Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Reklamní předměty jsou všude kolem nás

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Současný reklamní trh nejsou jen letáky, billboardy a upoutávky v médiích. Reklamní předměty nás obklopují na každém kroku. Vše od propisek až k dárkům v různých soutěžích je oborem reklamních předmětů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Reklamní předměty jsou všude kolem nás | foto:  Société s.r.o.

Mezi reklamní předměty patří i reklamní cukrovinky v mnoha originálních provedeních. Mezi ně patří i všeobecně známé cukrovinky jako bonbóny, bonboniéry, žvýkačky, čokolády či lízátka, které je možné potisknout logem firmy ale i osobním poděkováním a vytvořit tak atraktivní pozornost nebo dárek.

Cukrovinky s logem pomáhají utvářet ucelený koncept v hotelech, restauracích, kavárnách a firemních recepcích. Najdete je ve formě bonbonů na recepci, cukrů a sušenek ke kávě, čokoládek na polštáři. Hosté a návštěvníci tak mají pocit, že si společnost váží jejich přítomnosti, a snaží se pro ně zajistit maximální péči a pohodlí.

Reprezentovat vaši firmu mohou papírové předměty i textil

K praktickým typům výrobků s reklamním tiskem patří papírové zboží. Papír je nedílnou součásti našeho života a reklamy též. Na stolech se nám hromadí faktury, účtenky, lístečky s poznámkami nebo nákupními seznamy. Z papíru mohou být ale i nevšední hlavolamy, čepice, kapesníky v krabičce či všem velmi dobře známé bloky a desky.

Darovat můžete i firemní kalendář, diář, obaly na víno, omalovánky a pexeso pro děti, a potištěné lepící papírky post it. Z papíru je možné vyrobit, cokoliv vás jen napadne. Papírové dárky zahrnují i předměty s efektním lentikulárním a 3D tiskem, speciálními efekty, kde se při různém úhlu dopadu světla mění obrázky nebo reklamní sdělení.

Zajímavou části reklamních předmětů je také reklamní textil. Nejrozšířenější jsou trička, která lze potisknout i celoplošně. Můžete je pak použít jako velmi personalisovaný dárek např. při firemních setkáních, pro fotbalové utkání se spřátelenou firmou nebo jako ocenění při spotřebitelské soutěži. Stejně tak je možné pro reklamní potřeby využít i kšiltovky, kalhoty, mikiny a jiné oblečení. Textil lze potisknout, našít na něj výšivku, použít branding pomocí transferu, digitální sublimací nebo využít jiné zajímavé reklamní tiskové technologie.

Reklamní předměty jsou všude kolem nás

Reklamní předměty moderní doby

Reklamní výrobky následují trendy i v technologických novinkách jako jsou flash disky, power banky, selfie tyče nebo fitness náramky. Výroba reklamních předmětů a dárků na zakázku dokáže uspokojit ty nejnáročnější požadavky klientů. Všechny reklamní výrobky lze přizpůsobit přání klienta. Změnit lze barvu i balení.

Společnost Société s.r.o. se specializuje na výše uvedené dárkové a reklamní předměty více než 10 let. Société prodává široký sortiment reklamních sladkostí, textilu a dalších originálních dárků s potiskem. Na všechny výrobky ze sortimentu společnost zajišťuje potisk nebo jiný typ brandingu podle přání zákazníka.

Více informací o společnosti Société s.r.o. najdete na www.societe.cz.

Nebo na specializovaných stránkách pro reklamní cukrovinky, reklamní předměty, reklamní textil, reklamu z papíru nebo flash disky a power banky.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Najdete na iDNES.cz