Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Relaxační omalovánky s příběhem vám navodí příjemnou náladu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Relaxační nebo také antistresové omalovánky se během krátké doby staly naší oblíbenou kratochvílí. Můžeme tak zavzpomínat na naše dětství, odpočinout si a za odměnu získat krásný obrázek, na kterém jsme se podíleli. Ještě něco navíc přinášejí relaxační omalovánky s příběhem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Relaxační omalovánky s příběhem vám navodí příjemnou náladu | foto: ACTIVA SPOL. S R.O.

Také jste vždy záviděli dětem jejich bezstarostnost a že si mohou stále hrát? A těch barevných pastelek, které mají! Dnes už ale existují i omalovánky pro dospělé, které nabízejí nádherné a propracované motivy. Vymalovávání obrázků se tak stalo kreativní činností, ze které vznikají originální umělecká díla. Obrázky si můžete třeba i zarámovat a mít z nich radost i nadále.

Antistresové omalovánky jsou skvělé pro odreagování. Konečně máte chvilku pro sebe, kdy nemusíte nad ničím přemýšlet, jen nad výběrem té správné pastelky. Vymalovávání není žádný náročný koníček, a to ani finančně, ani fyzicky. Stačí vám jen omalovánky a pastelky a můžete třeba pohodlně sedět u televize nebo poslouchat oblíbené písničky. Obrázek se vám bude krásně vybarvovat před očima a uvidíte za sebou výsledek své práce. Konečně něco, co jste stvořili sami!

Relaxační omalovánky s příběhem

Jak si ale vybrat ty pravé omalovánky, které nás budou opravdu bavit, když je jich na trhu takové množství? Vyzkoušejte například relaxační omalovánky s příběhem, které se vymykají kvalitou svého zpracování a přinášejí také něco navíc.

Relaxační omalovánky s příběhem vám navodí příjemnou náladu

Komnata času, autorka: Daria Song, Vydavatelství Šikulka

Omalovánky s příběhem korejské ilustrátorky Darii Song nejsou jen obyčejnou vybarvovací knihou. V hodnocení britského deníku „The Independent“ se umělecké antistresové omalovánky Darii Song umístily mezi 12 nejlepšími omalovánkami světa na čtvrtém místě.

Omalovánky jsou na kvalitním 170 g/m2 papíře, který zabraňuje prosakování či prosvítání barev a umožňuje použití různých technik. Obálka je z velice silného kartonu, takže se nemusíte bát ohnutí listů, třeba když si omalovánky berete s sebou na cesty. Celá knížka je navíc opatřena luxusní barevnou přebálkou se zlatou termoražbou, takže může být krásným dárkem.

Zvolit si můžete antistresové omalovánky Zahrada času nebo Komnata času. Vedle pastelek jsou dobrou volbou pro ozvláštnění vašeho díla také barevné linery Maped.

Vymalovánky pro inspiraci

Z českých autorů stojí za pozornost Inspirační vymalovánky Cesta k sobě kreslířky Lucie Ernestové. Těchto 16 vybraných obrázků na kvalitním A4 akvarelovém papíře pocházejí z inspiračních karet Cesta k sobě z edice Duhová kočka. Vymalovaný obrázek můžete lehce a bez poškození odtrhnout a vystavit. Vymalovánky jsou k dostání i v cenově zvýhodněném setu s akvarelovými pastelkami.

Relaxační omalovánky s příběhem vám navodí příjemnou náladu

Všechny tyto omalovánky, linery a další vybavení pro vymalovávání najdete v internetovém obchodě Activáček, který nabízí vedle výtvarných a školních potřeb také kreativní sady, aktovky, batohy a penály. Najdete zde kvalitní produkty evropských i světových značek. E-shop je provozován společností ACTIVA, která je významným dodavatelem kancelářských potřeb a za více než 20 let svého působení na trhu si v oblasti zásobování kanceláří vybudovala přední pozici.

Relaxační omalovánky s příběhem vám navodí příjemnou náladu

Inspirační vymalovánky Cesta k sobě, autorka Lucie Ernestová, Bobo blok

Relaxační omalovánky s příběhem vám navodí příjemnou náladu

Více informací o společnosti ACTIVA najdete na www.activa.cz a kompletní sortiment eshopu Activáček na www.activacek.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Najdete na iDNES.cz