Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Registrační pokladny jsou váš náskok před konkurencí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je strach z registračních pokladen na místě? Pokladní systém razantně zefektivní provoz vašeho podniku a čím dříve se stanete majitelem registrační pokladny, tím větší náskok před konkurencí získáte.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Registrační pokladny jsou váš náskok před konkurencí | foto: LORIKA CZ s.r.o.

Ať už provozujete restauraci, kavárnu, bar, pizzerii, taneční klub, cukrárnu, pivnici, vinárnu, vinotéku, tradiční hospodu nebo jakýkoli jiný typ podniku, bude pro vás náš pokladní systém užitečný. Ušetříte totiž práci svým zaměstnancům a sobě finanční prostředky. Budete mít unikátní přehled nejen o svém účetnictví, ale i o pohybu zboží na skladu.

Musí i ve vašem podniku obsluha běhat s bločkem z placu do kuchyně nebo k baru? Dochází i ve vaší provozovně čas od času k záměnám nebo chybám v objednávkách? Musí se váš personál ptát hostů u jednoho stolu, kdo si objednal jaké jídlo? Počítáte u vás tržbu na kalkulačce a slovo inventura je pro vás noční můrou?

Pokud jste alespoň na jednu z výše položených otázek odpověděli kladně, pak byste měli důvěřovat pokladnímu systému od českého distributora, kterým je společnost LORIKA CZ.

Registrační pokladny jsou váš náskok před konkurencí

Pokladní systém R-keeper 7 pro vás pracuje nezávisle na internetovém připojení a usnadní vám mnoho oblastí vašeho podnikání. Nejpřínosnějším aspektem našich systémů je schopnost šetřit váš čas a tím také finance. Pomocí několika málo kliknutí si můžete snadno kontrolovat pohyb zboží, tisknout a dělit účty, přesunovat objednávky mezi stoly a mít jednoznačný přehled o tržbách.

Díky věrnostnímu systému získáte podrobnější statistiky oblíbenosti nabízeného sortimentu. Budete moci oslovit vaše stálé zákazníky nejrůznějšími akcemi nebo slevami. V neposlední řadě vám věrnostní systém umožní kontrolovat docházku nebo aktivitu vašich zaměstnanců. To vše i v případě vaší nepřítomnosti.

Co se týče hardwarové části registrační pokladny, nabízíme vše od manažerských počítačů a pokladních terminálů s dotykovou obrazovkou nebo funkcí tisku účtenek až po kamerové systémy, pagery nebo tzv. elektronické číšníky.

Elektronický číšník je extrémně chytrý pomocník, který eliminuje chybovost objednávek. Jde totiž v podstatě o iPod, který má v rukou obsluha a pohybuje se s ním po place. Při objednávání si číšník nezapisuje do bločku, ale objednávky zadává do elektronického číšníka. Každé kliknutí posílá díky systému R-keeper 7 informace na další místa v podniku. Pokud si zákazník objednal u číšníka jídlo a pití, ve stejný čas už se v kuchyni objevila zpráva, které jídlo má kuchař připravit a na baru vědí, komu se točí pivo.

A vy? Můžete kontrolovat chod vašeho podniku odkudkoli a kdykoli. A to všechno přes internet. Víte, kdo se pohybuje po place. Znáte počet vydaných pokrmů k dnešnímu obědu nebo objem vytočeného piva. Díky pokladnímu systému ulevíte i ekonomické stránce vašeho podnikání. Investice do zavedení pokladního systému na vaši provozovnu je totiž nižší než finance ušetřené díky používání samotného systému.

Teď už víte, že neexistuje důvod, proč se bát příchodu pokladního systému do vašeho podniku. S firmou LORIKA CZ budete mít náskok před konkurencí. Pokladní systémy vám mohou zjednodušit provoz vašeho podniku už dnes, není proč čekat!

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Kremace zvířat aneb důstojný odchod člena rodiny

Krematorium zvířat Brno

Když pánové Bezděk a Foltýn v roce 2003 zakládali první krematorium zvířat v České republice, nebylo mnoho lidí, kteří...

Najdete na iDNES.cz