Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Reklamní předměty mají budoucnost v digitálních technologiích

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Reklamní předměty vás dokáží dostat přímo k lidem i do rodin, a to i na spoustu let. Díky dlouhodobému zásahu je tato podpora prodeje zároveň i jednou z nejekonomičtějších. O reklamních předmětech vypráví Ing. Miroslav Hrdina, ředitel společnosti na dárkové a reklamní předměty SPEED PRESS Plus.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Reklamní předměty mají budoucnost v digitálních technologiích | foto: Reklamní a dárkové předměty SPEED PRESS Plus a.s.

Víme, že vytvořit ucelené řešení není snadné a zabere spoustu času. Jde zejména o to, vybrat něco funkčního a zároveň zajímavého. Předměty na zakázku z Dálného východu jsou extrémně efektivní, ale vyžadují plánování, čas na realizaci a často nemalá množství.

Plně průmyslové digitální stroje otevírají zcela nové možnosti

Co kdyby ale existoval způsob, který většinu těchto úskalí vyřeší? Věříme, že budoucnost tohoto oboru je v digitálních technologiích. V současnosti již existují plně průmyslové digitální stroje. A to jak na potisk textilních materiálů, tak na 3D předměty.

Reklamní předměty mají budoucnost v digitálních technologiích

Otevírají zcela nové možnosti, a navíc často za ceny, kterým standardní technologie nemohou konkurovat. Čtyři takové stroje naše společnost SPEED PRESS Plus vlastní a jsou vám plně k dispozici. Můžete obdarovat své klienty obyčejným trikem s logem na rukávu, nebo může každý klient obdržet triko a vlastně jakýkoli textilní výrobek se zajímavým plnobarevným potiskem a klidně i s vlastním monogramem! Každý kus je možné personifikovat. Každý může dostat své triko, které bude mít rád.

Barevným motivem může být klidně i fotografie kolegů, nebo blízkých, fotografie vašich výrobků a graficky plnobarevně zpracovaná podpora prodeje vámi nabízených služeb. Z běžného předmětu tak vytvoříte naprostý unikát. Tisková data jdou prakticky rovnou do stroje. Rychlost strojů u bílého textilu je až 380 kusů za hodinu v maximální ploše. Textilní stroje samozřejmě tisknou i na barevný a černý textil.

Tisk na textil i nejrůznější 3D předměty

Stroj na textil vám umožní plno barevně potisknout rozměr až 50 × 70 cm, což je prakticky celá plocha v tiskovém rozlišení 630 DPI. Lze tisknout i přes knoflíky, zipy, kapsy a podobné prvky. Tisk je prováděn přímo na textil a je odolný vůči praní, ale i UV záření. Je příjemný na omak. Lze tisknout nejen na bavlnu, ale i na směs bavlna-polyester, elastan, lycru, froté i riflovinu.

Reklamní předměty mají budoucnost v digitálních technologiích

Reklamní předměty mají budoucnost v digitálních technologiích

UV LED stroje na 3D předměty poskytují všechny výhody jako stroje na textil. Jsou jenom podstatně rychlejší na obou strojích 3 000 ks za hodinu. V rozlišení 1200 DPI. Tisk je navíc ekologický a barvy splňují nejpřísnější mezinárodní normy. Součástí stroje je ionizační korona. Lze tedy tisknout prakticky na cokoliv i kov, kromě silikonu. Lze tisknout na výrobky do jejich výšky 15 cm.

Reklamní předměty, které budou lidé opravdu používat

Odlište se. Využívejte nejmodernější technologie k budování vztahů. Darujte reklamní předměty, které budou lidé opravdu používat. Vstupte do digitálního věku.

Celkově se jedná o zcela novou kvalitu tisku, vysokou produktivitu a vysoký výkon. Odpadají veškeré nákladné přípravy jako jsou síta a polymery pro tamponový tisk.

Pro plné využití strojů je třeba kvalitních fotografií v co nejlepším rozlišení. Výsledek je potom dokonalý. U všech strojů vám ihned provedeme přesné kalkulace nákladů za speciální zaváděcí ceny.

Stroje jsou produkovány v technologicky velmi vyspělých zemích - USA a Izrael. Jejich schopnosti zajišťují pro klienty velmi vysokou přidanou hodnotu. Od podzimu připravujeme plnobarevný digitální tisk na nerovinné tvary (např. sklenice na víno, keramické hrnky, tvarované termosky, tvarované lahve na kolo apod.). Budeme moc rádi, když i vás vstup do digitálního věku v průmyslovém využití nadchne.

Reklamní předměty mají budoucnost v digitálních technologiích

Více informací najdete na www.speed-press.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Najdete na iDNES.cz