Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Relax, inspiraci i pohodu najdete na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Máte už dost stereotypu? Přemýšlíte o změně svého životního stylu? Nebo se chcete s nadcházejícím jarem cítit lépe, předvést se v novém účesu, změnit styl líčení či jen přemýšlíte o vhodné relaxaci, kterou vyvážíte svoje hektické pracovní dny?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Ať už je vaše motivace jakákoliv, naplánujte si volno na víkendové dny 1. a 2. března 2013 a udělejte si příjemný výlet na 15. ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 do PVA EXPO PRAHA – LETŇANY. Budete příjemně překvapeni bohatou nabídkou možností, ze které si vybere určitě každý!

Trendy v líčení, účesech a odívání na WORLD OF BEAUTY & SPA

Tři stovky vystavovatelů známých značek a řada významných tváří z řad tvůrců módy, účesů, vizáže i omlazení, relaxace a zdravého životního stylu přichystalo pro letošní rok množství novinek.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Kromě vizážistických trendových vystoupení je pro milovníky módy připravena řada přehlídek atraktivního spodního prádla a letní módy. Jeden příklad za všechny: v sobotu v 11:30 proběhne módní přehlídka luxusních plavek a plážového oblečení od Fashion Island s Denisou Domanskou, Taťánou Šedivou a Taťánou Makarenko.

Zajímá vás trendy líčení, styling či hledáte inspiraci na neotřelý účes?  Pak si nenechte ujít stěžejní program na hlavním pódiu. Bude věnován především líčení trendů předních světových značek (Estée Lauder, Artdeco, Arabesque aj.), řadě vizážistických a kadeřnických show, módním přehlídkám a oborovým soutěžím.

Za zmínku stojí například "Creative image team", což je týmová soutěž vizážista-kadeřník pořádaná top-vizážistou Pavlem Bauerem na téma "The color game", soutěž ve fotomake-upu pořádaná mistryní ČR a mezinárodní mistryní v make-upu Štěpánkou Podroužkovou na téma "Benátská noc" či soutěž, věnovaná nejen kráse, ale především dobré fyzické kondici pod názvem Beauty & Fitness Cup.

WORLD OF BEAUTY & SPA: to je i příležitost zkoušet

Pokud nechcete být jen pasivními diváky, ale toužíte si novinky odzkoušet, žádný problém. Pořadatelé veletrhu vám jdou naproti.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Veletrh  WORLD OF BEAUTY & SPA je jedinečný právě tím, že se vám tu dostane toho, co chybí na internetu a mnohdy i v kamenných obchodech: kromě nejširšího výběru produktů tu najdete živou inspiraci, "life" ukázky trendů, možnost kontaktu s odborníky, kteří vám zodpovědí otázky a pomohou s řešením vašich problémů. 

Najdete tu inspiraci pro líčení, oblékání, formování postavy, péči o pleť, využití doplňků či si můžete zkusit nový účes v počítačové simulaci, nechat si vytisknout foto pro inspiraci a ti odvážnější hned "na místě" zhotovit účes rukama šikovných kadeřníků. Obzory vám také rozšíří nové trendy v nehtovém designu, manikúře a pedikúře nebo barevná typologie podle Feng-šuej.

Anti-aging péče, masáže, relaxace

V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat kromě programu věnovanému nejnovějším zkrášlovacím metodám, anti-aging péči i formování postavy také cyklus interaktivních přednášek a ukázek věnovaných relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech.

Témata i praktické ukázky budou prezentovat odborníci pro masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka, čakrální terapii, irisdiagnostiku, astrologii a další obory.

Nebude chybět ani široká nabídka výuky a rekvalifikačních kurzů z vystavovaných oborů. A samozřejmě soutěže a losování o řadu hodnotných cen.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Najít si čas na návštěvu mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 stojí za to. Veletrh nabídne návštěvníkům inspiraci, poradenství, prevenci a především širokou bázi nejlepších odborníků připravených zodpovědět jejich dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu, zdravý životní styl i pozitivní přístup k sobě a okolí.

Podrobné informace o programu 15. ročníku mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 v Letňanech najdete na internetové adrese www.worldofbeauty.cz.

 Další informace můžete najít i na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Letní scéna Harfa zve do divadla pod širým nebem

Letní scéna Harfa zve do divadla pod širým nebem

Vydejte se během příjemných srpnových večerů za kulturou pod širým nebem! Letní scéna Harfa láká na dvaadvacet...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Najdete na iDNES.cz