Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rekonstrukce koupelny: investice, která se vyplatí

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Existuje celá řada důvodů, proč se rozhodneme pro rekonstrukci koupelny. Ze statistik vyplývá, že právě koupelny patří spolu s kuchyněmi k nejčastěji renovovaným místnostem v rodinných domech i bytech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rekonstrukce koupelen | foto: ahr

Existuje celá řada důvodů, proč se rozhodneme pro rekonstrukci koupelny. Ze statistik vyplývá, že právě koupelny patří spolu s kuchyněmi k nejčastěji renovovaným místnostem v rodinných domech i bytech - někdy přestane vyhovovat sanitární vybavení, jindy kvalita či vzhled obkladů, v těch nejzásadnějších případech velikost, dispoziční uspořádání nebo zarostlé rozvody vody. Jindy to může být odhodlání vytvořit novou prostornou místnost pro relaxaci.

Vana, sprchový kout, vodovodní baterie, sanitární keramika, koupelnové doplňky a dokonce i vytápění koupelny společně určují nejenom funkčnost, ale i celkový vzhled vaší koupelny. Mezi další stěžejní faktory, na které musíme dbát při rekonstrukci koupelen, je kvalita a cena materiálu a vybavení.

Česká kvalita s moderním designem

Pokud patříte mezi zákazníky, kteří preferují kvalitu českých výrobků a neradi ustupují od moderních trendů, řešením pro vás jsou výrobky společnosti RIHO CZ, a.s., která je dceřinou společností firmy RIHO International a mezi české výrobce se zařadil již v roce 1994.

Produktové portfolio společnosti zahrnuje široké spektrum výrobků, jako jsou akrylátové koupací vany, hydromasážní vany, speciální masážní vany, akrylátové i lité sprchové vaničky, skleněné sprchové a vanové zástěny, sprchové odtokové žlaby, masážní parní boxy, koupelnový nábytek a doplňky.

Výrobky RIHO jsou prezentovány ve dvou komerčních liniích - YES line a RIHO line. Za zmínku stojí rovněž ojedinělá produktová série RIHO FUNNY vany, která nabízí netradiční a velice moderně pojatá barevná řešení vybraných modelů van s širokým výběrem grafických dekorů, buď ze standardního katalogu, nebo dle individuálních požadavků či návrhu zákazníka. FUNNY vany jsou malovány ručně.

Vana Mochomůrka

Vysoká technická úroveň, kvalita a provozní spolehlivost všech výrobků RIHO je pověstná, na vybrané produkty je poskytována nadstandardní obchodní záruka až 10 let od data prodeje.

Firma RIHO CZ, a.s. je navíc prvním výrobcem van s antibakteriální ochranou Microbane, který má trvalý účinek a vydrží po celou dobu životnosti vany. Značka RIHO je řešením pro všechny, kteří dokážou ocenit pravou kvalitu koupelnových systémů.

Koupelna – místo pro relaxaci

Hydromasážní systémy se během posledních let staly žádaným doplňkem českých koupelen. Jejich pravidelné používání slouží jako prevence potenciálních zdravotních problémů, odbourává stres a přispívá k celkové regeneraci těla. 

Princip HYDROmasáže je založen na intenzivním proudění vody pomocí trysek ve vodní lázni. Pobyt v takové lázni umožňuje masáž svalových partií, prokrvení tkání a zvyšuje pohyblivost kloubů.

Při tzv. AERO masáži dochází k proudění vzduchu do vody, což způsobuje celkové uvolnění organismu a navozuje psychickou pohodu. Další možností je varianta obou systémů. Umožňuje kombinovat obě zmíněné masáže dle vaší potřeby.

Všechny tyto masážní systémy naleznete v nabídce společnosti RIHO pod označením Hydro, Aero či jejich kombinaci Hydro/Aero.

Daphne AZ vana

Originální koupelnu můžete mít i za pár korun

Opravdu málokdo nemusí při rekonstrukci koupelny hledět na finance. Ale kde ušetřit, abychom si nakonec nepohoršili? Nakupujte v pohodlí domova prostřednictvím internetových obchodů, které nabízí kvalitní výrobky za ceny až o třetinu nižší než v běžných kamenných obchodech.

Sortiment značky RIHO si můžete komfortně prohlédnou a objednat v internetovém obchodě AZ koupelny. Tento dynamicky se rozvíjející moderní E- shop, který je spojován s kvalitními výrobci a službami zákazníkům, se specializuje na prodej koupelnového vybavení. Kromě standardního sanitárního vybavení (umyvadla, vany, masážní vany, sprchové kouty a sprchové zástěny, sprchové vaničky, klozety, bidety, vodovodní baterie) nabízí také žebříkové topení, koupelnový nábytek, doplňky, madla, osvětlení a další doplňkový sortiment. Jak vidíte, není náhoda, že se jmenuje AZ koupelny. Vaši koupelnu vám pomohou vybavit od A až do Z.

Více informací najdete na internetových stránkách společnosti.
Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Najdete na iDNES.cz