Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rekreační zařízení Počta: ideální místa pro letní dětské tábory

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete uspořádat dětský tábor a hledáte vhodnou lokalitu uprostřed malebné přírody v jižních Čech? Pak tu pro vás máme tip. Vyberte si jedno z rekreačních zařízení firmy Počta, které je pro letní dětské tábory jako stvořené.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rekreační zařízení Počta – ideální místa pro letní dětské tábory | foto: Zdeněk Počta

Jižní Čechy - to je krajina plná lesů, luk, řek a především rybníků, ale i starobylých vesniček a historických památek. A právě v tomto malebném prostředí se nachází všechna čtyři rekreační střediska firmy Počta. Pokud hledáte místa pro letní dětské tábory, věřte, že zmíněná rekreační střediska jsou ta pravá.

Celou nabídku můžete najít na webových stránkách, kde každé středisko má svojí samostatnou záložku s popisem, fotogalerií, popisem okolí a mapou. Najdete zde i kontaktní údaje.

To, že se tato firma připravuje již na svoji 21. sezónu, dává jistě tušit, že zdejší personál má již mnoho zkušeností s vedením rekreačních středisek, ví přesně, co se od něj očekává a sází na kvalitu, kterou dokládá stálá klientela, která se na tato místa každoročně vrací.

Místa vhodná pro klasické letní dětské tábory, ale i pro jazykové či sportovní tábory

Štědronín a Lučkovice 2

Rekreační zařízení Štědronín se nachází přímo na břehu Orlické přehrady. Nabízí několik druhů ubytování, od zděných budov přes chaty s vlastním sociálním zařízením až po malé dřevěné chatky.

Toto místo je příhodné nejen pro klasické letní dětské tábory, ale i pro jazykové tábory, jelikož zde najdete 6 plně vybavených učeben.

Pro sportovně zaměřené tábory je zde několik hřišť, ale je zde i zázemí například pro taneční tábory. Vhod, jak dětem tak i vedoucím, určitě přijde venkovní bazén nebo půjčovna loděk. Na večerní posezení u táboráku je připraveno několik ohnišť.

Štědronín a Lučkovice 4

Rekreační zařízení Lučkovice najdete uprostřed lesů, mezi obcemi Mirotice a Blatná a je obklopeno říčkou Lomnice. Velice příjemné je zdejší ubytování ve zděných bezbariérových bungalovech s vlastním sociálním zařízením.

I toto středisko je vybaveno na jazykové tábory a to třemi učebnami a další dvě prostorné společenské místnosti jsou vhodné opět i pro tancování nebo pro divadelní tábory. Na rozlehlé louce mohou děti vybít svoji energii u volejbalu nebo fotbalu. V programech pro letní dětské tábory mohou být zařazeny i jízdy na koních, které vám umožní 3 km vzdálená stáj.

Nedaleko od sebe se nachází dvě chatové osady. Jedna z nich, chatová osada Ostrý, se nachází mezi obcemi Lažánky a Blatenka, nedaleko města Blatná. Nespornou výhodou je jistě koupání v rybníce přímo v areálu, kde se nachází i skluzavka. K příjemné zábavě se dají využít areálové loďky.

Sportovně založené letní dětské tábory jistě uvítají volejbalové hřiště a stolní tenis. A jaký by to byl tábor bez večerního opékání buřtů a hraní na kytaru? Ohniště v centru osady vám tyto tradiční táborové zážitky umožní.

Letní dětské tábory v krásné přírodě jižních Čech

Nedaleko odsud leží i chatová osada Lažánky. I toto místo je velice vhodné pro letní dětské tábory. Přímo v areálu lze využívat hřiště na košíkovou a volejbal nebo si zahrát stolní tenis. Chatová osada je uzavřená a je obklopena lesy, které se hodí k různým táborovým hrám. Koupání je možné v nedalekých rybnících.

Štědronín a Lučkovice 8
Štědronín a Lučkovice 6
Štědronín a Lučkovice 3

Pokud vás tento krátký popis jednotlivých středisek určených pro letní dětské tábory zaujal, neváhejte využít bohaté kapacity těchto rekreačních zařízení. Navštivte stránky www.pobytyprodeti.cz a objednejte si pobyt pro svůj letní tábor již nyní a zažijte nezapomenutelné letní dny v krásné přírodě jižních Čech.

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Pravděpodobně to znáte. Venku hezké počasí, ideální podmínky pro kolo, ale vaši nejbližší nemají čas či energii a vám...

Český turismus a rok 2017. Jak jsme na tom?

Český turismus a rok 2017. Jak jsme na tom?

Češi jsou vděční ale také celkem specifičtí cestovatelé. I když se oblíbené destinace neustále točí a mění, jedna...

Dovolená snů na ostrově Mauricius

Mauricius

Zamilované páry, rodiny s dětmi, party kamarádů či nadšení golfisté. Ti všichni si přijdou na své na Mauriciu, který je...

Najdete na iDNES.cz