Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Regulujte teplotu vašeho domova přes WiFi!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nechcete z práce přijet do studeného bytu, tak zbytečně topíte celý den? Nemusíte! Pořiďte si jedinečnou technologickou novinku, WiFi termostat řady Neo, se kterým budete mít vytápění ve svých rukou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Regulujte teplotu vašeho domova přes WiFi! | foto: Logitron s.r.o.

Nové WiFi termostaty britské společnosti Heatmiser UK Ltd. vám pomohou ovládat váš topný systém přes internetový prohlížeč nebo bezplatnou mobilní aplikaci z jakékoliv místnosti u vás doma, v práci nebo kdekoliv na světě. Tímto nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem můžete své topení regulovat třeba i během dovolené z pláže.

Technologicky vyspělý systém vytápění

Žádný programovatelný termostat nekopíruje přesně váš denní rozvrh, ale s WiFi termostatem můžete topení kdykoli zapnout nebo vypnout a snížit nebo zvýšit teplotu, čímž docílíte výrazné úspory za elektrické energie.

Díky WiFi termostatu vám také odpadá neustálé přenastavování teploty. Vyberte si například režim 5/2, kdy bude topení o víkendu samo udržovat v místnostech například 23 stupňů a ve všední dny se ráno vypne a hodinu před vaším příchodem začne opět topit, abyste se vrátili do příjemně vyhřátého domova a zároveň zbytečně netopili po dobu, co jste byli v práci. Hodiny vytápění a teplotu si jednoduše nastavíte sami.

Regulujte teplotu vašeho domova přes WiFi!

Pro ty, kteří mají každý den jiný rozvrh, je ideální sedmidenní režim, kdy můžete mít pro každý den jiný plán vytápění. Tato varianta je ideální pro rodiny s často se měnícími plány.

Nová řada neo je uživatelsky přívětivá

Spojení termostatu s vaším routerem zjednodušila nová řada Heatmiser neo. Teď už nastavení termostatu zvládne opravdu každý.

Řada neo využívá cloudové řešení, kdy přikoupený neoHub připojíte kabelem k routeru, který se sám spojí se všemi termostaty v domácnosti. Pak si jen stáhnete aplikaci pro chytré telefony a máte teplotu svého domova ve svých rukou.

Aplikace neo byla pečlivě navržena s ohledem na své uživatele. Má intuitivní design, který zajišťuje rychlé a snadné zadávání příkazů. Stisknutím několika tlačítek můžete snadno přepínat mezi různými profily, které si sami nastavíte. Na víkend, práci, roční období, dovolená… Aplikace neo od Heatmiser vám umožní daný profil během chvilky aktivovat.

Regulujte teplotu vašeho domova přes WiFi!

Pokud se v místnosti ochladí pod určitou teplotu, topení se automaticky zapne, dokud se interiér opět příjemně nevyhřeje. Váš domov tak bude vždy v přívětivé teplotě a bez vyšší ztráty elektrické energie.

V každé místnosti můžete mít různou stejnou teplotu. V kuchyni si můžete nastavit třeba 22 stupňů, v ložnici 23 a v garáži 19. Nastavte si teplotu jednotlivých místností podle svých potřeb.

Termostaty řady neo od Heatmiser svým ohromujícím designem z vysoce kvalitních materiálů snadno zapadnou do jakékoliv domácnosti. Jsou k dispozici ve 2 elegantních barvách a krásně doplní vaše stylové bydlení.

Mějte naprostou kontrolu nad svým vytápěním i ohřevem vody a regulujte teplotu svého domova bez kompromisů!

WiFi termostaty Heatmiser neo najdete v nabídce společnosti LOGITRON s.r.o. Prohlédnout a objednat si je můžete na www.logitron.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Jan Nedvěd osvěžil hudební scénu, jak se mu to podařilo?

Jan Nedvěd - foto Adam Pavlíček

Na hudební scéně se objevila mladá krev. Hudební label Mad Baker Music, který se dostal do podvědomí především díky...

Česká advokátní komora komentuje tři aktuální novely zákonů

Tisková konference České advokátní komory

Česká advokátní komora (ČAK) zahájila nový koncept poskytování informací. Do budoucna chce nejen advokáty, ale i...

Najdete na iDNES.cz