Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Regulujte teplotu vašeho domova přes WiFi!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nechcete z práce přijet do studeného bytu, tak zbytečně topíte celý den? Nemusíte! Pořiďte si jedinečnou technologickou novinku, WiFi termostat řady Neo, se kterým budete mít vytápění ve svých rukou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Regulujte teplotu vašeho domova přes WiFi! | foto: Logitron s.r.o.

Nové WiFi termostaty britské společnosti Heatmiser UK Ltd. vám pomohou ovládat váš topný systém přes internetový prohlížeč nebo bezplatnou mobilní aplikaci z jakékoliv místnosti u vás doma, v práci nebo kdekoliv na světě. Tímto nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem můžete své topení regulovat třeba i během dovolené z pláže.

Technologicky vyspělý systém vytápění

Žádný programovatelný termostat nekopíruje přesně váš denní rozvrh, ale s WiFi termostatem můžete topení kdykoli zapnout nebo vypnout a snížit nebo zvýšit teplotu, čímž docílíte výrazné úspory za elektrické energie.

Díky WiFi termostatu vám také odpadá neustálé přenastavování teploty. Vyberte si například režim 5/2, kdy bude topení o víkendu samo udržovat v místnostech například 23 stupňů a ve všední dny se ráno vypne a hodinu před vaším příchodem začne opět topit, abyste se vrátili do příjemně vyhřátého domova a zároveň zbytečně netopili po dobu, co jste byli v práci. Hodiny vytápění a teplotu si jednoduše nastavíte sami.

Regulujte teplotu vašeho domova přes WiFi!

Pro ty, kteří mají každý den jiný rozvrh, je ideální sedmidenní režim, kdy můžete mít pro každý den jiný plán vytápění. Tato varianta je ideální pro rodiny s často se měnícími plány.

Nová řada neo je uživatelsky přívětivá

Spojení termostatu s vaším routerem zjednodušila nová řada Heatmiser neo. Teď už nastavení termostatu zvládne opravdu každý.

Řada neo využívá cloudové řešení, kdy přikoupený neoHub připojíte kabelem k routeru, který se sám spojí se všemi termostaty v domácnosti. Pak si jen stáhnete aplikaci pro chytré telefony a máte teplotu svého domova ve svých rukou.

Aplikace neo byla pečlivě navržena s ohledem na své uživatele. Má intuitivní design, který zajišťuje rychlé a snadné zadávání příkazů. Stisknutím několika tlačítek můžete snadno přepínat mezi různými profily, které si sami nastavíte. Na víkend, práci, roční období, dovolená… Aplikace neo od Heatmiser vám umožní daný profil během chvilky aktivovat.

Regulujte teplotu vašeho domova přes WiFi!

Pokud se v místnosti ochladí pod určitou teplotu, topení se automaticky zapne, dokud se interiér opět příjemně nevyhřeje. Váš domov tak bude vždy v přívětivé teplotě a bez vyšší ztráty elektrické energie.

V každé místnosti můžete mít různou stejnou teplotu. V kuchyni si můžete nastavit třeba 22 stupňů, v ložnici 23 a v garáži 19. Nastavte si teplotu jednotlivých místností podle svých potřeb.

Termostaty řady neo od Heatmiser svým ohromujícím designem z vysoce kvalitních materiálů snadno zapadnou do jakékoliv domácnosti. Jsou k dispozici ve 2 elegantních barvách a krásně doplní vaše stylové bydlení.

Mějte naprostou kontrolu nad svým vytápěním i ohřevem vody a regulujte teplotu svého domova bez kompromisů!

WiFi termostaty Heatmiser neo najdete v nabídce společnosti LOGITRON s.r.o. Prohlédnout a objednat si je můžete na www.logitron.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Univerzita přesně k vašim službám

Univerzita přesně k vašim službám

Je statisticky dokázáno, že čím má člověk vyšší vzdělání, tím pravděpodobně najde lepší uplatnění. Dnes je na trhu...

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Chystáte zahradní party pro přátelé nebo jste milovníky letních zahrádek? Právě pro tyto příležitosti je ideální lehký...

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Jednoroční dálkové programy Master of Business Administration, ve zkratce MBA, stále získávají na popularitě. Zaměřují...

Najdete na iDNES.cz