Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Registrační pokladny jsou váš náskok před konkurencí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Je strach z registračních pokladen na místě? Pokladní systém razantně zefektivní provoz vašeho podniku a čím dříve se stanete majitelem registrační pokladny, tím větší náskok před konkurencí získáte.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Registrační pokladny jsou váš náskok před konkurencí | foto: LORIKA CZ s.r.o.

Ať už provozujete restauraci, kavárnu, bar, pizzerii, taneční klub, cukrárnu, pivnici, vinárnu, vinotéku, tradiční hospodu nebo jakýkoli jiný typ podniku, bude pro vás náš pokladní systém užitečný. Ušetříte totiž práci svým zaměstnancům a sobě finanční prostředky. Budete mít unikátní přehled nejen o svém účetnictví, ale i o pohybu zboží na skladu.

Musí i ve vašem podniku obsluha běhat s bločkem z placu do kuchyně nebo k baru? Dochází i ve vaší provozovně čas od času k záměnám nebo chybám v objednávkách? Musí se váš personál ptát hostů u jednoho stolu, kdo si objednal jaké jídlo? Počítáte u vás tržbu na kalkulačce a slovo inventura je pro vás noční můrou?

Pokud jste alespoň na jednu z výše položených otázek odpověděli kladně, pak byste měli důvěřovat pokladnímu systému od českého distributora, kterým je společnost LORIKA CZ.

Registrační pokladny jsou váš náskok před konkurencí

Pokladní systém R-keeper 7 pro vás pracuje nezávisle na internetovém připojení a usnadní vám mnoho oblastí vašeho podnikání. Nejpřínosnějším aspektem našich systémů je schopnost šetřit váš čas a tím také finance. Pomocí několika málo kliknutí si můžete snadno kontrolovat pohyb zboží, tisknout a dělit účty, přesunovat objednávky mezi stoly a mít jednoznačný přehled o tržbách.

Díky věrnostnímu systému získáte podrobnější statistiky oblíbenosti nabízeného sortimentu. Budete moci oslovit vaše stálé zákazníky nejrůznějšími akcemi nebo slevami. V neposlední řadě vám věrnostní systém umožní kontrolovat docházku nebo aktivitu vašich zaměstnanců. To vše i v případě vaší nepřítomnosti.

Co se týče hardwarové části registrační pokladny, nabízíme vše od manažerských počítačů a pokladních terminálů s dotykovou obrazovkou nebo funkcí tisku účtenek až po kamerové systémy, pagery nebo tzv. elektronické číšníky.

Elektronický číšník je extrémně chytrý pomocník, který eliminuje chybovost objednávek. Jde totiž v podstatě o iPod, který má v rukou obsluha a pohybuje se s ním po place. Při objednávání si číšník nezapisuje do bločku, ale objednávky zadává do elektronického číšníka. Každé kliknutí posílá díky systému R-keeper 7 informace na další místa v podniku. Pokud si zákazník objednal u číšníka jídlo a pití, ve stejný čas už se v kuchyni objevila zpráva, které jídlo má kuchař připravit a na baru vědí, komu se točí pivo.

A vy? Můžete kontrolovat chod vašeho podniku odkudkoli a kdykoli. A to všechno přes internet. Víte, kdo se pohybuje po place. Znáte počet vydaných pokrmů k dnešnímu obědu nebo objem vytočeného piva. Díky pokladnímu systému ulevíte i ekonomické stránce vašeho podnikání. Investice do zavedení pokladního systému na vaši provozovnu je totiž nižší než finance ušetřené díky používání samotného systému.

Teď už víte, že neexistuje důvod, proč se bát příchodu pokladního systému do vašeho podniku. S firmou LORIKA CZ budete mít náskok před konkurencí. Pokladní systémy vám mohou zjednodušit provoz vašeho podniku už dnes, není proč čekat!

 

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Držitel ocenění Superbrands přichází s novinkou přes věrnostní karty

Držitel ocenění Superbrands přichází s novinkou přes věrnostní karty

Sphere je největší univerzální věrnostní program v ČR a SR. Od roku 1994 přináší věrnostní programy pro zákazníky,...

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Najdete na iDNES.cz