Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Recept na využití vaší zahrady zná firma fin-sauny.cz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Venkovní sauny, dětská hřiště, zahradní domky a sruby. To vše můžete využít z nabídky firmy fin-sauny.cz pro relaxaci vaši a vašich blízkých. Na trhu nejen se saunami se firma pohybuje již řadu let.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Recept na využití vaší zahrady zná firma fin-sauny.cz | foto: Fin-sauny.cz

Vaši zahradu zhodnotí firma fin-sauny.cz venkovní saunou! Nemáte čas chodit do hromadné veřejné sauny? Neradi se mačkáte s cizími lidmi a raději preferuje saunování v klidném prostředí s pár přáteli? A navíc jste majiteli zahrady? Nic lepšího.

Nechte si od firmy fin-sauny.cz na vašem pozemku postavit dřevěnou venkovní saunu. Nešlápnete vedle. Dřevěné saunové domky skvěle zapadnou do přirozeného zahradního prostředí, stejně tak saunové sruby.

Fin-sauny.cz 2

Firma fin-sauny.cz dodává podle potřeb a požadavků zákazníka několik typů venkovních saun. Záleží na prostorových požadavcích, velikosti a finančních možnostech.

Součástí běžného vybavení venkovní sauny jsou lavice, dřevěná  podlaha, celoskleněné saunové dveře, podhlavník či kryt saunových kamen. Dopravu a montáž sauny firma zajišťuje po celém území České republiky.

Navíc na webových stránkách www.fin-sauny.cz najdete bohatou nabídku saunovacího příslušenství. Ochlazovací a koupací vany, saunové doplňky jako esence a džbery, teploměry, přesýpací hodiny, ale i osvětlení či saunová kamna, to vše si můžete v e-shopu na webových stránkách koupit.

Firma fin-sauny.cz boduje u zákazníků i materiálem

Materiál používaný na stavbu sauny musí být kvalitní, trvanlivý a odolný vůči vysokým teplotám. Proto firma používá severský smrk, tedy světlé dřevo s malými dostatečně zarostlými suky a minimálním obsahem pryskyřice. Lavice v saunách jsou vyrobeny z abachi nebo osikového dřeva.

Fin-sauny.cz 1

U firmy fin-sauny.cz si přijdou na své děti i milovníci jídla

V portfoliu firmy nechybí bohatá nabídka bezpečných dětských hřišť s dřevěnými prvky: domečky se skluzavkou, houpačky a prolézačky. Vše v několika barevných i funkčních kombinacích. Jak nejpříjemněji ohlídat při hře dítě? Od grilového srubu, který si necháte od téže firmy postavit na zahradě v dohledu zahradního dětského hřiště.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi.

Psal se květen 2014. Budou to brzy tři roky, ale paní Alena nikdy nezapomene na chvíli, kdy stála mezi dveřmi a...

Silvestr netradičně. 60 Pražanů oslavilo půlnoc v autě

Bára Boheme s manželem na silvestrovské Bolywood párty v Praze

Při každoročních oslavách příchodu nového roku se po Praze zvýší počet lidí, kteří využívají různé individuální osobní...

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem.

Užijte si s celou svou rodinou senzační prázdniny nebo se vypravte na výhodné zájezdy pro seniory. Jadran nabízí vyžití...

Najdete na iDNES.cz