Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Zahajujeme prodej 470 bytů v nových lokalitách

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stavíme a nabízíme byty ve skvělých pražských rezidenčních lokalitách. V místech, kde se nejen dobře bydlí, ale především báječně žije. Na adresách, kde společně s byty vznikají moderní dětská hřiště, kde zakládáme velké městské parky, staráme se o travnaté či vodní plochy, a kde pro obyvatele budujeme i příjemná relaxační místa. Do těchto míst přinášíme služby, servis a moderní městskou infrastrukturu. Z našich rezidenčních lokalit je to vždy pár metrů na zastávku metra, tramvaje či autobusu. Potřebujete-li využít auto, blízkost páteřních dopravních komunikací pomůže rychlému výjezdu z Prahy i cestě za jakýmkoliv vaším cílem. A jsme rádi, že v rámci naší jarní kampaně můžeme na těchto adresách nabídnout další moderní byty. Ty právě nyní ve vybraných lokalitách uvolňujeme do prodeje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zahajujeme prodej 470 bytů v nových lokalitách| foto: FINEP CZ a. s.

Po téměř tříleté přestávce oživuje nabídku FINEPu opět jedinečná lokalita na levém břehu Vltavy, pražský Barrandov. Ideálně umístěné byty, na vyvýšeném místě s výhledem na přírodní i rekreační území i metropoli. Takové jsou moderní městské byty projektu Kaskády Barrandov ve dvou nových domech s možností koupě jak do osobního, tak i do družstevního vlastnictví. Barrandov ale nejsou jen byty, obyvatelé se zde mohou těšit také na další parky, travnaté plochy, dětská hřiště, prostory pro retail a v rámci následujících etap výstavby také na barrandovské náměstí. To bude plnit funkci přirozeného společenského centra této lokality.

Druhým skvělým místem pro městský život je Prosek Park. Z nevyužívaného brownfieldu s rozlohou 72 200 m² vytvořil FINEP moderní rezidenční oblast s dokonalou dostupností centra, přímo na trase metra C. V této lokalitě aktuálně zahajujeme prodej poslední etapy výstavby s byty do osobního vlastnictví. I Prosek Park je místem, které svým obyvatelům nepřinese jen prostor k žití, ale také kompletní občanskou vybavenost v podobě prodejny potravin, kavárny i lékařské ordinace. Již dnes Prosek Park zaujme městskými travnatými parky se stromy, lavičkami nebo polyfunkčním sportovním hřištěm a dětskými prolézačkami. Jednoduše řečeno, Prosek Park je dobrou adresou pro moderní městské bydlení a prostorem, kde je radost žít.

A do třetice je zde rezidenční oblast budoucnosti, Malý háj v pražských Štěrboholech. Jde o lokalitu, v níž dojde v dalších letech k velkému zhodnocení nemovitostí. Malý háj je projektem s bezprostředním kontaktem s okolní zelení a přírodními parky. I on svým obyvatelům nabízí zároveň dobře dostupné služby a bezproblémovou dopravní obslužnost. A ta se, vzhledem k plánovanému přivedení tramvajové tratě a dostupnosti metra do 10 minut prostřednictvím MHD, v budoucnu ještě lepší. Již dnes je Malý háj ideální místo jak pro rodinný život, tak i pro první vlastní bydlení. Aktuálně si zde můžete vybrat z nabídky bytů do osobního vlastnictví a řadových městských rodinných domů. Z těch to budou mít vaše děti velmi blízko do nově budovaného velkého městského parku nebo na dětská hřiště.

Nevybrali svůj nový byt z naší současné nabídky? Nevadí. Do naší nabídky letos přibydou i další rezidenční projekty. A aby vám tyto nové projekty tzv. neutekly, stačí se u nás na webu www.finep.cz zdarma zaregistrovat. Pak už je to na nás. Jakmile se termín prodeje nových bytů přiblíží, obdržíte mailem základní informace o připravovaném projektu. A to včetně cen a možnosti přednostní rezervace vybrané nemovitosti. Těšíme se na vás a rádi vám splníme váš sen o novém moderním městském bydlení.

Autor:
Témata: ks-nalevo