Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Zámecké zahrady: bydlení, kde se můžete nadechnout života

Komerční sdělení   11:17aktualizováno  11:17 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hledáte místo pro kvalitní odpočinek na dosah od Prahy? Skupina Crestyl připravila ojedinělý projekt Zámecké zahrady. Příroda i prestižní golfové hřiště v sousedství nabízí dostatek životního prostoru a nepřeberné možnosti volnočasových aktivit.

Zámecké zahrady nabízí bydlení, kde se můžete nadechnout života| foto: Developerpro iDNES.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V obci Vysoký Újezd v těsném sousedství prestižního golfového hřiště Albatross vzniká pod názvem Zámecké zahrady ucelený soubor rezidenčního bydlení. Jde o ideálně položené místo nabízející venkovsky klidné prostředí na dosah od Prahy. Autem se dostanete na pražský Zličín za pouhých patnáct minut, na golfové hřiště to trvá jen pár minut pěšky. Ale zdaleka nejen nadšení příznivci golfu ocení širokou nabídku volnočasových aktivit, kterou jim lokalita Vysokého Újezdu nabízí. Přilehlé zelené lesy přímo vybízí k dlouhým večerním procházkám nebo rannímu běhu. Rodinám s dětmi se zase budou hodit nejen velká veřejná prostranství a zahrady přiléhající k domům, ale i dětské hřiště nebo nabídka připravovaného wellness hotelu.

Fotogalerie

Bydlení podle vašich představ

Zámecké zahrady nabízí několik variant bydlení. Kdo má přesnou představu o svém budoucím domě, může si pořídit kompletně zasíťovaný pozemek, kam jsou přivedeny i optické kabely. Svěřit se lze i do rukou odborníků, vybrat si některý z navržených domů speciálně pro Zámecké zahrady a nechat si ho postavit na klíč nebo si lze zvolit i jeden z již dokončených moderních domů. Crestyl pamatuje i na rezidenty, kteří volí bydlení na venkově, ale přece jen se nechtějí starat o vlastní dům. V centru Vysokého Újezdu vznikají dvě nízkopodlažní budovy s téměř třemi desítkami bytů, které mohou golfistům dobře sloužit nejen na stálé bydlení, ale i jako zázemí pro jejich oblíbený sport. V nabídce lokality Centrum jsou i stále oblíbenější řadové domy, kde se nadčasový design potkává s praktičností domu a cenovou dostupností vlastního bydlení.

Nově vznikající centrální čtvrť s domy, byty a nebytovými prostory přirozeně rozšíří současné centrum obce, nabídne nové možnosti k podnikání, nové služby a obchody pro obyvatele a návštěvníky. Velku rekonstrukcí prochází i zámek Vysoký Újezd, který se mění na butikový hotel s restaurací a špičkovým wellness zázemím. Obyvatelé Zámeckých zahrad tak budou řešit už pouze dilema, zda se večer v klidu usadí se sklenkou vína na terase nového hotelu, nebo u svého domu.

Obec Vysoký Újezd se mění

Crestyl již v minulosti investoval nemalé prostředky do celé infrastruktury obce. Na budoucí obyvatele jsou proto připraveny praktické věci jako nová čistička odpadních vod, vodovod a kanalizace, ale také široké a bezpečné ulice. Ty jsou lemovány chodníky, zelení a alejemi stromů, aby poskytly klid, stín a příjemnou atmosféru nejen obyvatelům za okny domova, ale každému, kdo prochází okolo. Velkorysost řešení infrastruktury, nadprůměrná velikost pozemků, jednotlivé lokality proložené zelenými koridory a pásy přírody, které nebudou nikdy zastavěny – všechny tyto prvky zcela jistě dělají z Vysokého Újezdu jeden z nejlépe urbanisticky řešených rezidenčních projektů v okolí Prahy.

Kdo čas od času navštěvuje Vysoký Újezd, vidí, jak se celá obec mění, jak golfové hřiště a jeho služby se neustále vylepšují, jak se místní zámek opět proměňuje v architektonickou dominantu obce. Vysoký Újezd se stává místem, kam se vyplatí investovat. A je to investice nejen do bydlení, ale hlavně do kvality života blízko nádherné přírodě, blízko sportům a aktivnímu odpočinku. Bydlení ve Vysokém Újezdu je investicí do životního stylu.

Projekt Zámecké zahrady si prohlédněte na Reality.iDNES.cz.

Témata: ks-nalevo