozřejmě finanční nákladnost provozu.

Dokončený bazén by ve vás měl vyvolávat potěšení a nesmí se z něho stát břímě starostí z neustálých oprav. Proto je velmi důležité nechat si poradit od odborné firmy a zjistit co nejvíce informací.

Také v chladných měsících vaše relaxace může pokračovat. Jen si představte ten klid, na oknech mráz kreslí ledové květy a vy si užíváte blahodárný pobyt v sauně nebo ve vířivé vaně. Obdobně jako u bazénu je vhodné se poradit s firmou, která se návrhem a stavbou wellness zařízení zabývá.

Pokud si například ze zdravotních důvodů nemůžete dopřát pohodu v klasické finské sauně nebo přemýšlíte o ekonomicky výhodnější variantě, zvolte pro své domácí wellness parní lázeň či infrasaunu.

Relaxovat doma, mít vlastní bazén a saunu? Představujeme Vám domácí wellness

Co se týká provedení vířivky, zde jsou omezení pouze v prostoru. Pokud totiž zvolíte skelet vířivky z akrylátu, zamyslete se, zda je možné těleso do místnosti vůbec dostat. Minimální šířka otvoru pro pronesení většiny skeletů je cca 1,10 m.

Stylové domácí wellness zázemí

Po zvolení základního vybavení a funkcí, konečně nastane také chvíle pro dovedení relaxace k dokonalosti, různými doplňky si můžete vaše domácí wellness a následný pobyt v něm zpříjemnit.

sauna

V sauně může svítit hvězdné nebe, ze stěny přes solné kameny prosvětlují paprsky světla a z kamen se uvolňuje aroma esencí. Aby došlo k dokonalé očistě Vašeho těla i duše, nesmí chybět ani zchlazení, pro které slouží ochlazovací bazének nebo sprcha s polévacím vědrem. Stejně tak lze vybavit vířivou vanu o aromaterapii, barevné osvětlení, rádio, vodopád a podobně.

Pokud vás domácí wellness či bazén oslovil natolik, že přemýšlíte o budoucí výstavbě, nechte si poradit od odborníků. Vybírejte firmu pečlivě, zjistěte si co nejvíce informací - působnost na trhu, referenční stavby, zda spolupracují s ověřenými dodavateli, navštivte jejich sídlo či pobočku a ověřte si v čem spočívá jejich péče o zákazníka.

Budeme rádi, pokud se přesvědčíte o našich kvalitách a zavítáte s námi do světa relaxace. Navštivte náš tým DELTA PLECHÁČ, s.r.o. na pobočce v Praze nebo ve Vrchlabí. Domácí wellness, bazény, informace o našem týmu i technologiích můžete nalézt také na našich webových stránkách www.bazenyasauny.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz