Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Recept na zdravé srdce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Máte vysoký cholesterol? Obáváte se možného rizika infarktu? Anebo chcete jen zpomalit proces stárnutí a podpořit činnost svého imunitního systému? Vsaďte na kvalitní doplňky stravy a zdravý životní styl!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Recept na zdravé srdce | foto: H E M A X, spol. s r.o.

Pečujte o své srdce

Náš způsob života je stále více komfortní. To ovšem neznamená, že bychom se těšili většímu fyzickému a duševnímu zdraví, než tomu bylo dříve. Ba právě naopak. Celá naše populace je ohrožena civilizačními chorobami a počet lidí, kteří jimi trpí, anebo jsou v jejich bezprostředním ohrožení, stále stoupá. 

Jedinou účinnou prevenci před civilizačními chorobami, jako je například infarkt myokardu, představuje zdravý životní styl podpořený kvalitní stravou a jejími doplňky. Pokud je u Vás zvýšený předpoklad vzniku srdečních a cévních onemocnění, měli byste své srdce posílit kvalitním doplňkem stravy. 

HEMA® OMEGA 3-6-9 je několika složkový doplněk stravy. Obsahuje koncentrovaný rybí tuk (omega 3 – DHA a EPA), brutnákový olej (omega 6 – GLA) a panenský olivový olej (omega 9) doplněný přírodním vitamínem E. Jedná se o vyvážený komplex omega nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité pro růst a rozvoj, stejně jako pro správně fungující srdečně cévní systém. Kyseliny EPA a DHA se podílí na udržování normálního krevního tlaku, nižší hladině cholesterolu a normální hladiny triglyceridů.

Recept na zdravé srdce

Pro pevné zdraví

Přípravek HEMA® OMEGA 3-6-9 udržuje v dobrém stavu kůži, vlasy a nehty. Stimuluje imunitní systém k větší aktivitě a celkově podporuje odolnost organismu a psychické zdraví. Společně s vitaminem E napomáhá k ochraně buněk proti předčasnému stárnutí a preventivně působí proti vzniku srdečních a cévních onemocnění.

Náš tip: Pokud je osoba, kterou milujete, ohrožena rizikem vzniku srdečních a cévních onemocnění, můžete jí ke svátku lásky místo čokoládového srdce darovat HEMA® OMEGA 3-6-9. Nezbývá, než dodat to nejdůležitější. Omega 3-6-9 zakoupíte v každé dobré lékárně, anebo na www.hemaklub.cz.

Recept na zdravé srdce

Kvalitní doplňky stravy

Produktová řada HEMA® nabízí i další kvalitní doplňky stravy. HEMABION Q 10 30 mg SUPER zpomaluje proces předčasného stárnutí, čímž prodlužuje Váš aktivní život, působí proti paradontóze a je také významným antioxidantem. Pokud máte pocit, že Vám chybí energie, pořiďte doplněk stravy HEMA TRIO ENERGY COMPLETE, jedinečné spojení tří nejprodávanějších doplňků: koenzymu Q10, omega 3-6-9 a vitamínu E. Balení sympatických rozměrů můžete nosit v kabelce.

Produkty HEMA® jsou určeny nejen pro dospělé vyššího věku, ale i pro zdravé děti, studenty a sportovce. Jsou vhodné také pro osoby s bezlepkovou dietou, neboť neobsahují lepek. Vyrábí se v procesu GMP (správné výrobní praxe), což je zárukou vyhovění nejvyšším požadavkům na kvalitu výroby a nejpřísnější normy určené pro výrobu přípravků. Každý výrobek je pod drobnohledem od výběru surovin až po konečný produkt. Po celou tuto dobu musí splňovat několikanásobný systém kontroly kvality. Má svůj "rodný list“, který ho provází od jeho zrození až po expedici.

Doplňky stravy žádejte v lékárně nebo na www.hemaklub.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Najdete na iDNES.cz