Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Reklamní předměty na míru najdete u firmy SPEED PRESS Plus a. s.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Diáře, deštníky, trička s potiskem, psací a kancelářské potřeby, drobné dárky, elektroniku, nože, nářadí i luxusní předměty má ve své nabídce firma SPEED PRESS Plus a. s. Pro své klienty spustila web, který nabízí příjemné a atraktivní uživatelské prostředí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Reklamní předměty na míru najdete u firmy SPEED PRESS Plus a. s. | foto: SPEED PRESS Plus a.s.

„Cílem celého webu je jednoduchost, čistota a díky tomu i maximální intuitivita,“ vysvětluje Petr Svoboda, obchodní ředitel společnosti SPEED PRESS Plus a. s., která se od roku 1991 věnuje oblasti 3D reklamy.  Uspořádání webu vychází z analýzy nákupního chování klientů a splňuje jejich požadavky na funkčnost. 

Návštěvník už na první pohled pozná, že se ocitl na správných stránkách. Ihned ho upoutají slidery, které ho po prokliku přenesou na tematické návrhy řešení – momentálně např. na návrhy pro Vánoce, Powerbanky, Reflexní předměty, Aktuální slevy, Novinky. 

Značka SPEED PRESS Plus a.s. se také automaticky objeví ve vyhledávačích, pokud si zadáte klíčová slova, týkající se požadovaného artiklu.  

Přednosti webu

„Produktem firmy SPEED PRESS Plus a. s. je vždy firma samotná. Za ní však vždy stojí konkrétní lidé. Nejlepším otiskem firmy je pak její obchodní zástupce. Přesně takový přístup a podobu jsme vložili do webové prezentace pro naše klienty,“ hovoří o adrese www.speed-press.cz Svoboda. „Nevytvořili jsme jen prezentaci, ale obchodníka, který plně koresponduje s přístupem naší společnosti,“ dodává.

Jednou z hlavních výhod webu jako obchodníka je skutečnost, že je klientům k dispozici 24 hodin denně a nikdy nespí. Poskytuje transparentní informace a uvádí reálné ceny. Je rychlý a flexibilní. Všechny informace se dozvídáte hned, přičemž vzhled a rozmístění webu se pružně přizpůsobuje zobrazení vašeho monitoru, tabletu či telefonu.

Nabízí se tematický i nahodilý výběr

Na webu naleznete tematické výběry předmětů – např. na Vánoce či Aktuální slevy. Inspirovat se můžete rovněž jejich fotografiemi nebo předměty na zakázku. Podle rozdělení do sekcí si snadno vyberete, které předměty se vám hodí. 

Základní kategorie tvoří Kancelářské potřeby, Drobné plastové a kovové předměty, Elektronika, Potřeby pro domácnost a nářadí, Textilní výrobky, Tašky, Zábava a hry, Diáře a vizitníky, Luxusní předměty, Samolepicí bločky a Značkové předměty.

Zobrazení konkrétních předmětů je vždy založeno primárně na fotkách (nabízí se pohledy z různých úhlů), popisu artiklu včetně jeho rozměrů a uvedení konkrétních cen při určitém množství. Zároveň se dozvíte o skladové dostupnosti předmětu, zda se jedná o letošní novinku či předmět v akci.

Vše včetně reklamního značení

„Našim klientům poskytujeme ucelená řešení – od výběru předmětu až po jeho reklamní značení. Web rovněž umožňuje propočítat nejen cenu artiklu, ale i výslednou cenu za potisk,“ popisuje Svoboda. Propočet lze zaslat jako cenovou poptávku i rovnou jako objednávku. 

Konkrétní obchodní zástupce pak ještě může zakomponovat do výpočtu další optimalizace možné výroby a nabídnout zákazníkovi výhodnější cenu.

„Naši zákazníci mají rovněž na webu možnost filtrovat nabízené produkty podle barev,“ upozorňuje na atraktivní variantu Svoboda. Právě v oboru reklamy je totiž výběr barvy podstatnou záležitostí, neboť vybraný předmět musí barevně korespondovat a ladit s barvou loga vybraného klienta. 

K dispozici má navíc zákazník i šikovné filtry, které nabízejí řazení produktů podle cenové relace, počtu kusů nebo podle rozměrů.

Co ještě lze nalézt na webu společnosti

Kromě samotných předmětů a možnosti jejich filtrace podle vhodných parametrů obsahuje web rovněž konkrétní informace o společnosti SPEED PRESS Plus a. s. jako je historie firmy, její velikost, postavení na trhu, výčet úspěchů a výsledky v prestižních soutěžích, odlišnost od konkurence či zajímavý souhrn referencí od dlouholetých klientů.

Fotografie zobrazují vlastní prostory centrály v Praze 9 či skladové a výrobní zázemí v Libušíně včetně strojů pro reklamní značení, nabízí se i virtuální prohlídka vzorkovny.

„Web je dynamickou součástí komunikace společnosti a dohromady s lidmi, tištěnými katalogy, jejich online verzemi, malingy a dalšími marketingovými kampaněmi tvoří synergický celek,“ uzavírá téma nové webové prezentace Petr Svoboda, obchodní ředitel SPEED PRESS Plus a. s., firmy, která chce zákazníky neustále překvapovat novými možnostmi. Více se dozvíte na www.speed-press.cz.

Foto: SPEED PRESS Plus a. s.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Jednoroční dálkové programy Master of Business Administration, ve zkratce MBA, stále získávají na popularitě. Zaměřují...

Program Národních oslav 100. výročí republiky

Program Národních oslav 100. výročí republiky

V letošním roce si připomínáme 100. výročí založení Československé republiky. Jak budou vypadat oslavy jubilea?

Univerzita přesně k vašim službám

Univerzita přesně k vašim službám

Je statisticky dokázáno, že čím má člověk vyšší vzdělání, tím pravděpodobně najde lepší uplatnění. Dnes je na trhu...

Najdete na iDNES.cz