Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rekordně levné hypotéky. Půjčte si ale až po gratis poradě s expertem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud uvažujete o koupi nemovitosti na hypotéku, je právě teď ta nejvhodnější doba. Ceny pozemků, bytů i domů šly rapidně dolů a odpovídají tomu i ceny hypoték, které se drží na historických minimech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rekordně levné hypotéky! | foto: Hypo consulting

Pokud uvažujete o koupi nemovitosti na hypotéku, je právě teď ta nejvhodnější doba. Ceny pozemků, bytů i domů šly rapidně dolů a odpovídají tomu i ceny hypoték, které se drží na historických minimech.

Úrokové sazby šly rekordně nízko a v průměru jsou lehce nad třemi procenty. A to už stojí za zvážení, zda neinvestovat své peníze právě do nemovitosti.
Když se rozhodnete pro hypotéku, chce to ale znát určitá pravidla. A protože člověk nemůže rozumět všemu, ideální volbou je najmutí hypotečního poradce, který vás seznámí se všemi riziky, a bude se je snažit minimalizovat.

Služeb kvalitního hypotečního nezávislého poradce můžete využít zdarma ve společnosti HYPO-consulting, která nabízí kompletní poradenství, výběr těch nejlepších hypotečních podmínek na trhu přesně podle vašich představ a požadavků a její sjednání u příslušného hypotečního ústavu, který ideální hypotéku nabízí.

Hypoteční poradce vyřídí hypotéku na klíč

Hypoteční poradci ve společnosti HYPO-consulting zařídí vše na klíč. Jsou skutečnými experty, kteří vám zanalyzují a doporučí ten nejlepší produkt na trhu, jenž se pro vás hodí.

Porovnávají totiž nabídky všech tuzemských bank a mají tudíž dokonalý přehled o tom, který úvěr na trhu by pro vás byl nejvhodnější. Prioritou hypotečních poradců je přitom spokojenost klienta, nikoliv profit hypotečních bank.

Dokonalá analýza nákladů na hypotéku

Hypoteční poradce se zaměří zejména na srovnání ročních úrokových sazeb a také analýzu všech nákladů, které s pořízením hypotéky souvisí. Jde hlavně o znalecké posudky odhadu nemovitosti, které jsou některými společnostmi nabízeny zdarma, ovšem někde se za ně platí částky v řádu tisíců korun.

Pozor na zbytečné poplatky

Některé úvěrové společnosti si zase účtují neúměrně vysoké částky za vedení běžného a úvěrového účtu a celkovou agendu, která s úvěrem na pořízení vaší nové nemovitosti souvisí.

I v tomto srovnání může hrát role poradce z firmy HYPO-consulting klíčovou roli, neboť se jedná o stokorunové poplatky měsíčně a to v celkovém ročním úhrnu může činit i jednu nebo dvě splátky samotné hypotéky. Není tudíž důvod se nechat o tyto peníze zbytečně připravit.

Důležité je například i to, zda je k vyřízení hypotéky třeba mít sjednané i životní pojištění a poradce vám fundovaně poradí i v otázce pojištění nemovitosti, kterou si právě kupujete.

Pojištění nemovitosti totiž rovněž zásadně ovlivňuje celkovou roční úrokovou míru. Společnost HYPO-consulting přitom může v rámci své nabídky poskytnout výrazné slevy právě na pojištění.

Férové srovnání hypoték

Sami tedy vidíte, že je velmi užitečné nechat si fundovaně poradit a férově si vše nechat porovnat. Ne každá billboardová nabídka totiž na první pohled odhalí skutečné podmínky, které musíte splnit, abyste na hypotéku dosáhli. A nemusí ani ukazovat skutečné náklady, které v budoucnu zaplatíte.

Rada odborníka vám tak může uspořit nemalé finanční prostředky, které můžete využít jinak - na rodinnou dovolenou či na pořízení jiné životní radosti.

Pomoc od A do Z

Hypoteční poradce z HYPO-consulting vám navíc nejen odborně poradí a vybere z široké nabídky bank úvěrový produkt přesně šitý na míru, ale ušetří vám i peníze a také drahocenný čas, protože vás celým procesem pohodlnpotřebnou administrativu vyřídí ě provede.

Prakticky kompletní za vás a vy se nebudete muset trápit s každou zbytečnou cestou do banky či na úřad podle toho, jaké další a další dokumenty bude třeba předložit.

Podrobné informace o společnosti HYPO-consulting, aktuálních úrokových sazbách, hypotečních poradcích i nabídce dalších služeb najdete na webových stránkách www.hypo-consulting.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Češi cestují stále více, rádi sáhnou po celoročním cestovním pojištění

Češi cestují do ciziny jako nikdy dříve

Češi mají obrovskou chuť ve volném čase cestovat. 64 % Čechů vyráží na pobytové zájezdy a mnoho jich jezdí i na vlastní...

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Začalo to nápadem, který se realizoval v pronajaté místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních. Brzy bylo nutné najít...

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Najdete na iDNES.cz