Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rekonstrukce koupelny: investice, která se vyplatí

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Existuje celá řada důvodů, proč se rozhodneme pro rekonstrukci koupelny. Ze statistik vyplývá, že právě koupelny patří spolu s kuchyněmi k nejčastěji renovovaným místnostem v rodinných domech i bytech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rekonstrukce koupelen | foto: ahr

Existuje celá řada důvodů, proč se rozhodneme pro rekonstrukci koupelny. Ze statistik vyplývá, že právě koupelny patří spolu s kuchyněmi k nejčastěji renovovaným místnostem v rodinných domech i bytech - někdy přestane vyhovovat sanitární vybavení, jindy kvalita či vzhled obkladů, v těch nejzásadnějších případech velikost, dispoziční uspořádání nebo zarostlé rozvody vody. Jindy to může být odhodlání vytvořit novou prostornou místnost pro relaxaci.

Vana, sprchový kout, vodovodní baterie, sanitární keramika, koupelnové doplňky a dokonce i vytápění koupelny společně určují nejenom funkčnost, ale i celkový vzhled vaší koupelny. Mezi další stěžejní faktory, na které musíme dbát při rekonstrukci koupelen, je kvalita a cena materiálu a vybavení.

Česká kvalita s moderním designem

Pokud patříte mezi zákazníky, kteří preferují kvalitu českých výrobků a neradi ustupují od moderních trendů, řešením pro vás jsou výrobky společnosti RIHO CZ, a.s., která je dceřinou společností firmy RIHO International a mezi české výrobce se zařadil již v roce 1994.

Produktové portfolio společnosti zahrnuje široké spektrum výrobků, jako jsou akrylátové koupací vany, hydromasážní vany, speciální masážní vany, akrylátové i lité sprchové vaničky, skleněné sprchové a vanové zástěny, sprchové odtokové žlaby, masážní parní boxy, koupelnový nábytek a doplňky.

Výrobky RIHO jsou prezentovány ve dvou komerčních liniích - YES line a RIHO line. Za zmínku stojí rovněž ojedinělá produktová série RIHO FUNNY vany, která nabízí netradiční a velice moderně pojatá barevná řešení vybraných modelů van s širokým výběrem grafických dekorů, buď ze standardního katalogu, nebo dle individuálních požadavků či návrhu zákazníka. FUNNY vany jsou malovány ručně.

Vana Mochomůrka

Vysoká technická úroveň, kvalita a provozní spolehlivost všech výrobků RIHO je pověstná, na vybrané produkty je poskytována nadstandardní obchodní záruka až 10 let od data prodeje.

Firma RIHO CZ, a.s. je navíc prvním výrobcem van s antibakteriální ochranou Microbane, který má trvalý účinek a vydrží po celou dobu životnosti vany. Značka RIHO je řešením pro všechny, kteří dokážou ocenit pravou kvalitu koupelnových systémů.

Koupelna – místo pro relaxaci

Hydromasážní systémy se během posledních let staly žádaným doplňkem českých koupelen. Jejich pravidelné používání slouží jako prevence potenciálních zdravotních problémů, odbourává stres a přispívá k celkové regeneraci těla. 

Princip HYDROmasáže je založen na intenzivním proudění vody pomocí trysek ve vodní lázni. Pobyt v takové lázni umožňuje masáž svalových partií, prokrvení tkání a zvyšuje pohyblivost kloubů.

Při tzv. AERO masáži dochází k proudění vzduchu do vody, což způsobuje celkové uvolnění organismu a navozuje psychickou pohodu. Další možností je varianta obou systémů. Umožňuje kombinovat obě zmíněné masáže dle vaší potřeby.

Všechny tyto masážní systémy naleznete v nabídce společnosti RIHO pod označením Hydro, Aero či jejich kombinaci Hydro/Aero.

Daphne AZ vana

Originální koupelnu můžete mít i za pár korun

Opravdu málokdo nemusí při rekonstrukci koupelny hledět na finance. Ale kde ušetřit, abychom si nakonec nepohoršili? Nakupujte v pohodlí domova prostřednictvím internetových obchodů, které nabízí kvalitní výrobky za ceny až o třetinu nižší než v běžných kamenných obchodech.

Sortiment značky RIHO si můžete komfortně prohlédnou a objednat v internetovém obchodě AZ koupelny. Tento dynamicky se rozvíjející moderní E- shop, který je spojován s kvalitními výrobci a službami zákazníkům, se specializuje na prodej koupelnového vybavení. Kromě standardního sanitárního vybavení (umyvadla, vany, masážní vany, sprchové kouty a sprchové zástěny, sprchové vaničky, klozety, bidety, vodovodní baterie) nabízí také žebříkové topení, koupelnový nábytek, doplňky, madla, osvětlení a další doplňkový sortiment. Jak vidíte, není náhoda, že se jmenuje AZ koupelny. Vaši koupelnu vám pomohou vybavit od A až do Z.

Více informací najdete na internetových stránkách společnosti.
Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Jak Hana Vagnerová studovala v USA

Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová se právě vrátila z jazykového pobytu v USA, kde pilovala angličtinu. Jak pobyt v USA hodnotí?...

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Zatímco ještě relativně nedávno v lidech slovo „nebankovní půjčka“ evokovalo představu nebývale vysokých úroků a...

Najdete na iDNES.cz