Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Reklamu na auto, triko, fasádu, transparent? ACHK písmomalíři umí vše

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pražské A.CH.K. Sdružení písmomalířů vyrábí firemní štíty, transparenty a reklamní poutače na fasády, ledové plochy, auta z klasických materiálů jako jsou plechy, textil, sklo i nově štíty a tabule řezanou grafikou s antigraffiti fólií. Také tisknou a vyšívají na textil.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Reklama v Sazka Aréně | foto: Písmomalíři ACHK - sdružení

Potřebujete na svoji provozovnu upozornit neotřelým vývěsním štítem? Chcete si zadat velkoplošnou reklamu na zeď? Nebo svým sloganem a zajímavou grafikou polepit auto či pomocí triček s patřičnými obrázky identifikovat svoji třídu, zájmovou skupinu?

Tradice a nové materiály, to je reklama od písmomalířů

Pak neváhejte a obraťte se na nejpovolanější. A.CH.K. Sdružení písmomalířů. Firma má za 21 let existence na svém kontě stovky úspěšně realizovaných zakázek.

A aby ne - o realizaci nepřehlédnutelných kreativních reklam se postarali lidé z firmy, kteří mají za sebou pětatřicetiletou praxi s klasickými písmomalířskými pracemi, a to především s reklamami na plechy, fasády, ale i na stadionech, s výstavami a pracemi se sklem.

Sdružení písmomalířů však jde dál, hledá nové materiály, rozšiřuje pole působnosti. Jednou z novinek je zhotovení reklamních poutačů řezanou grafikou s antigraffiti fólií. Plotrem vyřezaná grafika se nalepí na speciální plastové desky určené pro venkovní reklamu.

Tyto desky se pomocí montážního lepidla nalepí přímo do stávajících rámů a jednoduše přelepí antigraffiti fólií. Je speciálně navržena jako ochrana proti postříkání sprejem a fixou. Pokud je antigraffiti fólie postříkána barvou, je možné barvu opakovaně odstranit a uvést reklamu do původního stavu. Tento postup je zároveň nabízen u nepodsvětlených reklam jako nejjednodušší varianta, jak dát starým reklamám novou tvář.

Samozřejmě, jste-li vyznavačem klasiky, můžete vybírat z bohatého nabídkového portfolia písmomalířů a volit reklamní poutače plechové, plastové, skleněné či dřevěné s klasickými písmomalířskými postupy či digitálním tiskem. Záleží jen na vašem přání a představě.

Reklama fasáda domu

Od triček, přes vývěsní štíty a ledové plochy až po celoplošnou reklamu na fasádách

Sdružení písmomalířů se zaměřuje  na tvorbu reklamy z nových materiálů, polepy aut, malby na fasády, ale úspěšně se vrací i ke klasice.

Realizuje reklamy na klasické fasády různých povrchů včetně zateplených a opláštěných budov logistických center opatřených obložením feál. Adidas, Scan quilt, Outlet Faktory Zdiby, Wűstenrot, Generali a Ogilvy Mather je jen malý výčet firem, které reklamní práce písmomalířů ocenily. Vyrábí také transparenty pro realitní kanceláře a developery a to jak velkoplošné, tak jen s upoutávkou na prodej nebo pronájem.

A kapitolou samou o sobě je rozkreslování ledových ploch na hokej a výroba reklam přímo na ledovou plochu jako v O2 Aréně. Stálým zákazníkem je hokejová Slavia Praha, namalovaná loga sponzorů jsou dílem A.CH.K. písmomalíři.

Úspěchy slaví i při realizaci atypických prací - visačky, diplomy, ciferníky, vlajky, gravýrování, roll-up, orientační systémy, vizitky a jejich tisk, příprava sítotiskových šablon a potisk nejrůznějších předmětů.

Žádaná je i reklama na textil, trika, dresy. Vaše tričko, čepici, montérky může zdobit či označit výšivka nebo tisk s vaším námětem. A to i v malých sériích. Loga i text se aplikují metodou tisk, vyšívání i navařování.

To vše si u A.CH.K. písmomalíři  můžete zadat. Vzhledem ke složení pracovníků provozovny společnosti jsou písmomalíři schopni přizpůsobit se přání zákazníků.
Informace o firmě, ukázky již realizovaných prací a celé široké nabídkové spektrum A.CH.K.

Sdružení písmomalířů najdete na internetových stránkách www.achk-pismomaliri.cz nebo přímo v provozovně Jižní I.(vjezd na zahradu ZŠ), Praha 4 - Spořilov.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz