Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rekreační zařízení Počta: ideální místa pro letní dětské tábory

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete uspořádat dětský tábor a hledáte vhodnou lokalitu uprostřed malebné přírody v jižních Čech? Pak tu pro vás máme tip. Vyberte si jedno z rekreačních zařízení firmy Počta, které je pro letní dětské tábory jako stvořené.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rekreační zařízení Počta – ideální místa pro letní dětské tábory | foto: Zdeněk Počta

Jižní Čechy - to je krajina plná lesů, luk, řek a především rybníků, ale i starobylých vesniček a historických památek. A právě v tomto malebném prostředí se nachází všechna čtyři rekreační střediska firmy Počta. Pokud hledáte místa pro letní dětské tábory, věřte, že zmíněná rekreační střediska jsou ta pravá.

Celou nabídku můžete najít na webových stránkách, kde každé středisko má svojí samostatnou záložku s popisem, fotogalerií, popisem okolí a mapou. Najdete zde i kontaktní údaje.

To, že se tato firma připravuje již na svoji 21. sezónu, dává jistě tušit, že zdejší personál má již mnoho zkušeností s vedením rekreačních středisek, ví přesně, co se od něj očekává a sází na kvalitu, kterou dokládá stálá klientela, která se na tato místa každoročně vrací.

Místa vhodná pro klasické letní dětské tábory, ale i pro jazykové či sportovní tábory

Štědronín a Lučkovice 2

Rekreační zařízení Štědronín se nachází přímo na břehu Orlické přehrady. Nabízí několik druhů ubytování, od zděných budov přes chaty s vlastním sociálním zařízením až po malé dřevěné chatky.

Toto místo je příhodné nejen pro klasické letní dětské tábory, ale i pro jazykové tábory, jelikož zde najdete 6 plně vybavených učeben.

Pro sportovně zaměřené tábory je zde několik hřišť, ale je zde i zázemí například pro taneční tábory. Vhod, jak dětem tak i vedoucím, určitě přijde venkovní bazén nebo půjčovna loděk. Na večerní posezení u táboráku je připraveno několik ohnišť.

Štědronín a Lučkovice 4

Rekreační zařízení Lučkovice najdete uprostřed lesů, mezi obcemi Mirotice a Blatná a je obklopeno říčkou Lomnice. Velice příjemné je zdejší ubytování ve zděných bezbariérových bungalovech s vlastním sociálním zařízením.

I toto středisko je vybaveno na jazykové tábory a to třemi učebnami a další dvě prostorné společenské místnosti jsou vhodné opět i pro tancování nebo pro divadelní tábory. Na rozlehlé louce mohou děti vybít svoji energii u volejbalu nebo fotbalu. V programech pro letní dětské tábory mohou být zařazeny i jízdy na koních, které vám umožní 3 km vzdálená stáj.

Nedaleko od sebe se nachází dvě chatové osady. Jedna z nich, chatová osada Ostrý, se nachází mezi obcemi Lažánky a Blatenka, nedaleko města Blatná. Nespornou výhodou je jistě koupání v rybníce přímo v areálu, kde se nachází i skluzavka. K příjemné zábavě se dají využít areálové loďky.

Sportovně založené letní dětské tábory jistě uvítají volejbalové hřiště a stolní tenis. A jaký by to byl tábor bez večerního opékání buřtů a hraní na kytaru? Ohniště v centru osady vám tyto tradiční táborové zážitky umožní.

Letní dětské tábory v krásné přírodě jižních Čech

Nedaleko odsud leží i chatová osada Lažánky. I toto místo je velice vhodné pro letní dětské tábory. Přímo v areálu lze využívat hřiště na košíkovou a volejbal nebo si zahrát stolní tenis. Chatová osada je uzavřená a je obklopena lesy, které se hodí k různým táborovým hrám. Koupání je možné v nedalekých rybnících.

Štědronín a Lučkovice 8
Štědronín a Lučkovice 6
Štědronín a Lučkovice 3

Pokud vás tento krátký popis jednotlivých středisek určených pro letní dětské tábory zaujal, neváhejte využít bohaté kapacity těchto rekreačních zařízení. Navštivte stránky www.pobytyprodeti.cz a objednejte si pobyt pro svůj letní tábor již nyní a zažijte nezapomenutelné letní dny v krásné přírodě jižních Čech.


Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Alitalia: zimní síť 2017 - 2018

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Díky své skvělé síti poskytuje Alitalia kompletní pokrytí Itálie a nabízí přímé lety do hlavních evropských měst,...

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Letos uplyne dvacet let od fenomenálního úspěchu českého hokejového týmu na Zimních olympijských hrách v Naganu. Turnaj...

Na dovolenou s obytným vozem

Na dovolenou s obytným vozem

Ať už vás láká dobrodružné toulání po Evropě nebo upřednostňujete poklidnou rodinnou dovolenou u vody, obytný vůz či...

Najdete na iDNES.cz