Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Reklamní stojany firmy Horma zvýší prodejnost vašich výrobků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jak zvítězit nad konkurencí? Jaké je nejvhodnější reklamní médium na podporu prodeje? Váš produkt dostanou do popředí reklamní stojany od společnosti Horma.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Reklamní stojan může výrazně zvýšit prodejnost výrobku | foto: Horma

Pokud chce firma dobře prodávat svoje výrobky nebo služby na už tak přeplněném trhu, musí být vidět. Reklamy v televizi nebo v rádiu jsou cenově náročné a krátkodobé. Nabízí se však možnost vlastnit reklamní stojany, které vyzvednou kvalitu a specifiku nabízeného zboží nebo služby.

Dostane produkt do popředí a vyčlení ho z anonymity výrobků uložených v bílých klasických regálech nebo služeb bez žádné reklamy. Tyto firemní či reklamní stojany dokáží zvýšit prodej o desítky procent a zvýhodnit vaši společnost před konkurenční nabídkou.

Varianty a možnosti výroby reklamních, firemních, drátěných stojanů najdete na webových stránkách www.horma.cz.

I cenově nenáročné reklamní stojany dokáží upoutat zákazníka

Horma vyrábí stojany z kovu a drátuSpolečnost Horma vyrábí reklamní stojany z kovu a drátu. Jejich kreativitu zvyšují doplňky ze dřeva, kartonu, plastu, cenovkami, lištami. I cenově nenáročné reklamní stojany dokáží upoutat zákazníka a významně podpořit prodej. Výrobky firmy Horma se vyznačují pevností, zajímavým designem, jsou cenově dostupné, kvalitní, lehce se udržují a mají dlouhodobé využití.

Na nový výrobek firma Horma vytvoří design v 3D, připraví funkční vzorek, zrealizuje celou výrobní sérii včetně všech požadovaných doplňků, zabalí a dopraví na místo určení.

Reklamní stojany zvýší prodej o desítky procent

Firemní reklamní displeje mohou být umístěny jak v interiéru, tak exteriéru. Společnost vyrábí podlahové, pultové, závěsné, stabilní i otočné reklamní stojany. Sortiment tvoří reklamní stojany na podporu Stojan může být v interiéru i v exteriéruprodeje výrobků uváděných na trh, kovové stojany pro realitní kanceláře, drátěné displeje na dárky, pohlednice, nápoje a potraviny, firemní pojízdné stojany na oleje, drátěné stojany na drogistické zboží, bižuterii a léky.

Velmi oblíbené jsou drátěné stojany na reklamní letáky, katalogy, knihy, mapy, přáníčka a podobně.

Drátěný program má široké uplatnění i v jiných odvětvích. Horma vyrábí koše do zinkovacích linek, koše na kola, koše do skříní, hygienické koše, obchodní koše, drátěné regálové koše, háčky, konzoly, sítě, paravany a police.

Společnost Horma je dobrým a spolehlivým partnerem pro firmy zabývající se katalogových prodejem, reklamní agentury, kreativce, výrobce jakéhokoliv zboží, které je uváděno na trh, stolařské firmy a jiné.

Horma dokáže řešit i náročné termínové situace.

Inspirujte se z webových stránek www.horma.cz. Najdete zde řadu reklamních stojanů a možnost zakoupit si vybraný produkt v e-shopu.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Najdete na iDNES.cz