Zkušený developer staví na pražské Jenerálce designové vily inspirované Rakouskem

  8:57 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost KKCG Real Estate pokračuje v rozvoji své zavedené značky top‘ rezidence a vrací se do míst, kde realizovala svůj vůbec první projekt pod značkou top´rezidence. V náruči Tiché Šárky vzniká jedinečné bydlení pro náročnější klientelu, která si potrpí na vysoký standard i míru soukromí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zkušený developer staví na pražské Jenerálce designové vily inspirované...

Zkušený developer staví na pražské Jenerálce designové vily inspirované Rakouskem | foto: KKCG Real Estate

Lokalita s unikátní historií

Projekt Top’ rezidence Jenerálka nepatří mezi velké, v nové polosoukromé ulici totiž roste „pouhopouhých“ 13 nemovitostí. Jenže právě akcent na kvalitu namísto kvantity je tím, co zájemce o bydlení v Praze 6 láká. Celkem šest solitérních vil s nejvyšším standardem a dispozicí 5+kk zaujme velkorysou užitnou plochou 225 čtverečních metrů. Čtyři rodinné domy typu Twin mají nádech britského stylu bydlení, tři řadové domy v prémiovém nízkoenergetickém standardu celou ulici příjemným způsobem otevírají a představují dostupnější alternativu k samostatným vilám. Avšak se všemi vymoženostmi větších nemovitostí, včetně přípravy pro fotovoltaické panely na střeše.

Zkušený developer staví na pražské Jenerálce designové vily inspirované...

Nové prémiové nemovitosti v Praze 6 vznikají doslova na dohled od novobarokního zámečku Jenerálka, který dává stejnojmenné lokalitě jedinečný ráz. Pro bydlení si ji vybrali už před dávnými dobami naši předkové. Je totiž historicky a archeologicky doloženo, že právě zde bylo založeno vůbec první osídlení na území hlavního města Prahy.

Zkušený developer staví na pražské Jenerálce designové vily inspirované...

Bydlení jako ve Vídni

Renomované studio Architekti Abtsmolen pro tuto realizaci rodinných domů v Tiché Šárce zvolilo netradiční inspiraci rakouskou filosofií tzv. Raumplanu Adolfa Loose. Ta zcela bourá zažitá dogmata o horizontální i vertikální skladbě místností a umožňuje vznik vzdušných prostor, ve kterých se jednotlivé místnosti funkčně i esteticky slévají. Tím vzniká velmi zajímavý charakter bydlení, pro který se na počátku 20. století nadchli umělci i průmyslníci ve Vídni.

www.toprezidence-jeneralka.cz

Zkušený developer staví na pražské Jenerálce designové vily inspirované...

Témata: ks-nalevo