Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Reklamní předměty na míru najdete u firmy SPEED PRESS Plus a. s.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Diáře, deštníky, trička s potiskem, psací a kancelářské potřeby, drobné dárky, elektroniku, nože, nářadí i luxusní předměty má ve své nabídce firma SPEED PRESS Plus a. s. Pro své klienty spustila web, který nabízí příjemné a atraktivní uživatelské prostředí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Reklamní předměty na míru najdete u firmy SPEED PRESS Plus a. s. | foto: SPEED PRESS Plus a.s.

„Cílem celého webu je jednoduchost, čistota a díky tomu i maximální intuitivita,“ vysvětluje Petr Svoboda, obchodní ředitel společnosti SPEED PRESS Plus a. s., která se od roku 1991 věnuje oblasti 3D reklamy.  Uspořádání webu vychází z analýzy nákupního chování klientů a splňuje jejich požadavky na funkčnost. 

Návštěvník už na první pohled pozná, že se ocitl na správných stránkách. Ihned ho upoutají slidery, které ho po prokliku přenesou na tematické návrhy řešení – momentálně např. na návrhy pro Vánoce, Powerbanky, Reflexní předměty, Aktuální slevy, Novinky. 

Značka SPEED PRESS Plus a.s. se také automaticky objeví ve vyhledávačích, pokud si zadáte klíčová slova, týkající se požadovaného artiklu.  

Přednosti webu

„Produktem firmy SPEED PRESS Plus a. s. je vždy firma samotná. Za ní však vždy stojí konkrétní lidé. Nejlepším otiskem firmy je pak její obchodní zástupce. Přesně takový přístup a podobu jsme vložili do webové prezentace pro naše klienty,“ hovoří o adrese www.speed-press.cz Svoboda. „Nevytvořili jsme jen prezentaci, ale obchodníka, který plně koresponduje s přístupem naší společnosti,“ dodává.

Jednou z hlavních výhod webu jako obchodníka je skutečnost, že je klientům k dispozici 24 hodin denně a nikdy nespí. Poskytuje transparentní informace a uvádí reálné ceny. Je rychlý a flexibilní. Všechny informace se dozvídáte hned, přičemž vzhled a rozmístění webu se pružně přizpůsobuje zobrazení vašeho monitoru, tabletu či telefonu.

Nabízí se tematický i nahodilý výběr

Na webu naleznete tematické výběry předmětů – např. na Vánoce či Aktuální slevy. Inspirovat se můžete rovněž jejich fotografiemi nebo předměty na zakázku. Podle rozdělení do sekcí si snadno vyberete, které předměty se vám hodí. 

Základní kategorie tvoří Kancelářské potřeby, Drobné plastové a kovové předměty, Elektronika, Potřeby pro domácnost a nářadí, Textilní výrobky, Tašky, Zábava a hry, Diáře a vizitníky, Luxusní předměty, Samolepicí bločky a Značkové předměty.

Zobrazení konkrétních předmětů je vždy založeno primárně na fotkách (nabízí se pohledy z různých úhlů), popisu artiklu včetně jeho rozměrů a uvedení konkrétních cen při určitém množství. Zároveň se dozvíte o skladové dostupnosti předmětu, zda se jedná o letošní novinku či předmět v akci.

Vše včetně reklamního značení

„Našim klientům poskytujeme ucelená řešení – od výběru předmětu až po jeho reklamní značení. Web rovněž umožňuje propočítat nejen cenu artiklu, ale i výslednou cenu za potisk,“ popisuje Svoboda. Propočet lze zaslat jako cenovou poptávku i rovnou jako objednávku. 

Konkrétní obchodní zástupce pak ještě může zakomponovat do výpočtu další optimalizace možné výroby a nabídnout zákazníkovi výhodnější cenu.

„Naši zákazníci mají rovněž na webu možnost filtrovat nabízené produkty podle barev,“ upozorňuje na atraktivní variantu Svoboda. Právě v oboru reklamy je totiž výběr barvy podstatnou záležitostí, neboť vybraný předmět musí barevně korespondovat a ladit s barvou loga vybraného klienta. 

K dispozici má navíc zákazník i šikovné filtry, které nabízejí řazení produktů podle cenové relace, počtu kusů nebo podle rozměrů.

Co ještě lze nalézt na webu společnosti

Kromě samotných předmětů a možnosti jejich filtrace podle vhodných parametrů obsahuje web rovněž konkrétní informace o společnosti SPEED PRESS Plus a. s. jako je historie firmy, její velikost, postavení na trhu, výčet úspěchů a výsledky v prestižních soutěžích, odlišnost od konkurence či zajímavý souhrn referencí od dlouholetých klientů.

Fotografie zobrazují vlastní prostory centrály v Praze 9 či skladové a výrobní zázemí v Libušíně včetně strojů pro reklamní značení, nabízí se i virtuální prohlídka vzorkovny.

„Web je dynamickou součástí komunikace společnosti a dohromady s lidmi, tištěnými katalogy, jejich online verzemi, malingy a dalšími marketingovými kampaněmi tvoří synergický celek,“ uzavírá téma nové webové prezentace Petr Svoboda, obchodní ředitel SPEED PRESS Plus a. s., firmy, která chce zákazníky neustále překvapovat novými možnostmi. Více se dozvíte na www.speed-press.cz.

Foto: SPEED PRESS Plus a. s.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Najdete na iDNES.cz