Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Recept na zdravé srdce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Máte vysoký cholesterol? Obáváte se možného rizika infarktu? Anebo chcete jen zpomalit proces stárnutí a podpořit činnost svého imunitního systému? Vsaďte na kvalitní doplňky stravy a zdravý životní styl!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Recept na zdravé srdce | foto: H E M A X, spol. s r.o.

Pečujte o své srdce

Náš způsob života je stále více komfortní. To ovšem neznamená, že bychom se těšili většímu fyzickému a duševnímu zdraví, než tomu bylo dříve. Ba právě naopak. Celá naše populace je ohrožena civilizačními chorobami a počet lidí, kteří jimi trpí, anebo jsou v jejich bezprostředním ohrožení, stále stoupá. 

Jedinou účinnou prevenci před civilizačními chorobami, jako je například infarkt myokardu, představuje zdravý životní styl podpořený kvalitní stravou a jejími doplňky. Pokud je u Vás zvýšený předpoklad vzniku srdečních a cévních onemocnění, měli byste své srdce posílit kvalitním doplňkem stravy. 

HEMA® OMEGA 3-6-9 je několika složkový doplněk stravy. Obsahuje koncentrovaný rybí tuk (omega 3 – DHA a EPA), brutnákový olej (omega 6 – GLA) a panenský olivový olej (omega 9) doplněný přírodním vitamínem E. Jedná se o vyvážený komplex omega nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité pro růst a rozvoj, stejně jako pro správně fungující srdečně cévní systém. Kyseliny EPA a DHA se podílí na udržování normálního krevního tlaku, nižší hladině cholesterolu a normální hladiny triglyceridů.

Recept na zdravé srdce

Pro pevné zdraví

Přípravek HEMA® OMEGA 3-6-9 udržuje v dobrém stavu kůži, vlasy a nehty. Stimuluje imunitní systém k větší aktivitě a celkově podporuje odolnost organismu a psychické zdraví. Společně s vitaminem E napomáhá k ochraně buněk proti předčasnému stárnutí a preventivně působí proti vzniku srdečních a cévních onemocnění.

Náš tip: Pokud je osoba, kterou milujete, ohrožena rizikem vzniku srdečních a cévních onemocnění, můžete jí ke svátku lásky místo čokoládového srdce darovat HEMA® OMEGA 3-6-9. Nezbývá, než dodat to nejdůležitější. Omega 3-6-9 zakoupíte v každé dobré lékárně, anebo na www.hemaklub.cz.

Recept na zdravé srdce

Kvalitní doplňky stravy

Produktová řada HEMA® nabízí i další kvalitní doplňky stravy. HEMABION Q 10 30 mg SUPER zpomaluje proces předčasného stárnutí, čímž prodlužuje Váš aktivní život, působí proti paradontóze a je také významným antioxidantem. Pokud máte pocit, že Vám chybí energie, pořiďte doplněk stravy HEMA TRIO ENERGY COMPLETE, jedinečné spojení tří nejprodávanějších doplňků: koenzymu Q10, omega 3-6-9 a vitamínu E. Balení sympatických rozměrů můžete nosit v kabelce.

Produkty HEMA® jsou určeny nejen pro dospělé vyššího věku, ale i pro zdravé děti, studenty a sportovce. Jsou vhodné také pro osoby s bezlepkovou dietou, neboť neobsahují lepek. Vyrábí se v procesu GMP (správné výrobní praxe), což je zárukou vyhovění nejvyšším požadavkům na kvalitu výroby a nejpřísnější normy určené pro výrobu přípravků. Každý výrobek je pod drobnohledem od výběru surovin až po konečný produkt. Po celou tuto dobu musí splňovat několikanásobný systém kontroly kvality. Má svůj "rodný list“, který ho provází od jeho zrození až po expedici.

Doplňky stravy žádejte v lékárně nebo na www.hemaklub.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Další z rubriky

Nastává doba dřevěná. Dejte jí prostor, dáte ho i sobě

Nastává doba dřevěná. Dejte jí prostor, dáte ho i sobě.

Můžete namítnout, že doba dřevěná nikdy neskončila. Je to pravda, ale i není. Poslední desetiletí zatlačila dřevo do...

Sedm způsobů, jak zrušit povinné ručení. Na co si dát pozor?

Sedm způsobů, jak zrušit povinné ručení. Na co si dát pozor?

Sjednat si povinné ručení obvykle lidem problém nedělá. Naopak při zrušení už mnozí tápou. Víte, jak a především kdy...

Zapálení pro svijanské pivo

Roman Havlík

Těžko říci, co sehrálo hlavní roli v řízení osudu Romana Havlíka, vzděláním leteckého inženýra, aby usedl na ředitelské...

Najdete na iDNES.cz