Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Reklamu na auto, triko, fasádu, transparent? ACHK písmomalíři umí vše

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pražské A.CH.K. Sdružení písmomalířů vyrábí firemní štíty, transparenty a reklamní poutače na fasády, ledové plochy, auta z klasických materiálů jako jsou plechy, textil, sklo i nově štíty a tabule řezanou grafikou s antigraffiti fólií. Také tisknou a vyšívají na textil.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Reklama v Sazka Aréně | foto: Písmomalíři ACHK - sdružení

Potřebujete na svoji provozovnu upozornit neotřelým vývěsním štítem? Chcete si zadat velkoplošnou reklamu na zeď? Nebo svým sloganem a zajímavou grafikou polepit auto či pomocí triček s patřičnými obrázky identifikovat svoji třídu, zájmovou skupinu?

Tradice a nové materiály, to je reklama od písmomalířů

Pak neváhejte a obraťte se na nejpovolanější. A.CH.K. Sdružení písmomalířů. Firma má za 21 let existence na svém kontě stovky úspěšně realizovaných zakázek.

A aby ne - o realizaci nepřehlédnutelných kreativních reklam se postarali lidé z firmy, kteří mají za sebou pětatřicetiletou praxi s klasickými písmomalířskými pracemi, a to především s reklamami na plechy, fasády, ale i na stadionech, s výstavami a pracemi se sklem.

Sdružení písmomalířů však jde dál, hledá nové materiály, rozšiřuje pole působnosti. Jednou z novinek je zhotovení reklamních poutačů řezanou grafikou s antigraffiti fólií. Plotrem vyřezaná grafika se nalepí na speciální plastové desky určené pro venkovní reklamu.

Tyto desky se pomocí montážního lepidla nalepí přímo do stávajících rámů a jednoduše přelepí antigraffiti fólií. Je speciálně navržena jako ochrana proti postříkání sprejem a fixou. Pokud je antigraffiti fólie postříkána barvou, je možné barvu opakovaně odstranit a uvést reklamu do původního stavu. Tento postup je zároveň nabízen u nepodsvětlených reklam jako nejjednodušší varianta, jak dát starým reklamám novou tvář.

Samozřejmě, jste-li vyznavačem klasiky, můžete vybírat z bohatého nabídkového portfolia písmomalířů a volit reklamní poutače plechové, plastové, skleněné či dřevěné s klasickými písmomalířskými postupy či digitálním tiskem. Záleží jen na vašem přání a představě.

Reklama fasáda domu

Od triček, přes vývěsní štíty a ledové plochy až po celoplošnou reklamu na fasádách

Sdružení písmomalířů se zaměřuje  na tvorbu reklamy z nových materiálů, polepy aut, malby na fasády, ale úspěšně se vrací i ke klasice.

Realizuje reklamy na klasické fasády různých povrchů včetně zateplených a opláštěných budov logistických center opatřených obložením feál. Adidas, Scan quilt, Outlet Faktory Zdiby, Wűstenrot, Generali a Ogilvy Mather je jen malý výčet firem, které reklamní práce písmomalířů ocenily. Vyrábí také transparenty pro realitní kanceláře a developery a to jak velkoplošné, tak jen s upoutávkou na prodej nebo pronájem.

A kapitolou samou o sobě je rozkreslování ledových ploch na hokej a výroba reklam přímo na ledovou plochu jako v O2 Aréně. Stálým zákazníkem je hokejová Slavia Praha, namalovaná loga sponzorů jsou dílem A.CH.K. písmomalíři.

Úspěchy slaví i při realizaci atypických prací - visačky, diplomy, ciferníky, vlajky, gravýrování, roll-up, orientační systémy, vizitky a jejich tisk, příprava sítotiskových šablon a potisk nejrůznějších předmětů.

Žádaná je i reklama na textil, trika, dresy. Vaše tričko, čepici, montérky může zdobit či označit výšivka nebo tisk s vaším námětem. A to i v malých sériích. Loga i text se aplikují metodou tisk, vyšívání i navařování.

To vše si u A.CH.K. písmomalíři  můžete zadat. Vzhledem ke složení pracovníků provozovny společnosti jsou písmomalíři schopni přizpůsobit se přání zákazníků.
Informace o firmě, ukázky již realizovaných prací a celé široké nabídkové spektrum A.CH.K.

Sdružení písmomalířů najdete na internetových stránkách www.achk-pismomaliri.cz nebo přímo v provozovně Jižní I.(vjezd na zahradu ZŠ), Praha 4 - Spořilov.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz