Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Relax, inspiraci i pohodu najdete na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Máte už dost stereotypu? Přemýšlíte o změně svého životního stylu? Nebo se chcete s nadcházejícím jarem cítit lépe, předvést se v novém účesu, změnit styl líčení či jen přemýšlíte o vhodné relaxaci, kterou vyvážíte svoje hektické pracovní dny?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Ať už je vaše motivace jakákoliv, naplánujte si volno na víkendové dny 1. a 2. března 2013 a udělejte si příjemný výlet na 15. ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 do PVA EXPO PRAHA – LETŇANY. Budete příjemně překvapeni bohatou nabídkou možností, ze které si vybere určitě každý!

Trendy v líčení, účesech a odívání na WORLD OF BEAUTY & SPA

Tři stovky vystavovatelů známých značek a řada významných tváří z řad tvůrců módy, účesů, vizáže i omlazení, relaxace a zdravého životního stylu přichystalo pro letošní rok množství novinek.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Kromě vizážistických trendových vystoupení je pro milovníky módy připravena řada přehlídek atraktivního spodního prádla a letní módy. Jeden příklad za všechny: v sobotu v 11:30 proběhne módní přehlídka luxusních plavek a plážového oblečení od Fashion Island s Denisou Domanskou, Taťánou Šedivou a Taťánou Makarenko.

Zajímá vás trendy líčení, styling či hledáte inspiraci na neotřelý účes?  Pak si nenechte ujít stěžejní program na hlavním pódiu. Bude věnován především líčení trendů předních světových značek (Estée Lauder, Artdeco, Arabesque aj.), řadě vizážistických a kadeřnických show, módním přehlídkám a oborovým soutěžím.

Za zmínku stojí například "Creative image team", což je týmová soutěž vizážista-kadeřník pořádaná top-vizážistou Pavlem Bauerem na téma "The color game", soutěž ve fotomake-upu pořádaná mistryní ČR a mezinárodní mistryní v make-upu Štěpánkou Podroužkovou na téma "Benátská noc" či soutěž, věnovaná nejen kráse, ale především dobré fyzické kondici pod názvem Beauty & Fitness Cup.

WORLD OF BEAUTY & SPA: to je i příležitost zkoušet

Pokud nechcete být jen pasivními diváky, ale toužíte si novinky odzkoušet, žádný problém. Pořadatelé veletrhu vám jdou naproti.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Veletrh  WORLD OF BEAUTY & SPA je jedinečný právě tím, že se vám tu dostane toho, co chybí na internetu a mnohdy i v kamenných obchodech: kromě nejširšího výběru produktů tu najdete živou inspiraci, "life" ukázky trendů, možnost kontaktu s odborníky, kteří vám zodpovědí otázky a pomohou s řešením vašich problémů. 

Najdete tu inspiraci pro líčení, oblékání, formování postavy, péči o pleť, využití doplňků či si můžete zkusit nový účes v počítačové simulaci, nechat si vytisknout foto pro inspiraci a ti odvážnější hned "na místě" zhotovit účes rukama šikovných kadeřníků. Obzory vám také rozšíří nové trendy v nehtovém designu, manikúře a pedikúře nebo barevná typologie podle Feng-šuej.

Anti-aging péče, masáže, relaxace

V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat kromě programu věnovanému nejnovějším zkrášlovacím metodám, anti-aging péči i formování postavy také cyklus interaktivních přednášek a ukázek věnovaných relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech.

Témata i praktické ukázky budou prezentovat odborníci pro masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka, čakrální terapii, irisdiagnostiku, astrologii a další obory.

Nebude chybět ani široká nabídka výuky a rekvalifikačních kurzů z vystavovaných oborů. A samozřejmě soutěže a losování o řadu hodnotných cen.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Najít si čas na návštěvu mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 stojí za to. Veletrh nabídne návštěvníkům inspiraci, poradenství, prevenci a především širokou bázi nejlepších odborníků připravených zodpovědět jejich dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu, zdravý životní styl i pozitivní přístup k sobě a okolí.

Podrobné informace o programu 15. ročníku mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 v Letňanech najdete na internetové adrese www.worldofbeauty.cz.

 Další informace můžete najít i na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Východočeské Léčebné lázně Bohdaneč otevřou 19. května tohoto roku svoji lázeňskou sezonu. Slavnostní zahájení nabídne...

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Arome.cz Patříte mezi příznivce všech odstínů červené a rádi byste je nosili nejen na rtech, ale i na očích? Nebojte se odvázat a...

Najdete na iDNES.cz