Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Zaběhat si v práci? Proč ne!

Komerční sdělení   11:55aktualizováno  11:55 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Lokalita, technologie, originalita. Mít co nabídnout se stává klíčem k úspěchu nových developerských projektů v souvislosti s tím, jak se trh administrativních prostor zahušťuje po předchozích letech omezené výstavby. S ohledem na převis poptávky nad nabídkou se tradiční situace obrací a kancelářský trh lze charakterizovat jako landlord market. Tedy stav, kdy si investoři s kvalitními, moderními projekty mohou vybírat z celé řady potenciálních zájemců o prostory.

Zaběhat si v práci? Proč ne!| foto: 108 AGENCY

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

„Díky nebývalému zájmu o nové kanceláře se ve srovnání s dřívějšími léty nyní mnohem více dostávají do centra pozornosti solitérní projekty, často umístěné zcela mimo tradičních koncentrovaných kancelářských oblastí. V Praze tak již nenalezneme čtvrť, kde by neprobíhala nová výstavba,“ shrnuje Ondřej Straširybka, senior konzultant společnost 108 AGENCY, která se specializuje na trh s komerčními prostory. Firmy si tak mohou vybírat, která lokalita jim vyhovuje nejlépe. Ať již po stránce dopravní dostupnosti, tak také charakterem dané oblasti.

Letošní doplnění pankrácké pláně o více než 40 000 m² či Karlína o 35 000 m² představuje další rozvoj zavedených lokalit. Nový impulz a silný boom kancelářské výstavby však lze pozorovat například na Praze 6, kde Evropská ulice, potažmo prodloužení metra trasy A tvoří linii, spojující všechny připravované projekty. Ať již se jedná o AFI Vokovice v blízkosti Nádraží Veleslavín, či Bořislavka Centrum umístěné na stejnojmenné stanici. Na místě bývalé telefonní ústředny vznikající Telehouse pak zakončuje development v blízkosti Vítězného náměstí. Tato oblast však přitahuje zájem nejen developerů komerčních administrativních prostor. Počátkem května zde byla slavnostně otevřena moderní budova Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT, zároveň došlo k narovnání vztahů městské části a investora, který na místě problematického projektu známého jako Lední medvěd představí zcela novou studii, s významným podílem rezidenční funkce.

Bílé límečky budou mnohem častěji k vidění také v dříve zcela opomíjené oblasti Palmovky. S ohledem na silnou nabídku nových projektů v kontextu celého města se však právě zde ukazuje, že zájemci si vybírají skutečně pečlivě a nedůvěra vůči relativně neznámé lokalitě brzdí rychlost, s jakou se představené projekty zaplňují. Přesto lze podle dat 108 AGENCY očekávat, že se jedná o krátkodobý problém, s ohledem na registrovanou poptávku. S tím, jak zavedené společnosti narážejí na limity expanze ve stávajících budovách, hlad po nové ploše přinese mimo jiné také pozitivní efekt v rozvoji města využitím dříve průmyslových oblastí. A zpravidla k tomu nebude třeba ani začlenění takových specialit, jakými jsou například střešní běžecká dráha, fasáda filtrující okolní vzduch či soukromá marina.

Témata: ks-nalevo