Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Regály a kovový nábytek pořídíte nejlépe se společností e-regaly.cz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma e-regaly.cz je specialistou na vybavení archivů a skladů regály, regálové systémy a kovovým nábytkem. Firma je schopna poskytnout svým zákazníkům komplexní služby na vysoké profesionální úrovni, počínaje poradenstvím při hledání vhodného řešení, přes nezávazný cenový návrh, až po konečnou aplikaci systémů včetně dopravy a montáže.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Regály a kovový nábytek pořídíte nejlépe se společností e-regaly.cz | foto: e-regaly.cz

Cílem společnosti e-regaly.cz je poskytnout zákazníkovi - uživateli maximální pomoc jak při výběru vhodného typu zařízení, tak při jeho následné instalaci a jeho dalším optimálním využití. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis na regály a kovový nábytek optimalizovaný s ohledem na typ zařízení a specifická přání zákazníka.

Přímý kontakt s výrobci umožňuje společnosti vyhovět specifickým požadavkům zákazníka v maximální míře, zaručit mu 100 % podporu a kvalitní servis prováděný vyškolenými specialisty.

Cílem snahy společnosti je nabídnout zákazníkům vysokou kvalitu za odpovídající ceny a v jejich povědomí zůstat jako profesionální a spolehlivý partner pro regály a kovový nábytek.

Proč si vybrat právě firmu e-regaly.cz:

  • Dlouholetá zkušenost v oboru - Dlouholetá praxe pomáhá společnosti naplnit i ta nejnáročnější zadání zákazníků. Zkušenosti takto nabyté zúročují k jejich plné spokojenosti.
  • Spolehlivost - Spolehlivost je jedním z pilířů firmy, protože dobře ví, jak je důležitá.
  • Precizní a kvalitní zpracování – Výrobky firma zpracovává moderní strojovou výrobu a klade veškerý možný důraz na přesnost a kvalitní zpracování.
  • Rychlost - Přání klientů se společnost snaží splnit v nejkratší možné době.
  • Příznivé ceny – Společnost se snaží svým zákazníkům nabídnout kvalitní výrobky za ty nejlepší ceny.

V nabídce najdete regály, kovový nábytek a mnoho dalšího

policový regál PracticPolicové regály: Jsou pro své všestranné použití využívány nejvíce pro ukládání dokumentů v archivech, ale najdou své uplatnění také ve skladech, v dílnách, autoservisech, či domácnostech. Policové regály jsou určeny pro skladování nejrůznějšího volně loženého a drobného zboží a pro ruční zakládání přímým přístupem obsluhy.

Standardní provedení policových regálů je z celokovových tvarovaných profilů v pozinkované povrchové úpravě. Na přání lze též regály dodat i v lakovaném provedení v základních odstínech dle barevnice RAL.

Pojízdné regály: Aplikací bloku pojízdných regálů je možné ve stejném prostoru dosáhnout až o 100 % vyšší kapacity regálového zařízení ve srovnání s tradičním uspořádáním stacionárních regálů. Pojízdné regály vytváří kompaktní celek, který je složen z jednotlivých mobilních bloků. Tyto bloky se skládají z podvozků uložených v kolejové dráze a z policových regálů, které jsou na podvozcích upevněny.

Prostor je šetřen tím, že na rozdíl od stacionárních regálů, u kterých musí být obslužná ulička mezi všemi regály, tak u pojízdných regálů se vytvoří přesunutím mobilních bloků, čímž vznikne obslužná ulička pouze v požadovaném místě.

Regálovou nástavbu lze doplňovat o různé zakrytování (čelní, zadní strany), děliče, prachové manžety, apod. Kolejnice mohou být zapuštěné do podlahy nebo uchyceny na ní a opatřeny nášlapnými klíny nebo "falešnou" podlahou.

Patrové sklady: Patrové sklady najdou své uplatnění ve skladových prostorech s vysokými stropy. Podobně jako pojízdné regály zvyšují úložnou kapacitu v dané podlahové ploše, patrové sklady ale poskytují zvýšení kapacity směrem na výšku. Bez velkých stavebních zásahů tak lze maximálně využít výšku skladu. Patrové sklady mohou vyplnit celou plochu skladové haly, nebo jen její část a mohou být jedno i vícepatrové.

Patrový sklad může být sestaven z policových nebo paletových regálů, které jsou v pochozí výšce opatřeny podlahovou plošinou. Dále je možné dodat plošinu, která vytvoří v prostoru patro a dole i nahoře zůstanou volné plochy. Také lze zvolit různé varianty patrových plošin, kdy může v dolní části probíhat výroba a nahoře je sklad materiálu, nebo ukládat zboží dole a nahoře zůstává volný prostor.

sklady na pneu

Regály na pneumatiky: K uskladnění sezónních pneumatik jsou určeny regály na pneumatiky. Vysoká varialibita regálů zajistí skladování mnoha druhů pneumatik a zároveň možnost použití v různých prostorech. Regály nabízíme v několika typových provedeních tak, aby bylo možné skladovat samotné pneumatiky, celá kola včetně disků, nebo pouze samotné disky.

Dle použitého regálového systému lze regály na pneumatiky instalovat do různých prostor od soukromých garáží, přes autodílny a pneuservisy až po prodejce pneumatik.

Ostatní sortiment: V neposlední řadě v naší nabídce najdete paletové a konzolové regály, kancelářský a dílenský kovový nábytek, plastové a kovové bedny a přepravky a manipulační techniku.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Vybíráme bezpečnostní pracovní obuv: Když na kvalitě záleží

Zákonné normy pro ochranné pracovní pomůcky

Pohybujete se často při výkonu vašeho povolání v terénu? Nebo manipulujete s těžkými předměty, pracujete v náročných...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Najdete na iDNES.cz