Realizace koupelny: zařiďte si elegantní koupelnu snů s TECE!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Určitě si velmi dobře vzpomínáte na chvíle, kdy jste si domů koupili krásné svítidlo, křeslo či dokonce auto. Vše vonělo novotou, čistotou a to vše spolu s nadčasovým designem ve Vás vyvolávalo dojem, že i Vy jste bohatšími a lepšími.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Realizace koupelny: zařiďte si elegantní koupelnu snů s TECE! | foto: TECE

Při utváření domova bychom proto měli velkou pozornost věnovat také prostorám koupelny a toalety. Koupelna je pro nás totiž nejen místem, kde den začíná a končí, ale také intimním prostorem pro relaxaci a rozjímání. Širokým spektrem systémů pro koupelny, toalety, ale také vytápění disponuje německá společnost TECE.

I malé koupelny mohou působit opticky větším dojmem

Standardním vybavením koupelny bývá vana nebo sprcha. Dnešní rychlý životní styl více ladí s druhou variantou, se sprchováním. Tato oblast se neustále vyvíjí a modernizuje – od standardních sprchových koutů s vaničkou, po skleněné sprchové zástěny se sprchovým žlábkem. Současné trendy integrují koupelnu více do obytných částí, spojení koupelny s ložnicí, otevřené koupelny atd. Těmto trendům nejvíce vyhovuje sprchový žlábek, který se plně integruje do podlahy koupelny. Tím se stává sprchový žlábek "neviditelný". Jediné, co prozradí, že je na podlaze sprchový žlábek, je minimální odtoková skulina s šíří 6 mm. Jednotný materiál v celé koupelně pak opticky zvětšuje a neruší celkový design koupelny. Proto i malá koupelna působí opticky větším dojmem.

Sprchové žlábky TECE

Sprchové žlábky TECE

V nabídce roštů sprchových žlábků najdete různé designy a materiály, např. broušenou a leštěnou variantu nerezové oceli či sklo. Sklo se jako moderní materiál objevuje stále častěji v koupelnách, proto nabízíme ve skleněném provedení i ovládací tlačítka, která se dají kombinovat se sprchovými žlábky a sprchovým koutem. Pro moderní koupelny, ve kterých se objevují ostré hrany a pravoúhlé tvary se velice hodí skleněné provedení tlačítka TECEsquare. Pro veselé a hravé koupelny jsou vhodná tlačítka TECEloop, kde si zaručeně každý vybere barvu, kterou preferuje.

Splachovací tlačítka: vlevo TECEsquare, vpravo TECEloop.

Splachovací tlačítka: vlevo TECEsquare, vpravo TECEloop.

Skleněné kryty se dají různě kombinovat, proto řada TECEloop vyniká jedinečnou škálou 104 možných barevných kombinací. Na webových stránkách společnosti TECE naleznete užitečný konfigurátor, se kterým si vyzkoušíte různé kombinace tlačítek a skel, což Vám pomůže ve výběru vhodné varianty. Společnost TECE jako vůbec první na světě vyvinula splachovací tlačítko, které je plně integrováno do povrchu stěny, lícuje s ní a nevyčnívá. Toto řešení, které v interiéru působí velmi čistě a kompaktně, vítá stále větší okruh architektů a designérů.

Revoluční novinkou ve světě technologií a designu pro koupelny je toaleta TECElux, která získala řadu ocenění od odborné veřejnosti, z nichž nejprestižnější je bezesporu udělení ceny "Red Dot Design Award" v roce 2011. TECElux WC terminál důmyslně ukrývá veškeré technologie za elegantní skleněnou deskou z bílého bezpečnostního skla. Které technologie to jsou?

Možnost nastavení výšky klozetu v rozmezí 8 cm, bezdotykové senzorové ovládání s funkcí automatického spláchnutí, odsávání zápachu přímo z klozetu s čistěním přes moderní uhlíkový filtr a snadné připojení všech sprchovacích toalet kdykoliv v budoucnosti. Další výhodou toalety TECElux je možnost "upgrade", díky němuž si každý zákazník může vybrat funkce dle své potřeby či finančních možností.

Závěsná toaleta TECElux

Závěsná toaleta TECElux

TECE: špička mezi výrobci instalačních systémů

Německá společnost TECE s téměř 60letou tradicí patří mezi špičkové výrobce instalačních systémů určených k realizaci sanitárních prostor budov. Patří k nim odvodňovací žlábky sprch, montážní předstěnové prvky pro závěsné toalety určené k zazdění mokrým způsobem, ale i do lehkých sádrokartonových konstrukcí, široká řada designových splachovacích tlačítek a instalační systémy pro realizaci rozvodů pitné vody, topení i plynu.

Více informací o společnosti TECE ČR s. r. o. a jejích produktech pro koupelny naleznete na www.tece.cz.

Autor:

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Úžasné vánoční povlečení! Inspirujte se

Úžasné vánoční povlečení! Inspirujte se

Hledáte perfektní vánoční dárek? Nebo si jen chcete udělat radost něčím pěkným, příjemným a veselým, co bude dýchat...

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Hygienická koupelna. Jak jí co nejlépe docílit?

Hygienická koupelna – jak jí co nejlépe docílit?

Hygienická koupelna nemusí být jen planým snem. Záleží především na tom, jak si ji zařídíme. Lépe se tak udržuje čistá.

Najdete na iDNES.cz